E-SHOP
zdravie keep-fit vitamínové doplnky

Kremelina

Diatomaceous Earth


Kremelina
akcia,cena,Kremelina  Diatomaceous Earth
100 kapsúl, 450 mg v kapsule | Potravinárska kvalita – sladkovodný zdroj | Vhodné pre vegánov a vegetariánov | Neobsahuje umelé farbivá, konzervačné látky, kvasnice, lepok, škrob ani laktózu. Bez pridania soli alebo cukru.

Zloženie: Prírodný amorfný oxid kremičitý SiO2 s malým množstvom iných elementárnych oxidov. Typické mineralogické zloženie 98% kremeliny, 2% kremeňa.

Čo je Kremelina?

Kremelina (DE) je prirodzene vyskytujúca sa mäkká, kremičitá sedimentárna hornina, ktorá sa ľahko štiepi na jemný prášok. Skladá sa zo skamenelých zvyškov diatomov (rozsievok) a má širokú škálu použitia.

Kremelina je netoxický neutrálny materiál obsahujúci rad minerálov ako mangán, magnézium, železo, titan, vápnik, kremičitany a ďalšie.

Aké sú výhody užívania Diatomaceous Earth?

Kremelina má schopnosť absorbovať toxíny. Je prirodzeným zdrojom oxidu kremičitého, ktorý je nevyhnutný pre vstrebávanie vápnika. Navyše oxid kremičitý má veľké množstvo ďalších benefitov pre zdravie.

Benefity kremeliny

kremelina, diatomická zemina, rozsievky,detox

Zvyšuje absorpciu minerálov. Oxid kremičitý, je rozpustný vo vode a nezostáva v tele veľmi dlho. Pravidelným doplnením kremeliny napomáha telu udržať optimálne vstrebávanie týchto dôležitých minerálnych látok

kremelina, prasok, prášok,diatomická zemina, rozsievky,detox

Môže pomôcť pri znižovaní cholesterolu a krvného tlaku

kremelina, prasok, prášok, diatomická zemina, rozsievky,detox, kremelina cena

Môže prispieť k stimulácii tráviacej sústavy respektíve pravidelnému pohybu čriev, pretože pôsobí ako vnútorná očista tela

kremelina, diatomická zemina, kremelina cena, kremelina, prasok, prášok, rozsievky,detox

Používa sa aj pre domáce zvieratá a dobytok na reguláciu črevných parazitov. Boli tiež preukázané, veľké úspechy v zbavovaní zvierat vírusu E. coli, rovnako ako iných formiem baktérií a vírusov

kremelina, kremík, diatomická zemina, rozsievky,detox, kremelina cena

Má protiplesňové účinky

kremelina, kremelina cena, praskova, kremík, diatomická zemina, rozsievky,detox

Pôsobí detoxikačne - ako silné prírodné spojivo, kremelina pohlcuje ťažké kovy (obsiahnuté napr. vo vakcínach, pitnej vode a potravínách)

Naša Kremelina je potravinárska, čo znamená, že je bezpečná pre vnútorné užívanie. Preto je veľmi dôležité naozaj sa aj informovať z akých nálezísk je kremelina dovážaná respektíve, kde sa ťaží. Je zaujímavé, že zo 600 známych ložísk kremeliny v Amerike, len 4 sú hodnotené " ako potravinárske" od FCA. Okrem toho, Health Leads Kremelina pochádza zo sladkovodného zdroja. Vďaka tomu sa vytvárajú tvrdšie a ostrejšie fragmenty v porovnaní so zdrojom slanej vody.

Náš výrobok je nekalcinovaný, čo uľahčuje jeho konzumáciu.

Chemické zloženie kremeliny - Dôkaz potravinárskej kvality!

Chemický prvok Aktívna látka Zloženie v %
SiO2 Kremík 92.5
TiO2 Oxid titaničitý 0.2
Al2O3 Oxid hlinitý 2.5
Fe2O3 Oxid železitý 0.9
Mn2O3 Mangán 0.3
CaO Oxid vápenatý 0.5
Na2O Oxid sodný 0.2
K2O Oxid draselný 0.4
SO3 Siričitan 0.4
P2O5 Oxid fosforečný 0.3


Tento produkt ponúkame aj vo
FORME PRÁŠKU.

Kremelina a jej ďaľšie využitie

Kremelina je vhodná na detoxikáciu, ozdravenie, zbavenia toxínov a odstraňovanie parazitov. Je označovaná za účinný antiparazit. Tiež zbavuje kovov, je vhodným prostriedkom respektíve doplnkom pri chudnutí.

Kremelina pre ľudí

Zbav sa toxínov a škodlivých látok.

Našu kremelinu ponúkame v 0,5 kg rodinnom balení v prášku, veľkosť balenia umožňuje jej použitie na ďaľšie účely. Je potravinárskej kvality, bez prídavných látok, farbív a iných škodlivých látok. Veľmi účinná očista organizmu, vďaka svojím ostrým čiastočkám zbaví Vás nečistôt a stimuluje tráviacu sústavu.

Kremelina pre domáce zvieratá.

Na ochranu proti hmyzu a parazitom, votrite prášok do srsti zvieraťa, posypeme tam kde spia.

Pridať do potravy zvierat (bezpečný na odparazitovanie) - Mačky: 1 čajová lyžička na deň; Psi: 2 lyžičky až 2 polievkové lyžice denne, v závislosti na veľkosti zvieraťa (1 lyžička pre veľmi malé psy).

Kremelina účinný prostriedok v záhradách, skleníkoch a exteriéroch

Kremelina má významné použitie aj v záhradkárskej oblasti, ak ste zástancovia nechemickej cesty a nechcete prírodu respektíve Vaše okolie zaťažovať chemickými preparátmi, tak kremelina je vhodným výrobkom. Významné benefity pri zbavovaní sa slimákov, chrobákov, roztočov , ale aj mravcov v domácnosti.

#kremelina #peruanskakremelina #detoxikacia #parazity #kremelinaprasok #kremelinarodinne #kremelina2kilova #kremelinakapsule #kremelina kapsuly #kremelina kapsulova #na parazity #nedostatok kremika #kremelina #peruánska kremelina
Kremelina
akcia,cena,Kremelina  Diatomaceous Earth

Health Leads UK/Keep Fit kladie dôraz na kvalitu a čistotu produktov. Chceme, aby ste mali čo najkvalitnejšie výživové doplnky. Hlavne preto sa vyhýbame používaniu škodlivých látkok respektíve plnidiel, ako aj stearátu horečnatého. Niektoré z týchto prímesí, totiž majú často vplyv na účinok daného produktu. Preto Vám ako našemu zákazníkovi, garantujeme, že produkt, ktorý si od Health Leads zakúpite, obsahuje dané zloženie aké je uvedené na etikete.

zdravie keep-fit vitamínové doplnky SKLADOM
MNOŽSTVO minus zdravie keep-fit vitamínové doplnky plus zdravie keep-fit vitamínové doplnky
zdravie keep-fit vitamínové doplnky100 kapsúl/1 balenie
zdravie keep-fit vitamínové doplnky12.99€
zdravie keep-fit vitamínové doplnky
Podobné produkty
Sledujte nás      facebook keep-fit.sk
      twitter keep-fit.sk
2015 DEVMAKO
zdravie keep-fit vitamínové doplnky