E-SHOP
zdravie keep-fit vitamínové doplnky

Cyactiv

Cerule


Cyactiv
(5) počet recenzií 8
NA ZÁPALY
Regeneruje. Balans. Obnova.
Extrakt Fykocyanínu zo spirulíny
Aktivizuje kmeňové bunky

Cyactiv® je patentovaný extrakt Fykocyanínu zo spirulíny. Ide o modrý pigment v modro zelenej riase.

Cyactiv je výsledkom 7 ročného výskumu a rozvoja.

CERULE napomáha prirodzenému uvoľňovaniu kmeňových buniek kostnej drene. Pri dlhodobom zápale telo postupne stráca schopnosť regenerácie a samoliečenia. Zvýši počet kmeňových buniek na 3 až 4 milióny

Pri dlhodobom zápale telo postupne stráca schopnosť regenerácie a samoliečenia. Zahŕňa 4 klinické štúdie na ľuďoch ako aj početné in vitro štúdie.

CERULE napomáha prirodzenému uvoľňovaniu kmeňových buniek kostnej drene Zvýši ich počet na 3 až 4 milióny

" Ak máme dostatok kmeňových buniek v organizme zostaneme zdraví " Je to bezpečná alternatíva k metóde vstrekovania kmeňových buniek do postihnutého orgánu, kde boli zaznamenané v poslednej dobe veľké vedecké objavy.

Cyactiv

optimalizuje funkciu kmeňových buniek v tele, to bolo výsledkom viacerých klinických štúdii. Vďaka enzýmu z morskej sasanky už vedci presne vedia akú dobu trvá obnova jednotlivých orgánov napríklad slinivka brušná sa "vymení" za 4 roky, srdce za 10 rokov.

Pri CIACTIVE zdokumentované signifikantné ZNÍŽENIE BOLESTI štúdiou na náhodne vybranej vzorke. Bunky boli „liečené“ Cyactivom pred vystavením zápalovému poškodeniu. U nich to viedlo k zníženej produkcii voľných radikálov ako u buniek, ktoré mu vystavené neboli.

Fykocyanín pôsobí ako selektívny inhibítor COX-2, LOxDownTM, funguje ako inhibítor 5-LOX (lipoxygenáza).

Cyactiv® je patentovaný extrakt fykocyanínu zo spirulíny. Fykocyanín je modrý pigment v modro-zelenej riase, ktorá predstavuje jej silnú aktívnu zložku.

Cyactiv cerule

Čo je zápal

Na zápal sa dá pozerať z dvoch uhlov pohľadu. Zatiaľ čo krátkodobý zápal je nevyhnutný ako prirodzená reakcia na zranenie. Opakujúce sa zápaly, ku ktorým prispieva dlhotrvajúca záťaž ako napríklad environmentálne toxíny, zlá kvalita vody, nedostatok spánku, hotové jedlá, stres a mnohé iné. Tieto faktory môžu spôsobiť prirodzenú reakciu organizmu vďaka ktorej stagnuje a reaguje prehnane.

Cyactiv


kremelina,somavedic ZOBRAZIŤ DETAIL ETIKETY
zdravie keep-fit vitamínové doplnky NIE JE SKLADOM
MNOŽSTVO minus zdravie keep-fit vitamínové doplnky plus zdravie keep-fit vitamínové doplnky
zdravie keep-fit vitamínové doplnky
69.00€
79.00€
Podobné produkty
Sledujte nás      facebook keep-fit.sk
      twitter keep-fit.sk
2015 DEVMAKO
zdravie keep-fit vitamínové doplnky

x
Štandard
35€
Stimulácia akupunktúrnych bodov a merediánov, frekvencie podľa Paula Smidta Základný program na vírusy, parazity, imunita, stimulácia imunitného systému.
Bachove frekvencie
10€
Krízová zmes na úzkosť, strach, fóbie, návaly zlosti (Impatiens - Netýkavka žliazkatá (18) * Star of Bethlehem - Bledavka chocholíkatá (29) * Cherry Plum - Slivka čerešňoplodá (6) * Rock Rose (26) - Devätorník peniažtekový * Clematis (9) - Plamienok plotný).
Psychosomatika
10€
Programy na vzťahy podľa Dr Ulricha, na depresívne stavy. Programy na ochranu, energetizácia kundaliny (hlavné energetické centrum).
Nadstavba na mieru
25€
Konkrétny zdravotný problém? Harmonizácia na mieru podľa konkétnej diagnózy, prebieha špecializovaným prístrojom Raycomp PS1000. 3 hodinová harmonizáciu toboliek.
Cena za produkt je 35 €
x

Vyber si farbu Somavedic Medic Amber

Somavedic Medic Amber Medový

Somavedic medic amber medový 1850.00€

Somavedic Medic Amber Šampaň

Somavedic medic amber Šampaň 1850.00€