Prihlásenie Registrácia
E-SHOP
zdravie keep-fit vitamínové doplnky
Vyberte eshopovú skupinu

L-Tyrozín

Tyrozín


L-Tyrozín
(5) počet recenzií 9
Na Chudnutie, detoxikáciu
pečene. Srdcovo cievne ochorenia. Pre Športovcov
- rýchlejšia regenerácia.
Viac energie, L-Tyrozín.
U mužov pomáha pri erektilnej disfunkcii.
17.99
15.00€

Našli ste niekde nižšiu cenu? Informujeme Vás, ak bude daný produkt zľavnený. KLIKNI.

L-Tyrozín 400mg X 90 vegetariánskych kapsúl (100% BEZ ADITÍV) | Neobsahuje umelé farbivá, konzervačné látky, kvasnice, lepok, škrob ani laktózu. Bez pridania soli alebo cukru

Tyrozín

-Tyrosine je veľmi dôležitý pri procese spaľovania kalórii. Aktivuje receptory dopamínu, optimalizuje kognitívne funkcie, zmierňuje stres, stimuluje vašu myseľ a prispieva k zlepšeniu nervovej sústavy. Upravuje hladinu dopamínu, hormónu, ktorý mávajú ľudia s nadváhou zníženú. To môže viesť k zvýšenému prejedaniu sa. chudni zdravo, chudnutie,detox, multienzym, tyrosin, schudni, set na chudnutie Spojenie multienzýmu, L-Tyrosínu a bachových kvapiek na efektívne chudnutie bez jojo efektu. chudni zdravo, chudnutie,detox, multienzym, tyrosin, schudni, set na chudnutie Chudnite zdravo prírodnými doplnkami, ktoré spaľujú tuky, dodávajú telu zdravé enzýmy a poskytujú mu vnútornú pohodu. chudni zdravo, chudnutie,detox, multienzym, tyrosin, schudni, set na chudnutie Zvyšovanie hladiny dopamínu (dodanie chemickej rovnováhy), efektívna stimulácia tráviacej sústavy, psychická vyrovnanosť. chudni zdravo, chudnutie,detox, multienzym, tyrosin, schudni, set na chudnutie Pôsobí priaznivo na metabolizmus aj na poruchy metabolizmu intoleranciu na laktózu a lepok, poruchy spaľovania cukrov a tukov.

Dr Hulda Clarková odporúča užívanie L-Arginínu, može byť aj L-Tyrosín ako komplexný doplnok, popri

Protiparazitálnom programe (Orešák, Klinčeky, Palina).

Niektoré zdroje uvádzajú zvýšené užívanie arginínu pri zdravotných komplikáciach (srdcovo cievnych) v rozmedzí od 3000 mg až 5000 mg denne. Tiež je veľkým benefitom pridanie produktov s obsahom kyseliny listovej, B6 a vitamínu B12. Tieto vitamíny napomáhajú tiež odburávať pre cievy škodlivý homocysteín.

Nariadenie Európskeho Parlamentu a Rady č 1924/2006 zo dňa 20. decembra 2006 výslovne zakazuje predajcom uvádzať u potravín a doplnkov stravy akákoľvek "zdravotné, alebo výživové tvrdenie", okrem tých, ktoré schváli priamo Európska Komisia. Výživový doplnok nie je liek, neslúži na liečbu, a preto je v ich prípade zakázané zákonom uvádzať akékoľvek informácie o prevencii, liečbe a hojení.

L-Tyrozín

Health Leads UK/Keep Fit kladie dôraz na kvalitu a čistotu produktov. BEZ STEARÁNU HOREČNATÉHO, FOSFOREČNANU VÁPENATÉHO (regulátor kyslosti, emulgátor a stabilizátor). Chceme, aby ste mali čo najkvalitnejšie výživové doplnky. Hlavne preto sa vyhýbame používaniu škodlivých látok respektíve plnidiel, ako aj stearátu horečnatého. Niektoré z týchto prímesí, totiž majú často vplyv na účinok daného produktu.

Drvivá väčšina výrobcov bohužiaľ používa škodlivé plnidlá respektíve prídavné látky aj napriek tomu, že sú si vedomí ich škodlivých účinkov.

Preto Vám ako našemu zákazníkovi, garantujeme, že produkt, ktorý si od Health Leads zakúpite, obsahuje dané zloženie aké je uvedené na etikete.

kremelina,somavedic ZOBRAZIŤ DETAIL ETIKETY
zdravie keep-fit vitamínové doplnky SKLADOM
MNOŽSTVO minus zdravie keep-fit vitamínové doplnky plus zdravie keep-fit vitamínové doplnky
zdravie keep-fit vitamínové doplnky90 kapsúl/1 balenie
15.00€
17.99€
Podobné produkty
Sledujte nás      facebook keep-fit.sk
      twitter keep-fit.sk
2015 DEVMAKO
zdravie keep-fit vitamínové doplnky

x
Štandard
35.00
Stimulácia akupunktúrnych bodov a merediánov, frekvencie podľa Paula Smidta Základný program na vírusy, parazity, imunita, stimulácia imunitného systému.
Bachove frekvencie
10€
Krízová zmes na úzkosť, strach, fóbie, návaly zlosti (Impatiens - Netýkavka žliazkatá (18) * Star of Bethlehem - Bledavka chocholíkatá (29) * Cherry Plum - Slivka čerešňoplodá (6) * Rock Rose (26) - Devätorník peniažtekový * Clematis (9) - Plamienok plotný).
Psychosomatika
10€
Programy na vzťahy podľa Dr Ulricha, na depresívne stavy. Programy na ochranu, energetizácia kundaliny (hlavné energetické centrum).
Nadstavba na mieru
25€
Konkrétny zdravotný problém? Harmonizácia na mieru podľa konkétnej diagnózy, prebieha špecializovaným prístrojom Raycomp PS1000. 3 hodinová harmonizáciu toboliek.
Cena za produkt je 35.00 €
x

Vyber si farbu Somavedic Medic Amber

Somavedic Medic Amber Medový

Somavedic medic amber medový 1 994.00 €

Somavedic Medic Amber Šampaň

Somavedic medic amber Šampaň 1 994.00 €