Prihlásenie Registrácia
E-SHOP
zdravie keep-fit vitamínové doplnky
Vyberte eshopovú skupinu

SET TRI KUSY JÓDOVÉ KAPSULY

JÓD-IODINE 500mcg 120 KAPSÚL


SET TRI KUSY JÓDOVÉ KAPSULY
akcia,cena,SET TRI KUSY JÓDOVÉ KAPSULY JÓD-IODINE 500mcg 120 KAPSÚL
(4,6) počet recenzií 16
TRI BALENIA JÓDOVÉ KAPSULY, 500mcg v jednej kapsuly x 120 KAPSÚL. JÓD, ŠTÍTNEJ ŽLAZY, ZDRAVĚ VLASY, NECHTY, POKOŽKA, KOGNITÍVNE FUNKCIE a metabolizmu. VHODNÉ PRE VEGÁNOV
39.00
24.00€

Našli ste niekde nižšiu cenu? Informujeme Vás, ak bude daný produkt zľavnený. KLIKNI.

120 vegetariánskych kapsúl | 100% prírodný produkt| Bez prídavných látok |Vhodné pre vegánov a vegetariánov | Prírodné produkty za výhodnú cenu

Zloženie: 500 MCG; Materiál kapsuly na rastlinnej báze, UNIKÁTNY OBSAH JÓDU. *Referenčná výživová hodnota


JÓDOVÉ KAPSULY

JÓDOVÉ KAPSULY, 500mcg v jednej kapsuly x 120 KAPSÚL. JÓD prispieva k normálnej tvorbe hormónov ŠTÍTNEJ ŽLAZY a k normálnej funkcii štítnej žľazy, ZDRAVĚ VLASY, NECHTY, POKOŽKA, KOGNITÍVNE FUNKCIE a metabolizmu. VHODNÉ PRE VEGÁNOV A VEGETARIANOV.

Preto Vám ako našemu zákazníkovi, garantujeme, že produkt, ktorý si od Health Leads zakúpite, obsahuje dané zloženie aké je uvedené na etikete.

Dr Brownstein považuje jód za najviac nepochopenú živinu. Verí, že nie je možné dosiahnuť optimálneho zdravia, keď je v tele nedostatok jódu. Táto kniha obsahuje informácie o tom, ako terapia jódom môže pomôcť pri nasledujúcich diagnózach:

Lugolov Jódový Roztok   Lugol´s Iodine 12% ,výživové doplnky,zdravie

ADHD (porucha pozornosti s hyperaktivitou)

Lugolov Jódový Roztok   Lugol´s Iodine 12% ,výživové doplnky,zdravie, nedostatok jódu, jod

Autizmus

Lugolov Jódový Roztok, jod, nedostatok jodu, Lugol´s Iodine 12% ,výživové doplnky,zdravie, nedostatok jódu,jod

Rakovina prsníka, štítnej žľazy, vaječníkov a maternice

Lugolov Jódový Roztok, jod, Lugol´s Iodine 12% ,výživové doplnky,zdravie, nedostatok jódu, jod

Detoxikácia

Slabý imunitný systém

Nedostatok jódu a štítna žľaza

Viac ako stovky rokov bol jód známou zložkou, ktorá je nevyhnutná pre produkciu hormónou štítnej žlazy. Napriek tomu nie je často poukazované na ďalšie vplyvy jódu na organizmus a jeho nezastupiteľnú úlohu. Jód môžeme nájsť v každej z biliónov buniek v tele.

Jód nie je dôležitý iba pre podukciu hormónou štítnej žlazy, ale je tiež zodpovedný za produkciu všetkých ostatných hormónov v ľudskom organizme. Adekvátna úroveň jódu v organizme je potrebná pre riadne fugovanie imunitného systému. Jód obsahuje účinné antibakteriálne antiparazitné, proti vírusové ako aj proti rakovinové vlastnosti. Jód je tiež efektívny na liečenie fibrocystické ochorenie prsníka (cysty prsníka) a cýst vaječníkov.

Približne 1,5 miliardy ľudí , čo je okolo 1/3 ľudskej populácie žije v oblastiach, kde je nedostatok jódu ako to bolo uvádzané Medzinárodnou Zdravotníckou Organizáciou (WHO). Extrémny nedostatok jódu môže viesť k rôznym ochoreniam aj k tým závažným ako je mentálna retardácia, zvýšenej detskej a novorodeneckej úmrtnosti, strume, neplodnosti a ďalším. Syndróm nedostatku jódu je najčastejšia forma mentálnej retardácie, ktorej sa dá najľahšie predchádzať.

Lugolov Jódový Roztok, Lugol’s Iodine 12% , jod, výživové doplnky, nedostatok jódu, jod


Dajte si pozor na brokolicu, kapustu a sóju, spomaľujú vstrebávanie jódu. Doporučuje sa konzumácia marhúl, banánov a tučných rýb.

Nariadenie Európskeho Parlamentu a Rady č 1924/2006 zo dňa 20. decembra 2006 výslovne zakazuje predajcom uvádzať u potravín a doplnkov stravy akákoľvek "zdravotné, alebo výživové tvrdenie", okrem tých, ktoré schváli priamo Európska Komisia. Výživový doplnok nie je liek, neslúži na liečbu, a preto je v ich prípade zakázané zákonom uvádzať akékoľvek informácie o prevencii, liečbe a hojení.

SET TRI KUSY JÓDOVÉ KAPSULY
akcia,cena,SET TRI KUSY JÓDOVÉ KAPSULY JÓD-IODINE 500mcg 120 KAPSÚL


Health Leads UK/Keep Fit kladie dôraz na kvalitu a čistotu produktov. BEZ STEARÁNU HOREČNATÉHO, FOSFOREČNANU VÁPENATÉHO (regulátor kyslosti, emulgátor a stabilizátor). Chceme, aby ste mali čo najkvalitnejšie výživové doplnky. Hlavne preto sa vyhýbame používaniu škodlivých látok respektíve plnidiel, ako aj stearátu horečnatého. Niektoré z týchto prímesí, totiž majú často vplyv na účinok daného produktu.

regulat, výživové doplnky, regulatpro, imunita

OKAMŽITE SA VSTREBÁVA -VHODNÉ PRE VEGÁNOV A VEGETARIANOV

20 ROKOV NEPOUŽITĚ PESTICÍDY PRI NAŚICH PRODUKTOCH, DOPLNKOCH.Drvivá väčšina výrobcov bohužiaľ používa škodlivé plnidlá respektíve prídavné látky aj napriek tomu, že sú si vedomí ich škodlivých účinkov.

Preto Vám ako našemu zákazníkovi, garantujeme, že produkt, ktorý si od Health Leads zakúpite, obsahuje dané zloženie aké je uvedené na etikete. .

´ regulat, výživové doplnky, regulatpro, imunita

POMÁHA PRI FUNKCII ŠTÍTNEJ ŽLAZY, ZDRAVĚ VLASY, NECHTY, POKOŽKA, KOGNITÍVNE A NERVOVÉ FUNKCII, IMUNITAJÓD je dôležitý pre zrakové funkcie a vlhkosť očí a môže prispievať k zachovaniu zdravých vlasov, nechtov a pokožky, ako aj k normálnemu fungovaniu nervového systému, kognitívnych funkcií a metabolizmu.


kremelina,somavedic ZOBRAZIŤ DETAIL ETIKETY
zdravie keep-fit vitamínové doplnky SKLADOM
MNOŽSTVO minus zdravie keep-fit vitamínové doplnky plus zdravie keep-fit vitamínové doplnky
zdravie keep-fit vitamínové doplnky360 kapsúl/balenie
24.00€
39.00€
Podobné produkty
Sledujte nás      facebook keep-fit.sk
      twitter keep-fit.sk
2015 DEVMAKO
zdravie keep-fit vitamínové doplnky
x
Štandard
50.00
Stimulácia akupunktúrnych bodov a merediánov, frekvencie podľa Paula Smidta Základný program na vírusy, parazity, imunita, stimulácia imunitného systému.
Bachove frekvencie
10€
Krízová zmes na úzkosť, strach, fóbie, návaly zlosti (Impatiens - Netýkavka žliazkatá (18) * Star of Bethlehem - Bledavka chocholíkatá (29) * Cherry Plum - Slivka čerešňoplodá (6) * Rock Rose (26) - Devätorník peniažtekový * Clematis (9) - Plamienok plotný).
Psychosomatika
10€
Programy na vzťahy podľa Dr Ulricha, na depresívne stavy. Programy na ochranu, energetizácia kundaliny (hlavné energetické centrum).
Nadstavba na mieru
25€
Konkrétny zdravotný problém? Harmonizácia na mieru podľa konkétnej diagnózy, prebieha špecializovaným prístrojom Raycomp PS1000. 3 hodinová harmonizáciu toboliek.
Cena za produkt je 50.00 €
x

Vyber si farbu Somavedic Medic Amber

Somavedic Medic Amber Medový

Somavedic medic amber medový 1 994.00 €

Somavedic Medic Amber Šampaň

Somavedic medic amber Šampaň 1 994.00 €