Prihlásenie Registrácia
E-SHOP
  • zdravie keep-fit vitamínové doplnky
  • zdravie keep-fit vitamínové doplnky
  • zdravie keep-fit vitamínové doplnky
  • zdravie keep-fit vitamínové doplnky
  • zdravie keep-fit vitamínové doplnky

O NÁS

Devmako s. r. o. prináša produktovú líniu Keep Fit. Spoločnosť  bola založená v roku 2012. UŽ DESIATY ROK SME TU S VAMI.

„Keep Fit“ predstavuje životný štýl smerujúci k starostlivosti o Vaše zdravie a organizmus.

Sústredíme sa hlavne na prevenciu, nesnažíme sa náhradzať konvenčné liečenie (tradičnú medicínu).

Ponúkame cestu, ktorá je pre nás zároveň aj výzvou.


Keep Fit kladie dôraz na kvalitu a čistotu produktov.

Sme výhradným distribútorom výživových doplnkov značky Health Leads pre Slovensko a Českú republiku. Spoločnosť Health Leads sídli vo Veľkej Británii a svoje výrobky ponúka úspešne v celej Európe už VIAC AKO 2O ROKOV. Ide o 100 % prírodné extrakty, nerafinované a nedeodorizované. Materiál kapsúl u väčšiny produktov je na prírodnej báze, takže sú vhodné aj pre Vegetariánov a Vegánov. V ČOM SME INÝ, ŽE PRODUKTY OD HEALTH LEADS NEOBSAHUJÚ PESTICÍDY, TO ZNAMENÁ, ŽE TAM KDE SA PESTUJÚ JEDNOTLIVÉ ODRODY, RASTLINY, ZÍSKAVUJÚ JEDNOTLIVÉ ESENCIE SA NEPOUŽÍVALI PESTICÍDY VIAC AKO 15 ROKOV.

Chceme, aby ste mali čo najkvalitnejšie výživové doplnky. Preto sú naše výrobky bez škodlivých látok, plnidiel, farbív alebo ochucovadiel (napríklad stearátu horečnatého). Niektoré z týchto prímesí totiž môžu mať vplyv na účinok produktu. Preto Vám, ako nášmu zákazníkovi, garantujeme, že produkt, ktorý si od Keep Fit/Health Leads zakúpite, obsahuje iba látky uvedené na etikete.

Keep Fit a celková harmonizácia organizmu

Potenciálne škodlivé účinky stearátu horečnatého

Stearát horečnatý je vytvorený pridaním iónu horčíka do kyseliny stearovej. Zlúčenina má lubrikačné vlastnosti, čo je dôvod, prečo je tak často používaný vo výrobe výživových doplnkov. Umožňuje totiž linke na výrobu výživových doplnkov plynulejší chod tým, že bráni tomu, aby sa tablety alebo kapsuly navzájom lepili. Health Leads je zásadne proti jeho používaniu, lebo sa snažia o dosiahnutie čo najkvalitnejšieho a najzdravšieho produktu. Aj predchádzajúci výskum ukázal, že kyselina stearová potláča T-bunky (T – lymfocyty), ktoré tvoria hlavnú obranu imunitného systému. Podľa tejto štúdie kyselina stearová spôsobuje kolaps bunkovej membrány a jej integrity. Účinok, na ktorý sa poukázalo, je závislý od jeho času užívania a dávky, ktorý v konečnom dôsledku môže zničiť funkciu bunky.

Keep Fit Vám pomôže harmonizovať  aj Vaše prostredie

Vhodným doplnkom biorezonančnej terapie sú prístroje spoločnosti Somavedic (Somatex), ktoré pracujú na princípe riadeného uvoľňovania energie minerálov (jadrá týchto prístrojov sa skladajú hlavne z drahokamov a polodrahokamov). Tieto energické frekvencie minerálov dokážu eliminovať a následne úplne odstrániť nežiaduce vplyvy geopatogénnych, patogénnych, psychosomatických zón a elektrosmogu.

obchod, somavedic uran,zdravie, somavedic, výživové doplnky, keepfit, eshop


Jednoducho Keep Fit Vám ponúka cestu k zdraviu, väčšej rovnováhe organizmu a jeho harmonizácii.

Keep Fit kladie dôraz na kvalitu a čistotu produktov.

Chceme, aby ste mali čo najkvalitnejšie výživové doplnky. Hlavne preto NEPOUŽÍVAME škodlivé látky, plnidlá a farbivá. VEĽKÁ ČASŤ NAŚICH PRODUKTOV JE VHODNÁ PRE VEGÁNOV A VEGETARIÁNOV. Niektoré z týchto prímesí totiž môžu mať vplyv na účinok daného produktu. Preto Vám ako našemu zákazníkovi, garantujeme, že produkt, ktorý si od Keep Fit/Health Leads zakúpite, obsahuje iba látky uvedené na etikete.
somavedic, somavedic Bratislava, somavedicuran, parazity, geopatogennezony, somavediclumen, somavedicmedic
Sledujte nás      facebook keep-fit.sk
      twitter keep-fit.sk
2015 DEVMAKO
zdravie keep-fit vitamínové doplnky
x
Štandard
50.00
Stimulácia akupunktúrnych bodov a merediánov, frekvencie podľa Paula Smidta Základný program na vírusy, parazity, imunita, stimulácia imunitného systému.
Bachove frekvencie
10€
Krízová zmes na úzkosť, strach, fóbie, návaly zlosti (Impatiens - Netýkavka žliazkatá (18) * Star of Bethlehem - Bledavka chocholíkatá (29) * Cherry Plum - Slivka čerešňoplodá (6) * Rock Rose (26) - Devätorník peniažtekový * Clematis (9) - Plamienok plotný).
Psychosomatika
10€
Programy na vzťahy podľa Dr Ulricha, na depresívne stavy. Programy na ochranu, energetizácia kundaliny (hlavné energetické centrum).
Nadstavba na mieru
25€
Konkrétny zdravotný problém? Harmonizácia na mieru podľa konkétnej diagnózy, prebieha špecializovaným prístrojom Raycomp PS1000. 3 hodinová harmonizáciu toboliek.
Cena za produkt je 50.00 €
x

Vyber si farbu Somavedic Medic Amber

Somavedic Medic Amber Medový

Somavedic medic amber medový 1 994.00 €

Somavedic Medic Amber Šampaň

Somavedic medic amber Šampaň 1 994.00 €