E-SHOP
zdravie keep-fit vitamínové doplnky

Bromelain a Papain

Bromelain & Papain


Bromelain a Papain
(5) počet recenzií 23
Enzýmový komplex
Prírodný Bromelain, Papaín
Na chudnutie a urýchľuje trávenie.
13.49€

Bromelain a Papain * * Bromelain 10 mg * Papaín 100 mg * x 90 kapsulí. Materiál kapsuly na rastlinnej báze.

Bromelain a Papain od Health Leads obsahuje vegetariánske enzýmy. Výživové doplnky od Health Leads sú 100% bez škodlivých aditív. Nie sú použité žiadne plnidlá alebo činidlá zväčšujúce objem, iba 100% aktívnej zložky, a rovnako ako u všetkých našich doplnkov, neobsahuje stearát horečnatý.

Vysoko účinný Bromelain a Papain v jednom obsahuje:

Bromelain 10 mg * Papaín 100 mg * x 90 kapsulí Bromelaín a papain obsahujú proteázové enzýmy získavané z ananásu a papája.

Nie sú použité žiadne umelé farbivá, arómy, konzervanty, mlieko, laktóza, sója, lepok, pšenica, droždie.

Prírodné enzýmy

Bromelaín a papaín sú typy stravovacích proteolytických enzýmov. Uľahčujú trávenie potravinových proteínov a gluténu a môžu mať kardiovaskulárne prínosy vďaka svojej schopnosti rozkladať škodlivé látky.

Bromelain a papaín

Bromelain a papaín sú enzýmy, ktoré sa získavajú z ananásu respektíve papája. Majú zásluhu na lepšom štiepení bielkovín, prispievajú k správnemu tráveniu, ako aj redukcii hmotnosti.regulat, výživové doplnky, regulatpro, imunita

NOVÁ ENERGIA, na tráviace ťažkostiregulat, výživové doplnky, regulatpro, imunita

RÝCHLO SA VSTREBÁVA, účinný
regulat, výživové doplnky, regulatpro, imunita

RÝCHLE SPAĽOVANIE TUKOV, chudnite zdravo
Nariadenie Európskeho Parlamentu a Rady č 1924/2006 zo dňa 20. decembra 2006 výslovne zakazuje predajcom uvádzať u potravín a doplnkov stravy akákoľvek "zdravotné, alebo výživové tvrdenie", okrem tých, ktoré schváli priamo Európska Komisia. Výživový doplnok nie je liek, neslúži na liečbu, a preto je v ich prípade zakázané zákonom uvádzať akékoľvek informácie o prevencii, liečbe a hojení.

Bromelain a Papain

Health Leads UK/Keep Fit kladie dôraz na kvalitu a čistotu produktov. BEZ STEARÁNU HOREČNATÉHO, FOSFOREČNANU VÁPENATÉHO (regulátor kyslosti, emulgátor a stabilizátor). Chceme, aby ste mali čo najkvalitnejšie výživové doplnky. Hlavne preto sa vyhýbame používaniu škodlivých látok respektíve plnidiel, ako aj stearátu horečnatého. Niektoré z týchto prímesí, totiž majú často vplyv na účinok daného produktu.

Drvivá väčšina výrobcov bohužiaľ používa škodlivé plnidlá respektíve prídavné látky aj napriek tomu, že sú si vedomí ich škodlivých účinkov.

Preto Vám ako našemu zákazníkovi, garantujeme, že produkt, ktorý si od Health Leads zakúpite, obsahuje dané zloženie aké je uvedené na etikete.

kremelina,somavedic ZOBRAZIŤ DETAIL ETIKETY
zdravie keep-fit vitamínové doplnky SKLADOM
MNOŽSTVO minus zdravie keep-fit vitamínové doplnky plus zdravie keep-fit vitamínové doplnky
zdravie keep-fit vitamínové doplnky90 kapsúl/balenie
13.49€
21.99€
Podobné produkty
Sledujte nás      facebook keep-fit.sk
      twitter keep-fit.sk
2015 DEVMAKO
zdravie keep-fit vitamínové doplnky