E-SHOP
zdravie keep-fit vitamínové doplnky

Akciová dvojica vitamínov

Vitamín B12, Grepové jadierka


Akciová dvojica vitamínov
(4.8) počet recenzií 61
Extrakt z grepovych jadierok Ľahko vstrebateľný B12 Metylkobalamín 500mcg
Grepové jadrál 300i mg
Účinný antioxidant
13.12€

Novinka, špeciálne balenie. 30 vegetariánskych kapsúl | EXTRA SILNÝ | Neobsahuje umelé farbivá, konzervačné látky, kvasnice, lepok, škrob ani laktózu. Bez pridania soli alebo cukru | Vhodné pre vegánov a vegetariánov | Je označovaný aj ako GSE

Zloženie: Extrakt z grapefruitových jadierok (maximálna účinnosť) 300mg; Materiál kapsuly na rastlinnej báze. Každá kapsula obsahuje ekvivalentné množstvo extraktu z grepových jadierok ako 30 kvapiek Citricidalového tekutého koncentrátu.

Grepove jadierka

Čo je Extrakt z grapefruitových jadierok?

Grepové jadierka sú veľmi účinné pri chorobách, ktoré sú zapríčinené rôznym spektrom baktérii, vírusov či parazitov napríklad Streptokokom, kandidou, stafylokokom ako aj kožnej plesne. Grepové jadierka sú účinný aj proti akné, ekzémom a oparom, podporujú imunitný systém.

Viac informácii Extrakt z grepových jadierok


Vitamín B12, 90 vegetariánskych kapsúl | Prírodný produkt bez prídavných látok | Vhodné pre vegánov a vegetariánov

Zloženie: Vitamín B12, Metylkobalamín 500mcg; Plnivo ryžová múka; Materiál kapsuly na rastlinnej báze. 500 mcg Vitamínu B12 predstavuje 20000% referenčnej výživovej hodnoty. Prírodné produkty za výhodnú cenu.

Vitamín B12

pozitívne vplýva na imunitný systém, metylkobalamín sa rýchlejšie vstrebáva. Je vhodný pri anémii, podporuje srdcovo cievny systém a je potrebný pri tvorbe červených krviniek. Pomáha pri liečbe chronického únavového syndrómu.

Viac informácii VITAMÍN B12

Akciová dvojica vitamínov

Health Leads UK/Keep Fit kladie dôraz na kvalitu a čistotu produktov. Chceme, aby ste mali čo najkvalitnejšie výživové doplnky. Hlavne preto sa vyhýbame používaniu škodlivých látkok respektíve plnidiel, ako aj stearátu horečnatého. Niektoré z týchto prímesí, totiž majú často vplyv na účinok daného produktu. Preto Vám ako našemu zákazníkovi, garantujeme, že produkt, ktorý si od Health Leads zakúpite, obsahuje dané zloženie aké je uvedené na etikete.

kremelina,somavedic ZOBRAZIŤ DETAIL ETIKETY
zdravie keep-fit vitamínové doplnky DO 14DNÍ
MNOŽSTVO minus zdravie keep-fit vitamínové doplnky plus zdravie keep-fit vitamínové doplnky
zdravie keep-fit vitamínové doplnkyset
13.12€
14.98€
Podobné produkty
Sledujte nás      facebook keep-fit.sk
      twitter keep-fit.sk
2015 DEVMAKO
zdravie keep-fit vitamínové doplnky

x
Štandard
35€
Stimulácia akupunktúrnych bodov a merediánov, frekvencie podľa Paula Smidta Základný program na vírusy, parazity, imunita, stimulácia imunitného systému.
Bachove frekvencie
10€
Krízová zmes na úzkosť, strach, fóbie, návaly zlosti (Impatiens - Netýkavka žliazkatá (18) * Star of Bethlehem - Bledavka chocholíkatá (29) * Cherry Plum - Slivka čerešňoplodá (6) * Rock Rose (26) - Devätorník peniažtekový * Clematis (9) - Plamienok plotný).
Psychosomatika
10€
Programy na vzťahy podľa Dr Ulricha, na depresívne stavy. Programy na ochranu, energetizácia kundaliny (hlavné energetické centrum).
Nadstavba na mieru
25€
Konkrétny zdravotný problém? Harmonizácia na mieru podľa konkétnej diagnózy, prebieha špecializovaným prístrojom Raycomp PS1000. 3 hodinová harmonizáciu toboliek.
Cena za produkt je 35 €
x

Vyber si farbu Somavedic Medic Amber

Somavedic Medic Amber Medový

Somavedic medic amber medový 1850.00€

Somavedic Medic Amber Šampaň

Somavedic medic amber Šampaň 1850.00€