Prihlásenie Registrácia
E-SHOP
zdravie keep-fit vitamínové doplnky
Vyberte eshopovú skupinu

KELP

Kelp


KELP
akcia,cena,KELP Kelp
(4.6) počet recenzií 87
Kelp - 500 mg
Vysoký obsah jódu
Prírodná forma jódu.
Riasy, čisté minerály
a aminokyseliny
19.50
9.00€

Našli ste niekde nižšiu cenu? Informujeme Vás, ak bude daný produkt zľavnený. KLIKNI.

KELP, 500 mg v jednej kapsule, 90 kapsúl, vegetariánska kapsula, bez použitia prídavných látok. Vhodné pre vegánov a vegeteriánov | Neobsahuje hydrogenovaný olej, umelé sladidlá ani farbivá. Neobsahuje glutén.

Kelp je riasa, typ hnedej morskej riasy klasifikovaný ako Laminariales. Riasy sú plné základných živín, sú hlavným prírodným zdrojom jódu.


Kelp obsahuje viac než 20 rôznych minerálov obsiahnutých v riasách. Je bohatý najmä na už spomínaný jód, vápnik, horčík, železo, zinok. Je zdrojom aj selénu, vitamínu A, B, C, D, E, K, obsahuje aj kyselinu listovú a iné. Nájdete v ňom aj nenahraditeľné stopové minerály ako je germánium, irídium, rubídium

ZNÍŽENÁ CENA: 11 eur. NAJVYŠŠIA KONCENTRÁCIA A KVALITA na trhu: 500 mg v jednej kapsule.

Kelp, riasy napomáhajú fungovaniu štítnej žľazy. Nutná je tiež denná dávka selénu pre lepšie ukladanie jódu.

Nariadenie Európskeho Parlamentu a Rady č 1924/2006 zo dňa 20. decembra 2006 výslovne zakazuje predajcom uvádzať u potravín a doplnkov stravy akákoľvek "zdravotné, alebo výživové tvrdenie", okrem tých, ktoré schváli priamo Európska Komisia. Výživový doplnok nie je liek, neslúži na liečbu, a preto je v ich prípade zakázané zákonom uvádzať akékoľvek informácie o prevencii, liečbe a hojení.

KELP
akcia,cena,KELP Kelpkelpt, výživové doplnky, lymfaticky system, lymfa, srdce, imunita

NOVÁ ENERGIA


kelpt, výživové doplnky, lymfaticky system, lymfa, srdce, imunita

RÝCHLO SA VSTREBÁVA


kelpt, výživové doplnky, lymfaticky system, lymfa, srdce, imunita

OČISTÍ LYMFU


kelpt, výživové doplnky, lymfaticky system, lymfa, srdce, imunita

RÝCHLEJŠIE DOPLNÍTE JÓD     

   

 

     

   

   

    
Health Leads UK/Keep Fit kladie dôraz na kvalitu a čistotu produktov. BEZ STEARÁNU HOREČNATÉHO, FOSFOREČNANU VÁPENATÉHO (regulátor kyslosti, emulgátor a stabilizátor). Chceme, aby ste mali čo najkvalitnejšie výživové doplnky. Hlavne preto sa vyhýbame používaniu škodlivých látok respektíve plnidiel, ako aj stearátu horečnatého. Niektoré z týchto prímesí, totiž majú často vplyv na účinok daného produktu.

Drvivá väčšina výrobcov bohužiaľ používa škodlivé plnidlá respektíve prídavné látky aj napriek tomu, že sú si vedomí ich škodlivých účinkov.

Preto Vám ako našemu zákazníkovi, garantujeme, že produkt, ktorý si od Health Leads zakúpite, obsahuje dané zloženie aké je uvedené na etikete.

kremelina,somavedic ZOBRAZIŤ DETAIL ETIKETY
zdravie keep-fit vitamínové doplnky SKLADOM
MNOŽSTVO minus zdravie keep-fit vitamínové doplnky plus zdravie keep-fit vitamínové doplnky
zdravie keep-fit vitamínové doplnky
9.00€
19.50€
Podobné produkty
Sledujte nás      facebook keep-fit.sk
      twitter keep-fit.sk
2015 DEVMAKO
zdravie keep-fit vitamínové doplnky
x
Štandard
50.00
Stimulácia akupunktúrnych bodov a merediánov, frekvencie podľa Paula Smidta Základný program na vírusy, parazity, imunita, stimulácia imunitného systému.
Bachove frekvencie
10€
Krízová zmes na úzkosť, strach, fóbie, návaly zlosti (Impatiens - Netýkavka žliazkatá (18) * Star of Bethlehem - Bledavka chocholíkatá (29) * Cherry Plum - Slivka čerešňoplodá (6) * Rock Rose (26) - Devätorník peniažtekový * Clematis (9) - Plamienok plotný).
Psychosomatika
10€
Programy na vzťahy podľa Dr Ulricha, na depresívne stavy. Programy na ochranu, energetizácia kundaliny (hlavné energetické centrum).
Nadstavba na mieru
25€
Konkrétny zdravotný problém? Harmonizácia na mieru podľa konkétnej diagnózy, prebieha špecializovaným prístrojom Raycomp PS1000. 3 hodinová harmonizáciu toboliek.
Cena za produkt je 50.00 €
x

Vyber si farbu Somavedic Medic Amber

Somavedic Medic Amber Medový

Somavedic medic amber medový 1 994.00 €

Somavedic Medic Amber Šampaň

Somavedic medic amber Šampaň 1 994.00 €