Prihlásenie Registrácia
E-SHOP
zdravie keep-fit vitamínové doplnky
Vyberte eshopovú skupinu

Somavedic Sky

Somavedic Sky


Somavedic Sky
(5) počet recenzií 8
Neodolateľný, jemný a originálny efekt
Harmonizujúci priestor, telo, myseľ a dušu
580.00€

Našli ste niekde nižšiu cenu? Informujeme Vás, ak bude daný produkt zľavnený. KLIKNI.

• Väčší výkon novej generácie
• Neodolateľný, jemný a originálny efekt
• Harmonizujúci priestor, telo, myseľ a dušu
• Geniálne jednoduché riešenie a jedinečný tvar
• Zlepšenie spánku
• Menej stresu
• Zlepšenie imunity
• Investícia do seba samého
• Nadčasová jedinečná technológia
• Luxusný vzhľad a materiály
• S láskou vyrobené v ČR
• Zapnete a necháte pôsobiť
• Určený pre domov
• Určený pre kanceláriu
• Určený pre ordináciu
• Určený pre štúdio (cvičenie, joga)

monchi

5.0 out of 5 stars Superb product, Superb customer care! - HIGHLY recommend!

Reviewed in the United Kingdom on 22 August 2019

Verified Purchase Somavedic is a truly amazing product. The moment you receive it you feel something and the moment you switched on all started feeling different. I am not exaggerating. I have only been using it for a week (switched on at all times), but it is already an essential part of our life. We are a family of 3, we all love the beautiful light yellow/green light, the faint smell (very faint that most people do not even notice) and its subtle but strong presence. First day I felt my body is reacting, some subtle vibrational sensations all around the body, but all felt good. I noticed from the 2nd day my partner is showing very harmonious attitudes/reactions to things, again in very subtle ways but clearly noticeable. I feel in general 3 of us are a lot calmer than before when we are in the house, it is a beautiful feeling. It is also beautiful to come back home where this beautiful light welcomes you and the air inside of the house is cooler and fresher, more breathable. All in all, we are very happy with Somavedic, cannot imagine being without it.

monchi

Recenzia z Veľkej Británie - 22. augusta 2019

5,0 z 5 hviezdičiek Vynikajúci produkt, Vynikajúca starostlivosť o zákazníka! - Vysoko odporucany!

Overený nákup Somavedic je skutočne úžasný produkt. V okamihu, keď ho dostanete a zapnete ho, začnete sa cítiť inak. Nepreháňam. Používala som ho iba týždeň (stále bol zapnutý), ale už sa stal nevyhnutnou súčasťou nášho života. Sme trojčlenná rodina, všetci milujeme úžasné žlto/zelené svetlo, slabú vôňu (veľmi slabý, ktorý si väčšina ľudí nevšimne) a jeho delikátnu, ale silnú prítomnosť. Prvý deň som cítila ako moje telo reaguje, viacero jemných vibrácii po celom tele, ale všetky boli príjemné. Od druhého dňa som si všimla, že správanie môjho partnera/ jeho reakcie na situácie sú veľmi pokojné. Opäť veľmi delikátne, zároveň zreteľné zmeny. Cítim, že všeobecne sme všetci traja kľudnejší ako predtým, keď sme v dome. Je to nádherný pocit. Je tiež krásne sa vrátiť domov, kde vás toto nádherné svetlo privíta a vzduch vo vnútri domu je čerstvejší a lepšie sa dýcha. Celkovo vzaté sme so Somavedikom veľmi spokojní a nevieme si predstaviť, že by sme boli bez neho.

Martin Podhradsky

5,0 von 5 Sternen Sehr zufrieden!!!

Rezension aus Deutschland vom 9. Dezember 2019 Somavedic ist ein fabelhaftes Gerät. In meinem Leben haben sich so viele positive Verbesserungen ergeben. Vielen Dank Somavedic.

Martin Podhradský

5,0 z 5 hviezdičiek Veľmi spokojný !!! Recenzia z Nemecka - 9. decembra 2019 Somavedic je úžasné zariadenie. V mojom živote nastalo veľa pozitívnych zmien. Ďakujem veľmi pekne Somavedic.

Marek Somavedic uran

Keep Fit Distibútor Somavedicu

Somavedic Uran distribútor a používateľ

Somavedic je pre nás ako priniesť si kúsok lesa domov. Jeho pôsobenie môžeme rozdeliť na dve oblasti: na tie, čo vieme vedecky dokázať, jeho pôsobenie na elektrosmog, znižuje srdcovú frekvenciu (ľudská štúdia). Ide o certifikovaný prístroj IIREC a IGEF, pôsobenie na vírusy, parazity. Potom ide o jeho pôsobenie na energické centrá, stimuláciu merediánových bodov. Ďakujeme Somavedic, Somavedic mení životy.

#somavedic #somavedicuran #somavedicmedic #geopatogénnezóny #somavedicharmonie #somavedic medic uran #geopatogénne zóny #odrušenie rušičky #geopatogénnych zón # geopatogenne zony meranie #somavedic #somavedic uran #geopatogenne zony #harmonizator #odrusovac #somavedic #somavedic lumen #somatex #somavedic bratislava #somavedicmedicuran #somavedicuran #emf #somavedic #somavedic emf
Somavedic Skysomavedic uran

NOVÁ ENERGIA, Vitalita

Vypýtajte si od nás ZĽAVU


somavedic uran

2 MESAČNÁ ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ A 5 ROČNÁ ZÁRUKA


somavedic uran

SOMAVEDIC MEDIC URAN PRINESIE NOVÝ IMPULZ, povzbudí organizmus


somavedic uran

RÝCHLY DETOX, očista organizmu

     

   

   

    
Somavedic ponúka Cestu k zdraviu a Harmonizácii s využitým jedinečného potenciálu prírody. Somavedic je prístroj, ktorý sa zameriava na všetky oblasti Zdravia a Harmonizácie prostredia.S využitím naších výživových doplnkov a biorezonancie sa stáva silným nástrojom v oblasti prevencie zdravia a optimalizácii rodinného života.

kremelina,somavedic ZOBRAZIŤ DETAIL ETIKETY
zdravie keep-fit vitamínové doplnky SKLADOM
MNOŽSTVO minus zdravie keep-fit vitamínové doplnky plus zdravie keep-fit vitamínové doplnky
zdravie keep-fit vitamínové doplnkyprístroj
580.00€
Príslušenstvo k somavedicom
Somavedic pyramída
interiér
SOMAVEDIC DO VRECKA
do vrecka
Titanová pyramída
interiér
Titanová pyramída
interiér
Rayonex Raycomp PS 1000
 
Podobné produkty
Sledujte nás      facebook keep-fit.sk
      twitter keep-fit.sk
2015 DEVMAKO
zdravie keep-fit vitamínové doplnky

x
Štandard
35.00
Stimulácia akupunktúrnych bodov a merediánov, frekvencie podľa Paula Smidta Základný program na vírusy, parazity, imunita, stimulácia imunitného systému.
Bachove frekvencie
10€
Krízová zmes na úzkosť, strach, fóbie, návaly zlosti (Impatiens - Netýkavka žliazkatá (18) * Star of Bethlehem - Bledavka chocholíkatá (29) * Cherry Plum - Slivka čerešňoplodá (6) * Rock Rose (26) - Devätorník peniažtekový * Clematis (9) - Plamienok plotný).
Psychosomatika
10€
Programy na vzťahy podľa Dr Ulricha, na depresívne stavy. Programy na ochranu, energetizácia kundaliny (hlavné energetické centrum).
Nadstavba na mieru
25€
Konkrétny zdravotný problém? Harmonizácia na mieru podľa konkétnej diagnózy, prebieha špecializovaným prístrojom Raycomp PS1000. 3 hodinová harmonizáciu toboliek.
Cena za produkt je 35.00 €
x

Vyber si farbu Somavedic Medic Amber

Somavedic Medic Amber Medový

Somavedic medic amber medový 1 994.00 €

Somavedic Medic Amber Šampaň

Somavedic medic amber Šampaň 1 994.00 €