Prihlásenie Registrácia
E-SHOP
zdravie keep-fit vitamínové doplnky
Vyberte eshopovú skupinu

PODPORA KOSTÍ A SVALOV

Bone & Muscle Complex


PODPORA KOSTÍ A SVALOV
(5) počet recenzií 7
Špeciálne koncipovaný Komplex minerálov a vitamínov pre podporu kostí a svalov: HORČÍK, KORÁLOVÝ VÁPNIK (obsahuje vápnik, horčík a iné látky), Glukonát draselný, ZINOK, VITAMÍN D3, MEĎ a iné.
30.00
16.50€

Našli ste niekde nižšiu cenu? Informujeme Vás, ak bude daný produkt zľavnený. KLIKNI.

Špeciálne koncipovaný Komplex minerálov a vitamínov pre podporu kostí a svalov. Health Leads obsahuje rovnováhu základných vitamínov a minerálov.

Komplex Health Leads Bone & Muscle Complex

obsahuje okrem iných nasledujúce zložky:

Horčík: Horčík prispieva k normálnej činnosti svalov, prispieva k normálnej funkcii a rastu kostí.

Koralový vápnik: Vápnik prispieva k normálnej činnosti svalov a je potrebný pre podporu kostí. Nízka kostná denzita spôsobená nízkym obsahom minerálov je rizikovým faktorom pre osteoporotické zlomeniny kostí. Vápnik pomáha znižovať úbytok kostných minerálov špeciálne u žien po menopauze. Vápnik spolu s vitamínom D je potrebný pre normálny rast a vývoj kostí u detí.

Glukonát draselný: Draslík prispieva k normálnej činnosti svalov.

Glukonát zinočnatý: Zinok prispieva k udržaniu normálnych kostí.

Mangán: Mangán prispieva k udržaniu normálnych kostí a k normálnej obnove spojivového tkaniva.

Vitamín D3: Vápnik a vitamín D sú potrebné pre normálny rast a vývoj kostí u detí. Vitamín D tiež prispieva k normálnej absorpcii / využitiu vápnika a fosforu a k normálnej hladine vápnika v krvi.

Meď: Meď prispieva k udržaniu normálneho spojivového tkaniva.

Čo robí Health Leads Komplex minerálov a vitamínov pre podporu kostí a svalov?

Americký Národný inštitút zdravia uvádza, že „každá z dvoch žien a každý štvrtý muž vo veku nad 50 rokov bude mať počas svojho života zlomeninu spojenú s osteoporózou“! Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie sa očakáva, že počet zlomenín spôsobených osteoporózou sa v nasledujúcich 50 rokoch na celom svete zdvojnásobí.

Odporúčané dávkovanie pre dospelých

1 - 2 kapsuly denne. Dávku vyššiu ako je odporúčané dávkovanie užívajte iba pod dohľadom lekára. Tento produkt je vhodný pre vegetariánov. Neprekračujte stanovenú odporúčanú dennú dávku. Pred prvým použitím prípravku sa uistite, že uzáver nádoby je neporušený. Dátum spotreby je uvedený na obale výrobku.

Doplnky výživy by sa nemali používať ako náhrada pestrej stravy. Skladujte na chladnom a tmavom mieste.

Každá vegetariánska kapsula obsahuje:

200 mg glukonátu horečnatého 200mg koralového vápnika 45 mg glukonátu draselného 15 mg glukonátu zinočnatého 4 mg mangánu 4mg (400iu) vitamín D3 (cholekalciferol) 3 mg bóru 224 mcg jódu extrahovaného z Kelpu 2 mg medi Organická ryžová múka Ďalšie zložky: Žiadne Cesta k Zdraviu a Harmonizácii.

Nariadenie Európskeho Parlamentu a Rady č 1924/2006 zo dňa 20. decembra 2006 výslovne zakazuje predajcom uvádzať u potravín a doplnkov stravy akákoľvek "zdravotné, alebo výživové tvrdenie", okrem tých, ktoré schváli priamo Európska Komisia. Výživový doplnok nie je liek, neslúži na liečbu, a preto je v ich prípade zakázané zákonom uvádzať akékoľvek informácie o prevencii, liečbe a hojení.

Nepoužívame známe škodlivé prísady, farbivá, sladidlá, pomocné látky ako je stearan horečnatý. Garantujeme kvalitu našich produktov.

PODPORA KOSTÍ A SVALOV

Health Leads UK/Keep Fit kladie dôraz na kvalitu a čistotu produktov. BEZ STEARÁNU HOREČNATÉHO, FOSFOREČNANU VÁPENATÉHO (regulátor kyslosti, emulgátor a stabilizátor). Chceme, aby ste mali čo najkvalitnejšie výživové doplnky. Hlavne preto sa vyhýbame používaniu škodlivých látok respektíve plnidiel, ako aj stearátu horečnatého. Niektoré z týchto prímesí, totiž majú často vplyv na účinok daného produktu.

Drvivá väčšina výrobcov bohužiaľ používa škodlivé plnidlá respektíve prídavné látky aj napriek tomu, že sú si vedomí ich škodlivých účinkov.

Preto Vám ako našemu zákazníkovi, garantujeme, že produkt, ktorý si od Health Leads zakúpite, obsahuje dané zloženie aké je uvedené na etikete.

kremelina,somavedic ZOBRAZIŤ DETAIL ETIKETY
zdravie keep-fit vitamínové doplnky NIE JE SKLADOM
MNOŽSTVO minus zdravie keep-fit vitamínové doplnky plus zdravie keep-fit vitamínové doplnky
zdravie keep-fit vitamínové doplnky90 kapsúl/1 balenie
16.50€
30.00€
Podobné produkty
Sledujte nás      facebook keep-fit.sk
      twitter keep-fit.sk
2015 DEVMAKO
zdravie keep-fit vitamínové doplnky
x
Štandard
50.00
Stimulácia akupunktúrnych bodov a merediánov, frekvencie podľa Paula Smidta Základný program na vírusy, parazity, imunita, stimulácia imunitného systému.
Bachove frekvencie
10€
Krízová zmes na úzkosť, strach, fóbie, návaly zlosti (Impatiens - Netýkavka žliazkatá (18) * Star of Bethlehem - Bledavka chocholíkatá (29) * Cherry Plum - Slivka čerešňoplodá (6) * Rock Rose (26) - Devätorník peniažtekový * Clematis (9) - Plamienok plotný).
Psychosomatika
10€
Programy na vzťahy podľa Dr Ulricha, na depresívne stavy. Programy na ochranu, energetizácia kundaliny (hlavné energetické centrum).
Nadstavba na mieru
25€
Konkrétny zdravotný problém? Harmonizácia na mieru podľa konkétnej diagnózy, prebieha špecializovaným prístrojom Raycomp PS1000. 3 hodinová harmonizáciu toboliek.
Cena za produkt je 50.00 €
x

Vyber si farbu Somavedic Medic Amber

Somavedic Medic Amber Medový

Somavedic medic amber medový 1 994.00 €

Somavedic Medic Amber Šampaň

Somavedic medic amber Šampaň 1 994.00 €