Prihlásenie Registrácia
E-SHOP
zdravie keep-fit vitamínové doplnky
Vyberte eshopovú skupinu

Orešák Americký

NA 2 KÚRY


Orešák Americký
akcia,cena,Orešák Americký  NA 2 KÚRY
(4.9) počet recenzií 26
Odstraňovanie parazitov, na črevnú flóru. Zdravšie črevo. Súčasť protiparazitálneho programu Dr. Huldy Clarkovej.
37.00
30.00€

Našli ste niekde nižšiu cenu? Informujeme Vás, ak bude daný produkt zľavnený. KLIKNI.

Tinktúra 1:2 | 100% prírodný produkt | Bez prídavných látok | Vhodné pre vegánov a vegetariánov | 14 kvapiek = 1ml približne Zloženie: zelené šupky orešáka čierneho (Juglans nigra), 45%tný obilný alkohol, voda

Orešák čierny americký - 1 flaška Orešáku v koncentrácii 1:2 = 4 flašky v koncentrácii 1:5. Orešák podľa odporúčania v tejto koncentrácii Huldou Clarkovou. Tinktúra (Juglans nigra) alebo Green Black Walnut Hull sa nazýva "zelená", pretože sa vyrába zo zelených šupiek čierneho orecha.

Produkty iných značiek často obsahujú:

Stearán horečnatý

nepriaznivo pôsobí na T-lymfocyty - imunitný systém. Fosforečnan vápenatý (regulátor kyslosti, emulgátor a stabilizátor) E 341.

Extra silná tinktúra Orešáku

od Health Leads je vyrobená podľa tradičnej receptúry Dr. Huldy Clarkovej v pomere 1:2. Pri jej výrobe sa používa iba čerstvý orešák čierny, obilný alkohol a voda. Vďaka svojej silnej koncentrácii Vám vydrží po dobu troch mesiacov (základná 18-dňová kúra + udržiavacia kúra), respektíve Orech čierny tejto koncentrácie vydrží až 2 kúry.

Väčšina dostupných tinktúr má koncentráciu 1:5

respektíve koncentrácia ani nie je udávaná, čo znamená, že na jednu kúru spotrebujete niekoľko násobné množstvo tinktúry.

Náš Orešák je vyrábaný v malých dávkach, takže výsledná tinktúra sa môže líšiť farebne od zelenej až do zlato hnedej. Nezávisle od jej farby je rovnako účinná. Miesto výskytu Orešáku Amerického a poveternostné podmienky môžu prispievať k jej výslednej sýtej farbe.

Radíme Vám zistiť si viac o produktoch, veľakrát síce obsahujú prospešné látky, ale spolu s ďalšími škodlivými prídavnými aditívami. Treba si všímať koncentráciu, obsah daných látok, ako aj farbivá, emulgulátory. Tiež ak na Orešákovú kúru výrobcovia odporúčajú 3 až 5 flaštičiek, ide vždy o nižšie koncentrácie. Náš Orešák vydrží na dve protiparazitné kúry kvôli jeho extra silnej koncentrácii 1:2. Táto koncentrácia má neporovnateľný podiel tanínov a jódu. Väčšina predajcov neuvádza jeho koncentráciu.

Orešák obsahuje flavonoidy, taníny, organické kyseliny, dôležité minerály, fluór, mangán a tiež pre organizmus nenahraditeľný jód.

Orešák americký má najvyšší podiel tanínov z ostatných druhov orechov, tie majú veľmi blahodárne účinky, kedže sú veľmi dobrý antioxidant. Aj preto v kombinácii s jódom a ostatnými látkami sú tak účinné v boji proti parazitom.

Orech čierny

orešák, parazity,detox, clarková, orešák čierny, orech cierny, tinktura

Je používaný americkými Indiánmi ako proti parazititný, anti-bakteriálny a anti-vírusový prostriedok. Jeho účinné látky sú juglon, tanín a jód. Tinktúra Orešáku Amerického zabíja parazity v dospelom štádiu podľa odporúčaní Huldy Clarkovej.

orešák, parazity,detox, clarková, orešák čierny, orech cierny, tinktura

Niektorí ľudia používajú ořešák čierny ako kloktadlo. Orešák sa môže používať na liečbu rán na pokožke prípadne napomáha ich hojeniu.

orech čierny ,výživové doplnky, orešák americký,  tinktura, orech cierny

Orech čierny pôsobí blahodárne na črevnú flóru a poskytujeme črevu potrebnú výživu, pre jeho obsah jódu a tanínov má schopnosť riešiť aj zápaly čriev

orech čierny ,výživové doplnky, orešák americký,  tinktura, orech cierny

Dlhodobejšie užívanie Orechu čierneho je prospešné pri Celiakii

Kuriozita Orešák

Tiež bolo zaznamenané používanie Orešáku čierneho pri farbení vlasov, kde sa aplikuje priamo na pokožku.

Ako Orech čierny funguje?

Orech čierny ako sme už predtým spomínali obsahuje vysoké koncentrácie látok zvaných triesloviny, ktoré môžu zmierniť bolesť a opuch a môžu mať pozitívne účinky na sliznicu.

orech čierny ,výživové doplnky, orešák americký,  tinktura, orech cierny

Orešák môžete pridať do vane, čo je ideálny spôsob pre očistu organizmu. Doporučujú sa 2-3 veľké lyžice do kúpela. Doporučujeme aplikovať do vlažnej vody.

Kliknite, ak máte záujem o

Protiparazitálny program Clarkovej(Orešák, Klinčeky, Palina).

Nariadenie Európskeho Parlamentu a Rady č 1924/2006 zo dňa 20. decembra 2006 výslovne zakazuje predajcom uvádzať u potravín a doplnkov stravy akákoľvek "zdravotné, alebo výživové tvrdenie", okrem tých, ktoré schváli priamo Európska Komisia. Výživový doplnok nie je liek, neslúži na liečbu, a preto je v ich prípade zakázané zákonom uvádzať akékoľvek informácie o prevencii, liečbe a hojení.

Registrované Úradom verejného zdravotníctva SR ako výživový doplnok.

Orešák Americký
akcia,cena,Orešák Americký  NA 2 KÚRYregulat, výživové doplnky, regulatpro, imunita

NOVÁ ENERGIA, Vitalita


regulat, výživové doplnky, regulatpro, imunita

RÝCHLA ÚČINNOSŤ


regulat, výživové doplnky, regulatpro, imunita

PRINESIE NOVÝ IMPULZ, povzbudí organizmus


regulat, výživové doplnky, regulatpro, imunita

RÝCHLY DETOX, očista organizmu
regulat, výživové doplnky, regulatpro, imunita regulat, výživové doplnky, regulatpro, imunita
     

   

   

     Health Leads UK/Keep Fit kladie dôraz na kvalitu a čistotu produktov. Chceme, aby ste mali čo najkvalitnejšie výživové doplnky. Hlavne preto sa vyhýbame používaniu škodlivých látkok respektíve plnidiel, ako aj stearanu horečnatého. Niektoré z týchto prímesí, totiž majú často vplyv na účinok daného produktu. Preto Vám ako našemu zákazníkovi, garantujeme, že produkt, ktorý si od Health Leads zakúpite, obsahuje dané zloženie aké je uvedené na etikete.

zdravie keep-fit vitamínové doplnky SKLADOM
MNOŽSTVO minus zdravie keep-fit vitamínové doplnky plus zdravie keep-fit vitamínové doplnky
zdravie keep-fit vitamínové doplnky50 ml tinktúra/flaša
30.00€
37.00€
Podobné produkty
Sledujte nás      facebook keep-fit.sk
      twitter keep-fit.sk
2015 DEVMAKO
zdravie keep-fit vitamínové doplnky
x
Štandard
50.00
Stimulácia akupunktúrnych bodov a merediánov, frekvencie podľa Paula Smidta Základný program na vírusy, parazity, imunita, stimulácia imunitného systému.
Bachove frekvencie
10€
Krízová zmes na úzkosť, strach, fóbie, návaly zlosti (Impatiens - Netýkavka žliazkatá (18) * Star of Bethlehem - Bledavka chocholíkatá (29) * Cherry Plum - Slivka čerešňoplodá (6) * Rock Rose (26) - Devätorník peniažtekový * Clematis (9) - Plamienok plotný).
Psychosomatika
10€
Programy na vzťahy podľa Dr Ulricha, na depresívne stavy. Programy na ochranu, energetizácia kundaliny (hlavné energetické centrum).
Nadstavba na mieru
25€
Konkrétny zdravotný problém? Harmonizácia na mieru podľa konkétnej diagnózy, prebieha špecializovaným prístrojom Raycomp PS1000. 3 hodinová harmonizáciu toboliek.
Cena za produkt je 50.00 €
x

Vyber si farbu Somavedic Medic Amber

Somavedic Medic Amber Medový

Somavedic medic amber medový 1 994.00 €

Somavedic Medic Amber Šampaň

Somavedic medic amber Šampaň 1 994.00 €