E-SHOP
zdravie keep-fit vitamínové doplnky

Koenzým Q10

Co-enzým Q10


Koenzým Q10
akcia,cena,Koenzým Q10 Co-enzým Q10
(4.7) počet recenzií 24
Koenzým Q10 zohráva kľúčovú úlohu pri tvorbe energie v mitochondriách.
18.99€

90 vegetariánskych kapsúl | Neobsahuje umelé farbivá, konzervačné látky, kvasnice, lepok, škrob ani laktózu. Prírodné produkty za výhodnú cenu. Bez pridania soli alebo cukru | 100% prírodný produkt | Bez prídavných látok | Vhodné pre vegánov a vegetariánov

Zloženie: NÁŠ PRÍPRAVOK MÁ OBSAH Koenzým Q10, 30 mg; Materiál kapsuly na rastlinnej báze.

Ko-Enzým Q10

Najdôležitejší Q-enzým pre ľudí. Vplýva na bunkové procesy, metabolické, kardiovaskulárne, imunitné. Ako starneme, produkcia tela Co-enzým Q10 klesá, čím je dôležitý prívod potravy Tento produkt obsahuje 30 mg koenzýmu Q-10 na jednu kapsulu.

Koenzým Q10 sa prirodzene vyskytuje v takmer každej bunke v tele. Ako starneme, produkcia CoQ10 v tele klesá, preto je jeho prísun pre organizmus tak dôležitý.

Najvyššie hladiny CoQ10 sa nachádzajú v tkanivách, ktoré si vyžadujú vyššiu spotrebu energie ako sú srdce a kostrové svalstvo.

Journals z Newyorskej akadémie vied USA. 887: 31-47, 1999.: Kagan, T., et al. CoQ10 môže za určitých okolností blokovať apoptózu (programovaná bunková smrť) a tento účinok je možný prostredníctvom mitochondrií.

Vaše telo produkuje koenzým Q10 a vaše bunky ju využívajú na produkciu energie, ktorú vaše telo potrebuje na rast buniek. Funguje tiež ako antioxidant, ktorý chráni telo pred poškodením spôsobeným škodlivými molekulami. CoQ10 je prirodzene prítomný v malom množstve v širokej škále potravín, ale hladiny sú mimoriadne vysoké v orgánoch, ako sú srdce, pečeň a obličky. Koenzým Q10 sa nachádza v hovädzom mäse, sójovom oleji, sardinkách, makrelách a arašídoch.

Koenzýmy pomáhajú enzýmom pracovať pri tráviacich procesoch, pomáhajú chrániť srdce a kostrové svaly.

Na čo sa používa koenzým Q10?

Mnohé tvrdenia hovoria o pozitívnych účinkoch CoQ10 pri regenerácii po srdcovom zlyhaní, ako aj rakovine, svalovej dystrofii. Zvyšuje energiu a urýchľuje zotavenie z cvičenia. Niektorí ľudia ju užívajú na zníženie účinkov niektorých liekov na srdce, svaly a iné orgány.

V roku 1961 vedci zistili, že ľudia s rakovinou mali v krvi malý obsah CoQ10. Niektoré výskumy naznačujú, že CoQ10 pomáha imunitnému systému a môže byť užitočný pri zotavení organizmu.

koenzým q10, koenzým, coenzyme, q10, očista organizmu, imunita

Nariadenie Európskeho Parlamentu a Rady č 1924/2006 zo dňa 20. decembra 2006 výslovne zakazuje predajcom uvádzať u potravín a doplnkov stravy akákoľvek "zdravotné, alebo výživové tvrdenie", okrem tých, ktoré schváli priamo Európska Komisia. Výživový doplnok nie je liek, neslúži na liečbu, a preto je v ich prípade zakázané zákonom uvádzať akékoľvek informácie o prevencii, liečbe a hojení.

Koenzým Q10
akcia,cena,Koenzým Q10 Co-enzým Q10regulat, výživové doplnky, regulatpro, imunita

NOVÁ ENERGIA, Vitalita


regulat, výživové doplnky, regulatpro, imunita

RÝCHLA ÚČINNOSŤ


regulat, výživové doplnky, regulatpro, imunita

PRINESIE NOVÝ IMPULZ


regulat, výživové doplnky, regulatpro, imunita

ENERGIA BUNKÁM

     

   

         

         

   

   

   
Health Leads UK/Keep Fit kladie dôraz na kvalitu a čistotu produktov. BEZ STEARÁNU HOREČNATÉHO, FOSFOREČNANU VÁPENATÉHO (regulátor kyslosti, emulgátor a stabilizátor). Chceme, aby ste mali čo najkvalitnejšie výživové doplnky. Hlavne preto sa vyhýbame používaniu škodlivých látok respektíve plnidiel, ako aj stearátu horečnatého. Niektoré z týchto prímesí, totiž majú často vplyv na účinok daného produktu.

Drvivá väčšina výrobcov bohužiaľ používa škodlivé plnidlá respektíve prídavné látky aj napriek tomu, že sú si vedomí ich škodlivých účinkov.

Preto Vám ako našemu zákazníkovi, garantujeme, že produkt, ktorý si od Health Leads zakúpite, obsahuje dané zloženie aké je uvedené na etikete.

kremelina,somavedic ZOBRAZIŤ DETAIL ETIKETY
zdravie keep-fit vitamínové doplnky NA OBJEDNÁVKU
MNOŽSTVO minus zdravie keep-fit vitamínové doplnky plus zdravie keep-fit vitamínové doplnky
zdravie keep-fit vitamínové doplnky
18.99€
19.99€
Podobné produkty
Sledujte nás      facebook keep-fit.sk
      twitter keep-fit.sk
2015 DEVMAKO
zdravie keep-fit vitamínové doplnky

x
Štandard
35€
Stimulácia akupunktúrnych bodov a merediánov, frekvencie podľa Paula Smidta Základný program na vírusy, parazity, imunita, stimulácia imunitného systému.
Bachove frekvencie
10€
Krízová zmes na úzkosť, strach, fóbie, návaly zlosti (Impatiens - Netýkavka žliazkatá (18) * Star of Bethlehem - Bledavka chocholíkatá (29) * Cherry Plum - Slivka čerešňoplodá (6) * Rock Rose (26) - Devätorník peniažtekový * Clematis (9) - Plamienok plotný).
Psychosomatika
10€
Programy na vzťahy podľa Dr Ulricha, na depresívne stavy. Programy na ochranu, energetizácia kundaliny (hlavné energetické centrum).
Nadstavba na mieru
25€
Konkrétny zdravotný problém? Harmonizácia na mieru podľa konkétnej diagnózy, prebieha špecializovaným prístrojom Raycomp PS1000. 3 hodinová harmonizáciu toboliek.
Cena za produkt je 35 €
x

Vyber si farbu Somavedic Medic Amber

Somavedic Medic Amber Medový

Somavedic medic amber medový 1850.00€

Somavedic Medic Amber Šampaň

Somavedic medic amber Šampaň 1850.00€