E-SHOP
zdravie keep-fit vitamínové doplnky

KELP

Kelp


KELP
akcia,cena,KELP Kelp
KELP, 500 mg v jednej kapsule, 90 kapsúl, vegetariánska kapsula, bez použitia prídavných látok. Vhodné pre vegánov a vegeteriánov | Neobsahuje hydrogenovaný olej, umelé sladidlá ani farbivá. Neobsahuje glutén.

Kelp je riasa, typ hnedej morskej riasy klasifikovaný ako Laminariales. Riasy sú plné základných živín, sú hlavným prírodným zdrojom jódu.


Kelp obsahuje viac než 20 rôznych minerálov obsiahnutých v riasách. Je bohatý najmä na už spomínaný jód, vápnik, horčík, železo, zinok. Je zdrojom aj selénu, vitamínu A, B, C, D, E, K, obsahuje aj kyselinu listovú a iné. Nájdete v ňom aj nenahraditeľné stopové minerály ako je germánium, irídium, rubídium

ZNÍŽENÁ CENA: 11 eur. NAJVYŠŠIA KONCENTRÁCIA A KVALITA na trhu: 500 mg v jednej kapsule.

Kelp, riasy napomáhajú fungovaniu štítnej žľazy. Nutná je tiež denná dávka selénu pre lepšie ukladanie jódu.

Nariadenie Európskeho Parlamentu a Rady č 1924/2006 zo dňa 20. decembra 2006 výslovne zakazuje predajcom uvádzať u potravín a doplnkov stravy akákoľvek "zdravotné, alebo výživové tvrdenie", okrem tých, ktoré schváli priamo Európska Komisia. Výživový doplnok nie je liek, neslúži na liečbu, a preto je v ich prípade zakázané zákonom uvádzať akékoľvek informácie o prevencii, liečbe a hojení.

Tento produkt je ideálny pre podporu žliaz s vnútorným vylučovaním. Veľmi pozitivívny vplyv má na štítnu žľazu, lymfatický systém, srdco cievny systém. Tiež tráviaci trakt, ako aj pri samotnom odbúravaní ťažkých kovov z organizmu. Je nenahraditeľnou zásobou vitamínov a minerálov napríklad jódu, zinku, vápnika, horčíka, draslíka, železa, vitamínu B5 (kyseliny pantoténovej), Vitamín B2 (riboflavínu), vitamínu B9, vitamínu K. Kelp je prírodným zdrojom vlákniny.

Nutričná hodnota na 100 g (3.5 oz) Energia 180 kJ (43 kcal)

KELP
akcia,cena,KELP Kelpkelpt, výživové doplnky, lymfaticky system, lymfa, srdce, imunita

NOVÁ ENERGIA


kelpt, výživové doplnky, lymfaticky system, lymfa, srdce, imunita

RÝCHLO SA VSTREBÁVA


kelpt, výživové doplnky, lymfaticky system, lymfa, srdce, imunita

OČISTÍ LYMFU


kelpt, výživové doplnky, lymfaticky system, lymfa, srdce, imunita

RÝCHLEJŠIE DOPLNÍTE JÓD     

   

 

     

   

   

    
Health Leads UK/Keep Fit kladie dôraz na kvalitu a čistotu produktov. BEZ STEARÁNU HOREČNATÉHO, FOSFOREČNANU VÁPENATÉHO (regulátor kyslosti, emulgátor a stabilizátor). Chceme, aby ste mali čo najkvalitnejšie výživové doplnky. Hlavne preto sa vyhýbame používaniu škodlivých látok respektíve plnidiel, ako aj stearátu horečnatého. Niektoré z týchto prímesí, totiž majú často vplyv na účinok daného produktu.

Drvivá väčšina výrobcov bohužiaľ používa škodlivé plnidlá respektíve prídavné látky aj napriek tomu, že sú si vedomí ich škodlivých účinkov.

Preto Vám ako našemu zákazníkovi, garantujeme, že produkt, ktorý si od Health Leads zakúpite, obsahuje dané zloženie aké je uvedené na etikete.

kremelina,somavedic ZOBRAZIŤ DETAIL ETIKETY
zdravie keep-fit vitamínové doplnky SKLADOM
MNOŽSTVO minus zdravie keep-fit vitamínové doplnky plus zdravie keep-fit vitamínové doplnky
zdravie keep-fit vitamínové doplnky
zdravie keep-fit vitamínové doplnky11€
Podobné produkty
Sledujte nás      facebook keep-fit.sk
      twitter keep-fit.sk
2015 DEVMAKO
zdravie keep-fit vitamínové doplnky