E-SHOP
zdravie keep-fit vitamínové doplnky

Akciová dvojica vitamínov (Vitamín B12, Grepové jadierka)


Akciová dvojica vitamínov

Health Leads UK/Keep Fit kladie dôraz na kvalitu a čistotu produktov. Chceme, aby ste mali čo najkvalitnejšie výživové doplnky. Hlavne preto sa vyhýbame používaniu škodlivých látkok respektíve plnidiel, ako aj stearátu horečnatého. Niektoré z týchto prímesí, totiž majú často vplyv na účinok daného produktu. Preto Vám ako našemu zákazníkovi, garantujeme, že produkt, ktorý si od Health Leads zakúpite, obsahuje dané zloženie aké je uvedené na etikete.
Novinka, špeciálne balenie. 30 vegetariánskych kapsúl | EXTRA SILNÝ | Neobsahuje umelé farbivá, konzervačné látky, kvasnice, lepok, škrob ani laktózu. Bez pridania soli alebo cukru | Vhodné pre vegánov a vegetariánov | Je označovaný aj ako GSE

Zloženie: Extrakt z grapefruitových jadierok (maximálna účinnosť) 300mg; Materiál kapsuly na rastlinnej báze. Každá kapsula obsahuje ekvivalentné množstvo extraktu z grepových jadierok ako 30 kvapiek Citricidalového tekutého koncentrátu.

Grepove jadierka

Čo je Extrakt z grapefruitových jadierok?

Grepové jadierka sú veľmi účinné pri chorobách, ktoré sú zapríčinené rôznym spektrom baktérii, vírusov či parazitov napríklad Streptokokom, kandidou, stafylokokom ako aj kožnej plesne. Grepové jadierka sú účinný aj proti akné, ekzémom a oparom, podporujú imunitný systém.

Viac informácii Extrakt z grepových jadierok


Vitamín B12, 90 vegetariánskych kapsúl | Prírodný produkt bez prídavných látok | Vhodné pre vegánov a vegetariánov

Zloženie: Vitamín B12, Metylkobalamín 500mcg; Plnivo ryžová múka; Materiál kapsuly na rastlinnej báze. 500 mcg Vitamínu B12 predstavuje 20000% referenčnej výživovej hodnoty. Prírodné produkty za výhodnú cenu.

Vitamín B12

pozitívne vplýva na imunitný systém, metylkobalamín sa rýchlejšie vstrebáva. Je vhodný pri anémii, podporuje srdcovo cievny systém a je potrebný pri tvorbe červených krviniek. Pomáha pri liečbe chronického únavového syndrómu.

Viac informácii VITAMÍN B12


zdravie keep-fit vitamínové doplnky ZOBRAZIŤ DETAIL ETIKETY
zdravie keep-fit vitamínové doplnky SKLADOM
MNOŽSTVO minus zdravie keep-fit vitamínové doplnky plus zdravie keep-fit vitamínové doplnky
zdravie keep-fit vitamínové doplnkyset
zdravie keep-fit vitamínové doplnky13.12€
Podobné produkty
Sledujte nás      facebook keep-fit.sk
      twitter keep-fit.sk
2015 DEVMAKO
zdravie keep-fit vitamínové doplnky