E-SHOP
zdravie keep-fit vitamínové doplnky

Akciový set VITMIN

Grep, Korálový vápnik, Kremelina


Akciový set VITMIN
akcia,cena,Akciový set VITMIN Grep, Korálový vápnik, Kremelina
Extrakt z Grepových jadierok, 30 vegetariánskych kapsúl | Neobsahuje umelé farbivá, konzervačné látky, kvasnice, lepok, škrob ani laktózu. Bez pridania soli alebo cukru | Vhodné pre vegánov a vegetariánov | Je označovaný aj ako GSE
Tento set momentálne nie je v ponuke najbližšie až po prázdninách,

AKCIA PLATÍ DO KONCA JANUÁRA 2019

Extrakt z grepových jadierok

Je považovaný za veľmi účinné prírodné “antibiotikum”. Grepové jadierka pôsobia proti nespočentnému množstvu vírusov, baktérii, plesní a parazitom. Majú antiseptické účinky. Pri rozmiešaní vo vode sa z Extraktu z Grepových jadierok dá pripraviť účinnejší Citricidal ako sa momentálne ponúka na trhu.

ŠPECIÁLNA AKCIA PRI NÁKUPE NAD 30 EUR DOPRAVA Zásielkovňou ZDARMA :) Pri nákupe nad 50 eur obdržíte darček v podobe produktu.

ŠPECIÁLNA AKCIA PRI NÁKUPE NAD 30 EUR DOPRAVA Zásielkovňou ZDARMA :) Pri nákupe nad 50 eur obdržíte darček v podobe produktu.

Viac informácii EXTRAKT Z GREPU


Korálový vápnik, 70 vegetariánskych kapsúl | 100% prírodný produkt| Bez prídavných látok |Vhodné pre vegánov a vegetariánov | Prírodné produkty za výhodnú cenu

Zloženie: Morský koralový vápnik z Okinawy. 1000mg; Materiál kapsuly na rastlinnej báze. Dve kapsuly obsahujú 680mg (80% RVH*) vápnika a 30mg (8% RVH*) horčíka.

Koralový vápnik

Koralový vápnik sa skladá zo súboru 73 minerálov s najvyšším obsahom vápnika, horčika, mangánu, Stopové prvky magnézia, mangánu a ďalších dôležitých prvkov pre stavbu organizmu. Odporúčame pri prevencii Osteoporózy, Artritídy a iných závažných ochorení.

Viac informácii KORALOVÝ VÁPNIK


Kremelina, 90 želatínových kapsúl 500 mg | Potravinárska kvalita – sladkovodný zdroj | Nevhodné pre vegánov a vegetariánov | Neobsahuje umelé farbivá, konzervačné látky, kvasnice, lepok, škrob ani laktózu. Bez pridania soli alebo cukru.

Zloženie: Prírodný amorfný oxid kremičitý SiO2 s malým množstvom iných elementárnych oxidov. Typické mineralogické zloženie 98% kremeliny, 2% kremeňa.

Kremelina

Naša Kremelina je vysoko účinná , ide o jedno z mála ložísk potravinárskej kvality, vhodných pre ľudí. Kremelina je vhodný protiparazitálny prostriedok, eliminuje toxíny a ťažké kovy. Pôsobí detoxikačne, odkysluje organizmus. Kremík pomáha k zdravým vlasom, nechtom a pokožke. Vhodný doplnok pri chudnutí.

Viac informácii KREMELINA

Nariadenie Európskeho Parlamentu a Rady č 1924/2006 zo dňa 20. decembra 2006 výslovne zakazuje predajcom uvádzať u potravín a doplnkov stravy akákoľvek "zdravotné, alebo výživové tvrdenie", okrem tých, ktoré schváli priamo Európska Komisia. Výživový doplnok nie je liek, neslúži na liečbu, a preto je v ich prípade zakázané zákonom uvádzať akékoľvek informácie o prevencii, liečbe a hojení.

Akciový set VITMIN
akcia,cena,Akciový set VITMIN Grep, Korálový vápnik, Kremelina

Health Leads UK/Keep Fit kladie dôraz na kvalitu a čistotu produktov. Chceme, aby ste mali čo najkvalitnejšie výživové doplnky. Hlavne preto sa vyhýbame používaniu škodlivých látkok respektíve plnidiel, ako aj stearátu horečnatého. Niektoré z týchto prímesí, totiž majú často vplyv na účinok daného produktu. Preto Vám ako našemu zákazníkovi, garantujeme, že produkt, ktorý si od Health Leads zakúpite, obsahuje dané zloženie aké je uvedené na etikete.

kremelina,somavedic ZOBRAZIŤ DETAIL ETIKETY
zdravie keep-fit vitamínové doplnky NA OBJEDNÁVKU
MNOŽSTVO minus zdravie keep-fit vitamínové doplnky plus zdravie keep-fit vitamínové doplnky
zdravie keep-fit vitamínové doplnkyset
zdravie keep-fit vitamínové doplnky33.49€
Podobné produkty
Sledujte nás      facebook keep-fit.sk
      twitter keep-fit.sk
2015 DEVMAKO
zdravie keep-fit vitamínové doplnky