Prihlásenie Registrácia
E-SHOP
zdravie keep-fit vitamínové doplnky
Vyberte eshopovú skupinu

SET PRE ŽENY

AGNUS CASTUS, JÓD A KELP


SET PRE ŽENY
akcia,cena,SET PRE ŽENY AGNUS CASTUS, JÓD A KELP
(4.7) počet recenzií 13
Posilnite imunitu a rast svalovej hmoty, PMS.
Tvorbu krviniek, tkanív
Doplnok pri liečbe porúch vaječníkov, maternice, klimaktérium. predmenštruačným syndrómom (PMS), pri klimakterických poruchách.
v prírodnej forme.
37.00
19.00€

Našli ste niekde nižšiu cenu? Informujeme Vás, ak bude daný produkt zľavnený. KLIKNI.

10 % ZĽAVA, 90 vegetariánskych kapsúl | Neobsahuje umelé farbivá, konzervačné látky, kvasnice, lepok, škrob ani laktózu. Prírodné produkty za výhodnú cenu. Bez pridania soli alebo cukru | 100% prírodný produkt | Bez prídavných látok | Vhodné pre vegánov a vegetariánov

Zloženie: Agnus castus 340mg; Materiál kapsuly na rastlinnej báze.

Prípravok z AGNUS CASTUS

jahňací alebo aj Drmek obyčajný môže byť použitý na problémy menštruačného cyklu a predmenštruačného syndrómu (PMS), bolestivú menštruáciu a klimakterické poruchy.

Štúdia v Londýne preukázala 60% zníženie symptómov PMS u testovanej skupiny žien, ktorá užívala kapsule so sušeným Agnus Castus. Výsledky tejto štúdie potvrdili blahodárne účinky pri odstraňovaní úzkosti, nervového napätia, nespavosti a náhlych zmien nálad.

: BYLINA NA DOSIAHNUTIE HORMONÁLNEJ ROVNOVÁHY

Agnus Castus, jahňací.Drmek obyčajný.Menštruácia, Predmenštruačný syndróm, Otehotnenie

AGNUS CASTUS: ZVÝŠI VAŠE ŠANCE OTEHOTNIEŤ

Agnus Castus

Je odporúčaným doplnkom pri liečbe porúch vaječníkov a maternice. Najmä znížením hladín prolaktínu a zvýšením estrogénov účinkom na hypotalamus a hypofýzu.

Ľudový názov: Abrahámov krík, Mnišský pepř alebo aj “ženská bylinka”

Kuriozita: Názov chaste = cudný bol odvodený od pozorovaného používania tejto rastliny u mníchov, ktorí pomocou výťažkov z tejto rastliny
znižovali svoje libido.

Použitie Agnus Castus

Agnus Castus, jahňací.Drmek obyčajný.Menštruácia

Nepravidelný menštruačný cyklus

Agnus Castus, jahňací.Drmek obyčajný.Menštruácia

Predmenštruačný syndróm (PMS) - pomáha odstraňovať/zmierňovať citlivosť a bolesť v prsníkoch, zápchu, podráždenosť, depresívne nálady a zmeny nálad, hnev a u niektorých žien aj bolesti hlavy

Agnus Castus, jahňací.Drmek obyčajný.Menštruácia, Predmenštruačný syndróm, Otehotnenie

Klimakterické poruchy

Agnus Castus, jahňací.Drmek obyčajný.Menštruácia, Predmenštruačný syndróm, Otehotnenie

Fibrocystické prsia/Cysty v prsníku

Agnus Castus, jahňací.Drmek obyčajný.Menštruácia, Predmenštruačný syndróm, Otehotnenie

Ženská neplodnosť, problémy s otehotnením a prevencia potratu u žien s nízkou hladinou hormónu progesterón

Agnus Castus, jahňací.Drmek obyčajný.Menštruácia,Predmenštruačný syndróm, Otehotnenie

Kontrola krvácania

Agnus Castus, jahňací.Drmek obyčajný.Menštruácia, Predmenštruačný syndróm, Otehotnenie

Zvýšenie produkcie materského mlieka

Agnus Castus, jahňací.Drmek obyčajný.Menštruácia, Predmenštruačný syndróm, Otehotnenie

Syndróm polycystických vaječníkov

Agnus Castus, jahňací.Drmek obyčajný.Endometrióza, Predmenštruačný syndróm, Otehotnenie

Endometrióza, ktorá môže spôsobiť neplodnosť alebo problémy s otehotnením

Agnus Castus, jahňací.Drmek obyčajný.Endometrióza, Otehotnenie

Neužívajte počas tehotenstva, dojčenia, alebo ak užívate hormonálne lieky, ktoré obsahujú progesterón.

agnus castus sa tiež používa na akné, nervozitu, demenciu, problémy s kĺbmi, prechladnutie, žalúdočnú nevoľnosť, poruchy sleziny, bolesti hlavy, migrény, bolesti očí, zápaly a opuchy, ale tiež aj ako repelent.

KELP

KELP, 500 mg v jednej kapsule, 90 kapsúl, vegetariánska kapsula, bez použitia prídavných látok. Vhodné pre vegánov a vegeteriánov | Neobsahuje hydrogenovaný olej, umelé sladidlá ani farbivá. Neobsahuje glutén.

Kelp je riasa, typ hnedej morskej riasy klasifikovaný ako Laminariales. Riasy sú plné základných živín, sú hlavným prírodným zdrojom jódu.


Kelp obsahuje viac než 20 rôznych minerálov obsiahnutých v riasách. Je bohatý najmä na už spomínaný jód, vápnik, horčík, železo, zinok. Je zdrojom aj selénu, vitamínu A, B, C, D, E, K, obsahuje aj kyselinu listovú a iné. Nájdete v ňom aj nenahraditeľné stopové minerály ako je germánium, irídium, rubídium

ZNÍŽENÁ CENA: 11 eur. NAJVYŠŠIA KONCENTRÁCIA A KVALITA na trhu: 500 mg v jednej kapsule.

Kelp, riasy napomáhajú fungovaniu štítnej žľazy. Nutná je tiež denná dávka selénu pre lepšie ukladanie jódu.

JÓDOVÉ KAPSULY

JÓDOVÉ KAPSULY, 500mcg v jednej kapsuly x 120 KAPSÚL. JÓD prispieva k normálnej tvorbe hormónov ŠTÍTNEJ ŽLAZY a k normálnej funkcii štítnej žľazy, ZDRAVĚ VLASY, NECHTY, POKOŽKA, KOGNITÍVNE FUNKCIE a metabolizmu. VHODNÉ PRE VEGÁNOV A VEGETARIANOV.

Preto Vám ako našemu zákazníkovi, garantujeme, že produkt, ktorý si od Health Leads zakúpite, obsahuje dané zloženie aké je uvedené na etikete.

Dr Brownstein považuje jód za najviac nepochopenú živinu. Verí, že nie je možné dosiahnuť optimálneho zdravia, keď je v tele nedostatok jódu. Táto kniha obsahuje informácie o tom, ako terapia jódom môže pomôcť pri nasledujúcich diagnózach:

Lugolov Jódový Roztok   Lugol´s Iodine 12% ,výživové doplnky,zdravie

ADHD (porucha pozornosti s hyperaktivitou)

Lugolov Jódový Roztok   Lugol´s Iodine 12% ,výživové doplnky,zdravie, nedostatok jódu, jod

Autizmus

Lugolov Jódový Roztok, jod, nedostatok jodu, Lugol´s Iodine 12% ,výživové doplnky,zdravie, nedostatok jódu,jod

Rakovina prsníka, štítnej žľazy, vaječníkov a maternice

Lugolov Jódový Roztok, jod, Lugol´s Iodine 12% ,výživové doplnky,zdravie, nedostatok jódu, jod

Detoxikácia

Slabý imunitný systém

Nedostatok jódu a štítna žľaza

Viac ako stovky rokov bol jód známou zložkou, ktorá je nevyhnutná pre produkciu hormónou štítnej žlazy. Napriek tomu nie je často poukazované na ďalšie vplyvy jódu na organizmus a jeho nezastupiteľnú úlohu. Jód môžeme nájsť v každej z biliónov buniek v tele.

Jód nie je dôležitý iba pre podukciu hormónou štítnej žlazy, ale je tiež zodpovedný za produkciu všetkých ostatných hormónov v ľudskom organizme. Adekvátna úroveň jódu v organizme je potrebná pre riadne fugovanie imunitného systému. Jód obsahuje účinné antibakteriálne antiparazitné, proti vírusové ako aj proti rakovinové vlastnosti. Jód je tiež efektívny na liečenie fibrocystické ochorenie prsníka (cysty prsníka) a cýst vaječníkov.

Približne 1,5 miliardy ľudí , čo je okolo 1/3 ľudskej populácie žije v oblastiach, kde je nedostatok jódu ako to bolo uvádzané Medzinárodnou Zdravotníckou Organizáciou (WHO). Extrémny nedostatok jódu môže viesť k rôznym ochoreniam aj k tým závažným ako je mentálna retardácia, zvýšenej detskej a novorodeneckej úmrtnosti, strume, neplodnosti a ďalším. Syndróm nedostatku jódu je najčastejšia forma mentálnej retardácie, ktorej sa dá najľahšie predchádzať.

Nariadenie Európskeho Parlamentu a Rady č 1924/2006 zo dňa 20. decembra 2006 výslovne zakazuje predajcom uvádzať u potravín a doplnkov stravy akákoľvek "zdravotné, alebo výživové tvrdenie", okrem tých, ktoré schváli priamo Európska Komisia. Výživový doplnok nie je liek, neslúži na liečbu, a preto je v ich prípade zakázané zákonom uvádzať akékoľvek informácie o prevencii, liečbe a hojení.

SET PRE ŽENY
akcia,cena,SET PRE ŽENY AGNUS CASTUS, JÓD A KELPAgnus Castus,Vitex jahňací.Drmek obyčajný.Menštruácia, Predmenštruačný syndróm, Otehotnenie

NAŠTARTUJ HORMONÁLNY SYSTÉM


Agnus Castus,Vitex jahňací.Drmek obyčajný.Menštruácia, Predmenštruačný syndróm, Otehotnenie

ÚČINNÝ (optimalizuje hladinu prolaktínu a estrogénu)


Agnus Castus,Vitex jahňací.Drmek obyčajný.Menštruácia, Predmenštruačný syndróm, Otehotnenie

PRINESIE NOVÝ IMPULZ, povzbudí organizmus


Agnus Castus,Vitex jahňací.Drmek obyčajný.Menštruácia, Predmenštruačný syndróm, Otehotnenie

STABILIZUJ CYKLUS, plodnosť
Agnus Castus,Vitex jahňací.Drmek obyčajný.Menštruácia, Predmenštruačný syndróm, Otehotnenie Agnus Castus,Vitex jahňací.Drmek obyčajný.Menštruácia, Predmenštruačný syndróm, Otehotnenie
     

   

   
Health Leads UK/Keep Fit kladie dôraz na kvalitu a čistotu produktov. BEZ STEARÁNU HOREČNATÉHO, FOSFOREČNANU VÁPENATÉHO (regulátor kyslosti, emulgátor a stabilizátor). Chceme, aby ste mali čo najkvalitnejšie výživové doplnky. Hlavne preto sa vyhýbame používaniu škodlivých látok respektíve plnidiel, ako aj stearátu horečnatého. Niektoré z týchto prímesí, totiž majú často vplyv na účinok daného produktu.

Drvivá väčšina výrobcov bohužiaľ používa škodlivé plnidlá respektíve prídavné látky aj napriek tomu, že sú si vedomí ich škodlivých účinkov.

Preto Vám ako našemu zákazníkovi, garantujeme, že produkt, ktorý si od Health Leads zakúpite, obsahuje dané zloženie aké je uvedené na etikete.

kremelina,somavedic ZOBRAZIŤ DETAIL ETIKETY
zdravie keep-fit vitamínové doplnky SKLADOM
MNOŽSTVO minus zdravie keep-fit vitamínové doplnky plus zdravie keep-fit vitamínové doplnky
zdravie keep-fit vitamínové doplnkyset
19.00€
37.00€
Podobné produkty
Sledujte nás      facebook keep-fit.sk
      twitter keep-fit.sk
2015 DEVMAKO
zdravie keep-fit vitamínové doplnky
x
Štandard
50.00
Stimulácia akupunktúrnych bodov a merediánov, frekvencie podľa Paula Smidta Základný program na vírusy, parazity, imunita, stimulácia imunitného systému.
Bachove frekvencie
10€
Krízová zmes na úzkosť, strach, fóbie, návaly zlosti (Impatiens - Netýkavka žliazkatá (18) * Star of Bethlehem - Bledavka chocholíkatá (29) * Cherry Plum - Slivka čerešňoplodá (6) * Rock Rose (26) - Devätorník peniažtekový * Clematis (9) - Plamienok plotný).
Psychosomatika
10€
Programy na vzťahy podľa Dr Ulricha, na depresívne stavy. Programy na ochranu, energetizácia kundaliny (hlavné energetické centrum).
Nadstavba na mieru
25€
Konkrétny zdravotný problém? Harmonizácia na mieru podľa konkétnej diagnózy, prebieha špecializovaným prístrojom Raycomp PS1000. 3 hodinová harmonizáciu toboliek.
Cena za produkt je 50.00 €
x

Vyber si farbu Somavedic Medic Amber

Somavedic Medic Amber Medový

Somavedic medic amber medový 1 994.00 €

Somavedic Medic Amber Šampaň

Somavedic medic amber Šampaň 1 994.00 €