E-SHOP
zdravie keep-fit vitamínové doplnky

Extrakt z Grapefruitových Jadierok

Grepové jadierka


Extrakt z Grapefruitových Jadierok
akcia,cena,Extrakt z Grapefruitových Jadierok  Grepové jadierka
(4.6) počet recenzií 25
Pomáha pri prečisťovaní organizmu a posilňovaní jeho odolnosti. Môže ničiť baktérie, vírusy aj plesne. Jedna kapsula obsahuje 30 kvapiek Citricidalového koncentrátu.
17.50€

Novinka, špeciálne balenie. 90 vegetariánskych kapsúl | EXTRA SILNÝ | Neobsahuje umelé farbivá, konzervačné látky, kvasnice, lepok, škrob ani laktózu. Bez pridania soli alebo cukru | Vhodné pre vegánov a vegetariánov | Je označovaný aj ako GSE

Zloženie: Extrakt z grapefruitových jadierok (maximálna účinnosť) 400mg; Materiál kapsuly na rastlinnej báze. Každá kapsula obsahuje ekvivalentné množstvo extraktu z grepových jadierok ako 30 kvapiek Citricidalového tekutého koncentrátu.

Čo je Extrakt z grapefruitových jadierok?

Grepové jadierka sú veľmi účinné pri chorobách, ktoré sú zapríčinené rôznym spektrom baktérii, vírusov či parazitov napríklad Streptokokom, kandidou, stafylokokom ako aj kožnej plesne. Grepové jadierka sú účinný aj proti akné, ekzémom a oparom, podporujú imunitný systém.

Radíme Vám zistiť si viac o produktoch, veľakrát síce obsahujú prospešné látky, ale spolu s ďalšími škodlivými prídavnými aditívami. Tiež si treba všímať koncentráciu, obsah daných látok, ako aj farbivá, emulgulátory.

extrakt z grapefruitových jadierok, grepové jadierka,imunita, GSE

Extrakt z grepovych jadierok pochádza zo semien, vlákniny a bielych membrán grapefruitu

extrakt z grapefruitových jadierok, grepové jadierka,imunita, GSE

Naša maximálne účinná kapsula obsahuje vysoké množstvo antioxidantov pre boj s chorobami a bioflavonoidami, ktoré stimulujú imunitný systém

extrakt z grapefruitových jadierok, grepové jadierka,imunita

Pôsobí antisepticky pri zápaloch a krvácaní ďasien, prispieva k rýchlejšej liečbe áft

extrakt z grapefruitových jadierok, grepové jadierka,imunita

Grepové jadierka môžu mať pozitívny vplyv pri respiračných ochoreniach, ozdravení priedušiek a astme

extrakt z grapefruitových jadierok, grepové jadierka,imunita

Tiež býva označovaný za prírodné antiseptikum

extrakt z grapefruitových jadierok, grepové jadierka, grepove jadra, imunita, grep

400 mg v kapsule, je ďaleko účinnejší ako citricidal respektíve koncentrát v tekutej forme (kvapky)

Aké sú známe účinky Grepových jadierok?

Extrakt z grapefruitových jadierok je výborným zdrojom vitamínu C a môže napomáhať k stabilizovaniu hladiny PH v tele. Obsahuje vlákninu, draslík a pektín. Niektorí autori poukazujú na to, že môže fungovať antivírusovo a anti-bakteriálne.

Rospustením kapsúl grepových jadierok si môžete pripraviť citricidalový roztok, ktorý je možné konzumovať alebo zriedený použiť ako sprej do nosa.

Grepové jadierka a ich výskum

Doktor a fyzik Jacob Harich bol jedným z prvých, ktorý zdokumentoval zdravotné benefity užívania grapefruitových jadierok. Zistil, že mnohé z tradičných spoločnosti ho používajú ako dezinfekčný prostriedok. Nedávna štúdia zo Žurnálu alternatívnej a komplementárnej medicíny poukázala na to, že Extrakt z grapefruitových jadierok bol účinný pri zabíjaní cez "800 bakteriálnych a vírusových kmeňov" a "100 kmeňov húb", rovnako ako aj veľkého množstva parazitov.

Nariadenie Európskeho Parlamentu a Rady č 1924/2006 zo dňa 20. decembra 2006 výslovne zakazuje predajcom uvádzať u potravín a doplnkov stravy akákoľvek "zdravotné, alebo výživové tvrdenie", okrem tých, ktoré schváli priamo Európska Komisia. Výživový doplnok nie je liek, neslúži na liečbu, a preto je v ich prípade zakázané zákonom uvádzať akékoľvek informácie o prevencii, liečbe a hojení.


Registrované Úradom verejného zdravotníctva SR ako výživový doplnok.

Extrakt z Grapefruitových Jadierok
akcia,cena,Extrakt z Grapefruitových Jadierok  Grepové jadierka

Health Leads UK/Keep Fit kladie dôraz na kvalitu a čistotu produktov. Chceme, aby ste mali čo najkvalitnejšie výživové doplnky. Hlavne preto sa vyhýbame používaniu škodlivých látkok respektíve plnidiel, ako aj stearátu horečnatého. Niektoré z týchto prímesí, totiž majú často vplyv na účinok daného produktu. Preto Vám ako našemu zákazníkovi, garantujeme, že produkt, ktorý si od Health Leads zakúpite, obsahuje dané zloženie aké je uvedené na etikete.

zdravie keep-fit vitamínové doplnky SKLADOM
MNOŽSTVO minus zdravie keep-fit vitamínové doplnky plus zdravie keep-fit vitamínové doplnky
zdravie keep-fit vitamínové doplnky90 kapsúl/1 balenie
17.50€
Novinka
Podobné produkty
Sledujte nás      facebook keep-fit.sk
      twitter keep-fit.sk
2015 DEVMAKO
zdravie keep-fit vitamínové doplnky