E-SHOP
zdravie keep-fit vitamínové doplnky

Stemenhance Ultra

Cerule


Stemenhance Ultra
(5) počet recenzií 12
Podpora kmeňových buniek, podporuje samoobnovu tkanív a orgánov

StemEnhance® Ultra je výsledkom 16-ročného výskumu a predstavuje najúčinnejší produkt na trhu v oblasti tvorby kmeňových buniek

CERULE napomáha prirodzenému uvoľňovaniu kmeňových buniek kostnej drene Zvýši ich počet na 3 až 4 milióny

" Ak máme dostatok kmeňových buniek v organizme zostaneme zdraví " Je to bezpečná alternatíva k metóde vstrekovania kmeňových buniek do postihnutého orgánu, kde boli zaznamenané v poslednej dobe veľké vedecké objavy.

StemEnhance® Ultra

optimalizuje funkciu kmeňových buniek v tele, to bolo výsledkom viacerých klinických štúdii. Vďaka enzýmu z morskej sasanky už vedci presne vedia akú dobu trvá obnova jednotlivých orgánov napríklad slinivka brušná sa "vymení" za 4 roky, srdce za 10 rokov.

Taktiež klinické štúdie na rugby športovcov u ktorých došlo k značnému skráteniu obdobia rekonvalescencie, kde porovnávali skupiny na Stemenhance Ultra a tí, čo ho neužívali. Doba rekonvalescencie sa signifikantne skrátila až o tretinu.

Zásadná podpora kmeňových buniek kombinuje výťažky prírodných „superpotravín“, mikroriasy sladkej a morskej vody, čím poskytuje telu najvyššiu podporu kmeňových buniek.

Zvýši počet kmeňových buniek CD34 + a EPC v krvnom obehu. Podporuje optimálnu obnovu a regeneráciu tkanív a orgánov.

Obsahuje MesenkineTM, ktorý zvyšuje koncentráciu G-CSF v krvi. Ten hrá kľúčovú úlohu pri uvoľňovaní kmeňových buniek.

Fukoidan z Undarie pinnatifida zvyšuje počet cirkulujúcich kmeňových buniek.

Cyactiv cerule

Prečo je StemEnhance® Ultra užitočné?

Podporuje prirodzenú schopnosť tela pri dlhodobom procese jeho samoobnovy a to tým, že napomáha prirodzenému uvoľňovaniu kmeňových buniek kostnej drene. * StemEnhance® (koncentrát AFA) - podporuje uvoľňovanie kmeňových buniek z kostnej drene Fukoidan (undaria pinnatifida) - morská riasa známa, tým, že podporuje imunitný systém. Fukoidan obsiahnutý v produkte Cerule pochádza z oblasti Undaria, z nedotknutého prostredia ako napríklad Tasmánske more a Patagónia. Bolo dokázané, že Fukoidan z Undarie pinnatifida zvyšuje počet cirkulujúcich kmeňových buniek. Mesenkine® - extrahovaný patentovaným procesom Cerule zo spiruliny. Podporuje nasmerovanie kmeňových buniek do miest orgánov alebo tkanív, ktoré potrebujú obnovu.

Stemenhance Ultra


kremelina,somavedic ZOBRAZIŤ DETAIL ETIKETY
zdravie keep-fit vitamínové doplnky NIE JE SKLADOM
MNOŽSTVO minus zdravie keep-fit vitamínové doplnky plus zdravie keep-fit vitamínové doplnky
zdravie keep-fit vitamínové doplnky
69.00€
79.00€
Podobné produkty
Sledujte nás      facebook keep-fit.sk
      twitter keep-fit.sk
2015 DEVMAKO
zdravie keep-fit vitamínové doplnky

x
Štandard
35€
Stimulácia akupunktúrnych bodov a merediánov, frekvencie podľa Paula Smidta Základný program na vírusy, parazity, imunita, stimulácia imunitného systému.
Bachove frekvencie
10€
Krízová zmes na úzkosť, strach, fóbie, návaly zlosti (Impatiens - Netýkavka žliazkatá (18) * Star of Bethlehem - Bledavka chocholíkatá (29) * Cherry Plum - Slivka čerešňoplodá (6) * Rock Rose (26) - Devätorník peniažtekový * Clematis (9) - Plamienok plotný).
Psychosomatika
10€
Programy na vzťahy podľa Dr Ulricha, na depresívne stavy. Programy na ochranu, energetizácia kundaliny (hlavné energetické centrum).
Nadstavba na mieru
25€
Konkrétny zdravotný problém? Harmonizácia na mieru podľa konkétnej diagnózy, prebieha špecializovaným prístrojom Raycomp PS1000. 3 hodinová harmonizáciu toboliek.
Cena za produkt je 35 €
x

Vyber si farbu Somavedic Medic Amber

Somavedic Medic Amber Medový

Somavedic medic amber medový 1850.00€

Somavedic Medic Amber Šampaň

Somavedic medic amber Šampaň 1850.00€