E-SHOP
zdravie keep-fit vitamínové doplnky

Kremelina kapsulová

Diatomaceous Earth


Kremelina kapsulová
akcia,cena,Kremelina kapsulová Diatomaceous Earth
(4.8) počet recenzií 54
Kremičitá sedimentárna hornina, ktorá sa skladá z rozsievok. Može napomáhať pri odstraňovaní parazitov, toxínov a baktérii, stimuluje tráviacu sústavu.
12€

100 kapsúl, 450 mg v kapsule | Potravinárska kvalita – sladkovodný zdroj | Vhodné pre vegánov a vegetariánov | Neobsahuje umelé farbivá, konzervačné látky, kvasnice, lepok, škrob ani laktózu. Bez pridania soli alebo cukru.

Zloženie: Prírodný amorfný oxid kremičitý SiO2 s malým množstvom iných elementárnych oxidov. Typické mineralogické zloženie 98% kremeliny, 2% kremeňa.

Čo je Kremelina?

Kremelina (DE) je prirodzene vyskytujúca sa mäkká, kremičitá sedimentárna hornina, ktorá sa ľahko štiepi na jemný prášok. Skladá sa zo skamenelých zvyškov diatomov (rozsievok) a má širokú škálu použitia.

Kremelina je netoxický neutrálny materiál obsahujúci rad minerálov ako mangán, magnézium, železo, titan, vápnik, kremičitany a ďalšie.

Aké sú výhody užívania Diatomaceous Earth?

Kremelina má schopnosť absorbovať toxíny. Je prirodzeným zdrojom oxidu kremičitého, ktorý je nevyhnutný pre vstrebávanie vápnika. Navyše oxid kremičitý má veľké množstvo ďalších benefitov pre zdravie.

Benefity kremeliny

kremelina, diatomická zemina, rozsievky,detox

Zvyšuje absorpciu minerálov. Oxid kremičitý, je rozpustný vo vode a nezostáva v tele veľmi dlho. Pravidelným doplnením kremeliny napomáha telu udržať optimálne vstrebávanie týchto dôležitých minerálnych látok

kremelina, prasok, prášok,diatomická zemina, rozsievky,detox

Môže pomôcť pri znižovaní cholesterolu a krvného tlaku

kremelina, prasok, prášok, diatomická zemina, rozsievky,detox, kremelina cena

Môže prispieť k stimulácii tráviacej sústavy respektíve pravidelnému pohybu čriev, pretože pôsobí ako vnútorná očista tela

kremelina, diatomická zemina, kremelina cena, kremelina, prasok, prášok, rozsievky,detox

Používa sa aj pre domáce zvieratá a dobytok na reguláciu črevných parazitov. Boli tiež preukázané, veľké úspechy v zbavovaní zvierat vírusu E. coli, rovnako ako iných formiem baktérií a vírusov

kremelina, kremík, diatomická zemina, rozsievky,detox, kremelina cena

Má protiplesňové účinky

kremelina, kremelina cena, praskova, kremík, diatomická zemina, rozsievky,detox

Pôsobí detoxikačne - ako silné prírodné spojivo, kremelina pohlcuje ťažké kovy (obsiahnuté napr. vo vakcínach, pitnej vode a potravínách)

Naša Kremelina je potravinárska, čo znamená, že je bezpečná pre vnútorné užívanie. Preto je veľmi dôležité naozaj sa aj informovať z akých nálezísk je kremelina dovážaná respektíve, kde sa ťaží. Je zaujímavé, že zo 600 známych ložísk kremeliny v Amerike, len 4 sú hodnotené

Kremelina kapsulová
akcia,cena,Kremelina kapsulová Diatomaceous Earth

Health Leads UK/Keep Fit kladie dôraz na kvalitu a čistotu produktov. Chceme, aby ste mali čo najkvalitnejšie výživové doplnky. Hlavne preto sa vyhýbame používaniu škodlivých látkok respektíve plnidiel, ako aj stearátu horečnatého. Niektoré z týchto prímesí, totiž majú často vplyv na účinok daného produktu. Preto Vám ako našemu zákazníkovi, garantujeme, že produkt, ktorý si od Health Leads zakúpite, obsahuje dané zloženie aké je uvedené na etikete.

zdravie keep-fit vitamínové doplnky NIE JE SKLADOM
MNOŽSTVO minus zdravie keep-fit vitamínové doplnky plus zdravie keep-fit vitamínové doplnky
zdravie keep-fit vitamínové doplnky100 kapsúl/1 balenie
12.00€
Podobné produkty
Sledujte nás      facebook keep-fit.sk
      twitter keep-fit.sk
2015 DEVMAKO
zdravie keep-fit vitamínové doplnky