Pokiaľ sa Vám tento mail nezobrazuje správne kliknite na tento link https://www.keep-fit.sk/hrom/

PARAZITÁLNA OČISTA OD PARAZITOV, VÍRUSOV, DETOX. CIELENÉ ZVÝŠENIE HLADÍN JÓDU, PALINA, LUGOLOV ROZTOK, OREŠÁK. PRE VEĽKÝ ZÁUJEM PRINESIEME SPAŤ NIEKTORÉ Z PRODUKTOV NAPR. OREŠÁK, PALINU, MULTIENZÝMOVÝ KOMPLEX, KREMELINU A KORÁLOVÝ VÁPNIK. DAJTE NÁM VEDIEŤ


SME SPAŤ, PODPRODUKCIA Štítnej žlazy, RADIACIA
DETOXIKÁCIA ORGANIZMU, JÓD JE NEPOCHOPENÁ ŽIVINA. REGISTROVANÝ S UVZSR.

Balík 3 kusy, Roztok 30 ml, Prírodný produkt, Nedostatok jódu, DOPRAVA ZDARMA, 12 % roztok. Jód 6 mg, Jodid draselný 12 mg, (poskytuje 15 mg celkového jódu). Určený pre ľudí s nedostatkom jódu. Podľa receptu Dr Huldy Clarkovej.SUPER SETY.

42.00€
55.00€


DETOX A PROTIPARAZIT Orešák Americký 50 ml
1:2 koncentrácia POSLEDNÉ KUSY

OREŠÁK A LUGOLOV ROZTOK POSOBIA NA DOSPELÉ PARAZITY, LARVY VAJÍČKA

Pôsobia na dospelé parazity, larválne štádia a vajíčka parazitov

PROTIPARAZITOM - možete si vytvoriť aj ŠPECIÁLNE SETY vyvinuté pre VÁS. OREŠÁKOVÁ tinktúra špeciálne pre Vás Orešáku 1:2. Tinktúra 1:2 | 100% prírodný produkt | Vhodné pre vegánov a vegetariánov | 14 kvapiek = 1ml približne Zloženie: zelené šupky orešáka čierneho (Juglans nigra)
LUGOLOV ROZTOK DETOX, TEN NAJÚČINNEJŠÍ
Produkty iných značiek často obsahujú: stearát fosforečný,fosforečnan vápenatý, protihrudkové zmesy, pesticíd. AKCIA DETOX A PROTIPARAZIT
DOSTUPNÉ tinktúry majú koncentráciu 1:5 (resp koncentrácia ani nie je udávaná), čo znamená, že užívate trojnásobné niekedy až štvornásobné množstvo.

Ak sa zbavíte len dospelých jedincov, ich menšie larválne štádia a vajíčka čoskoro dorastú na dospelých parazitov.
Samozrejme je potrebné dodržiavať ich užívanie podľa odporúčania Dr Huldy Clarkovej, ktorá tiež navrhuje vykonávať dve až tri kúry ročne.

Orešák obsahuje flavonoidy, taníny, organické kyseliny, mangán a tiež pre organizmus nenahraditeľný jód.
Naša tinktúra Orešáku Amerického je v koncentrácii 1:2, čo Vám vystačí malé balenie na dve 2 mesačné kúry.

30.00€ AKCIA
37.00€DETOX, CHUDNUTIE, PREKRVENIE PERIFÉRNYCH ČASTÍ, ŠPECIÁLNA AKCIA, POSLEDNÉ KUSY
Na Chudnutie, detoxikáciu pečene. Srdcovo cievne ochorenia. Pre Športovcov - rýchlejšia regenerácia. Viac energie, L-Arginine HCL. U mužov pomáha pri erektilnej disfunkcii.

Na Chudnutie, detoxikáciu, prospieva pečeni. Srdcovo cievna podpora. Pre Športovcov, prekrvenie periférnych častí, rýchlejšia regenerácia. Viac energie, L-Arginine HCL. U mužov pomáha pri erektilnej disfunkcii.

20.00€ ŠPECIÁLNA AKCIA
30.00€

BIOREZONANCIA, HARMONIZAČNÉ PRÍSTROJE RAYONEX PS10 A PS1000

HOJNOSŤ LÁSKY, ZDRAVIA A PENIAŽKOV, ĽUDSKOSŤ JE TÁ NAJLEPŠIA VLASTNOSŤ, SME KTO SME

ŽELÁME VEĽA SÍL A LÁSKY, EMPATIA A ĽUDSKOSŤ NECH VÍŤAZÍ.

OČISTA OD PARAZITOV, VÍRUSOV, DETOX. CIELENÉ ZVÝŠENIE HLADÍN JÓDU, OREŠÁKU.

OČISTITE SVOJE TELO AJ MYSEĽ.KEEP FIT
NOVINKY
KEEP FIT - CESTA K ZDRAVIU, PREDAJ PRODUKTOV, POSKYTUJEME AJ PORADENSTVO, DÁME KONZULTÁCIU: ZAVOLAJTE 0903 837 607.

KLIKNETE A KUPUJETE. PRODUKTY HEALTHLEADS A INÝCH

AJ NA AKCIOVÉ SETY!

PREJSŤ DO E-SHOPU - VŠETKY VÝROBKY

KRÁSNY DEŇ.

PONÚKAME VÁM ZĽAVY - ZĽAVY POKRAČUJÚ.

GARANCIA KVALITY.

ŠPECIÁLNA CENA PREDVÁDZACIEHO ZARIADENIA PRE VÁS 1750 EUR

CENA NOVÉHO ZARIADENIA 7000 EUR. PRI RÝCHLOM JEDNANÍ MOŽNÁ ZĽAVA.

nespavost, vycerpanie, nedostatok spanku, elektrosmog, problemy so spankom
PREJSŤ DO E-SHOPU - VŠETKY VÝROBKY

SOM KTO SOM, SOM ČISTÁ NEKONEČNÁ LÁSKA


KEEP FIT PREDSTAVUJE LÍNIU STAROSTLIVO VYBRANÝCH PRODUKTOV - PRI CESTE K ZDRAVIU


DETOX A PROTIPARAZIT


ÚČINNEJŠIE SETY PRE ŽENY, IMUNITU, SPÁNOK DETOX, HORMONÁLNY SYSTÉM
DETOX PRE ŽENY, HORMONÁLNY SYSTÉM AGNUS CASTUS
KELP
JÓDOVÉ KAPSULE
Posilnite imunitu a rast svalovej hmoty, PMS. Tvorbu krviniek, tkanív. Doplnok pri liečbe porúch vaječníkov, maternice, klimaktérium. predmenštruačným syndrómom (PMS), pri klimakterických poruchách, v prírodnej forme.

AGNUS CASTUS, JÓD A KELP

Dodávame ho spolu s DÁVKOVANÍM

IMUNITA, PEČEŇ, ALERGIE, SRDCE, EXTRA CENA
NAJVYŠŠIA KONCENTRÁCIA A KVALITA na trhu: 500 mcg v jednej kapsule. JÓDOVÉ KAPSULY 3 BALENIA - 500 mcg. Vysoký obsah jódu. VHODNÉ PRE VEGÁNOV A VEGETARIÁNOV.

JÓDOVÉ KAPSULY 3 BALENIA, 360 KAPSÚL. JÓD prispieva k tvorbe hormónov ŠTÍTNEJ ŽLAZY, ZDRAVĚ VLASY, NECHTY, POKOŽKA, KOGNITÍVNE FUNKCIE a metabolizmu. Dr Brownstein považuje jód za najviac nepochopenú živinu.

22.00€
33.00€

.

WHO - Extrémny nedostatok jódu môže viesť k rôznym ochoreniam, aj k tým závažným ako je strume, neplodnosti a ďalším. Rieši aj samotné zapalové ochorenia, ktoré spôsobujú aj problémy imunity a nervovej sústavy.
DETOX, METABOLIZMUS, PARAZITY,VÍRUSY, TRÁVENIE, ZASPITE ZDRAVO, SPÁNOK JE KLÚČOM K ZDRAVIU.
DETOXIKÁCIA, ŠTÍTNA ŽLAZA, PARAZITY, METABOLIZMUS.

SPÁNOK je najdôležitejšou súčasťou, SLADKÉ SNY. Naše produkty neobsahujú PESTICÍDY. Cítite sa unavení bez dôvodu? Chceli by ste vyzerať sviežo a zvýšiť svoju energiu? Potrebujete naozaj dobrý nočný spánok? OČISTA CIEV, PODPORA IMUNITY, ŠTÍTNA ŽLAZA

25.00€
37.00€


KELP - 500 MG, VYSOKÝ OBSAH JÓDU, PRÍRODNÁ FORMA JÓDU. RIASY, ČISTÉ MINERÁLY A AMINOKYSELINY. NEOBSAHUJE KONZERVAČNÉ LÁTKY, KVASNICE, LEPOK, ŠKROB ANI LAKTÓZU. | VHODNÉ PRE VEGÁNOV A VEGETARIÁNOV
9.50€
30.00€


OVERENÁ NOVINKA, KEEP FIT TOBOLKY AJ Harmonizačné programy podľa Dr Elmara ULRICHA, Stimulácia čakier, frekvencie podľa Paula SCHMIDTA - vzťahy, kundaliny, 13 MEREDIÁNOVÝCH DRÁH. SHUMANOVE Frekvencie BACHOVE FREKVENCIE. IMUNITA. Hramonizačný čas 40 minút. HARMONIZOVANÉ PRÍSTROJOM RAYCOMP PS1000. Vhodné pre vegánov a vegetariánov.
50.00€
100.00€Prípravok z Agnus Castus

Môže byť použitý na problémy menštruačného cyklu a predmenštruačného syndrómu (PMS) a klimakterické poruchy.

AGNUS CASTUS

Agnus Castus

Je odporúčaným doplnkom pri liečbe porúch vaječníkov a maternice. Najmä znížením hladín prolaktínu a zvýšením estrogénov účinkom na hypotalamus a hypofýzu.

Ľudový názov: Abrahámov krík, Mnišský pepř

Použitie Agnus Castus

Nepravidelný menštruačný cyklus

Predmenštruačný syndróm (PMS) - pomáha odstraňovať, zmierňovať citlivosť a bolesť v prsníkoch, zápchu, podráždenosť, depresívne nálady a zmeny nálad, hnev a u niektorých žien aj bolesti hlavy

Klimakterické poruchy a iné poruchy


Kelp, riasy napomáhajú fungovaniu štítnej žľazy. Nutná je tiež denná dávka selénu pre lepšie ukladanie jódu.


JÓDOVÉ KAPSULY

JÓDOVÉ KAPSULY, 500mcg v jednej kapsuly x 120 KAPSÚL. JÓD prispieva k normálnej tvorbe hormónov ŠTÍTNEJ ŽLAZY a k normálnej funkcii štítnej žľazy, ZDRAVĚ VLASY, NECHTY, POKOŽKA, KOGNITÍVNE FUNKCIE a metabolizmu. VHODNÉ PRE VEGÁNOV.
26.00€
SUPER CENA
cena,Somavedic Sky Somavedic Sky
SUPER PRÍSTROJ
Jedinečný systém Rayonex Analysis and Harmonising System (RAH) RAH sa v súčasnosti skladá zo 1766 súborov frekvencií. diagnostika vnútorných orgánov a nastavenie harmonizačných programov. .
Tiež sa skladá z programov podľa Paula Smidta a iných. Emocionálne záťaže, partnerských vzťahov, centrum kundaliny, stimulácia čakier, Môžete s nimi harmonizovať akékoľvek preparáty a produkty, ako aj seba :).

DOPRAVA ZDARMA - ŠPECIÁLNY KUFOR s výplňou na prepravu, celé príslušenstvo.
NAJLEPŠÍ Z PRÍSTROJOV.
• Väčší výkon novej generácie NOVÝ PRÍSTROJ 27000 EUR.
Biorezonančný prístroj podľa Paula Schmidta prístrojmi spoločnosti Rayonex Raycomp PS 1000


CENA 3999 EURBIOREZONANCIA V BRATISLAVE

CENNÍK BIOREZONANCE

Komplexná DIagnostika konkrétnych ochorení - KEEP FIT JE S VAMI 10 ROKOV

AKUPUNKTÚRA BEZ IHIEL (ODBLOKOVANIE MEREDIANOVÝCH BODOV)

biorezonancia, biorezonancia bratislava,frekvenčná liečba,liečba frekvenciami,diagnostika,biorezonančná terapia,bratislava ružinov

DIAGNOSTIKA AKUPUNKTÚRNYCH BODOV A ICH SPRIECHODNENIE

biorezonancia, biorezonancia bratislava,frekvenčná liečba,liečba frekvenciami,diagnostika,biorezonančná terapia,bratislava ružinovPRI ZABLOKOVANÝCH AKUPUNKT. BODOCH (pečene, žalúdka, pľúc, čriev, žlčníka a iných)

biorezonancia, biorezonancia bratislava,frekvenčná liečba,liečba frekvenciami,diagnostika,biorezonančná terapia,bratislava ružinovAnalýza a diagnostika čakier a ich harmonizácia.

biorezonancia, biorezonancia bratislava,frekvenčná liečba,liečba frekvenciami,diagnostika,biorezonančná terapia,bratislava ružinovHarmonizácia stresu a rodinných vzťahov.

biorezonancia, biorezonancia bratislava,frekvenčná liečba,liečba frekvenciami,diagnostika,biorezonančná terapia,bratislava ružinovOdporúčanie následnej terapie.

SÚČASŤ BALÍKA

DIAGNOSTIKA ČAKIER A ICH HARMONIZÁCIA

biorezonancia, čakry, biorezonancia bratislava,frekvenčná liečba,liečba frekvenciami,diagnostika,biorezonančná terapia,bratislava ružinovDiagnostika čakier, analýza, hĺbkové pôsobenie na každej jednej čakre

biorezonancia, biorezonancia bratislava, frekvenčná liečba,liečba frekvenciami,diagnostika,biorezonančná terapia,bratislava ružinovPôsobenie na jednotlivé oblasti, vysvetlenie citlivého prístupu na odblokovanie čakier

biorezonancia, biorezonancia bratislava,frekvenčná liečba,liečba frekvenciami,diagnostika,biorezonančná terapia,bratislava ružinovHĺbková harmonizáciu čakier, ich znovu otestovanie

biorezonancia, biorezonancia bratislava,frekvenčná liečba,liečba frekvenciami,diagnostika,biorezonančná terapia,bratislava ružinovAnalýza merediánových (akupunktúrnych bodov)

biorezonancia, biorezonancia bratislava,frekvenčná liečba,liečba frekvenciami,diagnostika,biorezonančná terapia,bratislava ružinovPozitívne pôsobenie na posilňovanie sebalásky a sebahodnotenia

SÚČASŤ BALÍKA trvanie: 1 hodina

Riešenie konkrétneho zdravotného problému (DIABETU, DNY, PSORIÁZY, MIGRÉNY, IMUNITY, TRÁVENIA, NESPAVOSTI...)

biorezonancia, biorezonancia bratislava,frekvenčná liečba,liečba frekvenciami,diagnostika,biorezonančná terapia,bratislava ružinov

Nastavenie na konkrétnu terapiu podľa zdravotného problému.

biorezonancia, biorezonancia bratislava,frekvenčná liečba,liečba frekvenciami,diagnostika,biorezonančná terapia,bratislava ružinovPri poruchách metabolizmu, pečeni, diabete, vysokom tlaku, astme, slabej imunite, nedostatku energie, civilizačných, kožných.

biorezonancia, biorezonancia bratislava,frekvenčná liečba,liečba frekvenciami,diagnostika,biorezonančná terapia,bratislava ružinovAnalýza všetkých orgánov, základných diagnóz, tráviaceho systému, ciev, srdca

biorezonancia, biorezonancia bratislava,frekvenčná liečba,liečba frekvenciami,diagnostika,biorezonančná terapia,bratislava ružinovDiagnostika patogénov, parazitov, vírusov, ťažkých kovov, plesní

biorezonancia, biorezonancia bratislava,frekvenčná liečba,liečba frekvenciami,diagnostika,biorezonančná terapia,bratislava ružinovOdporúčané potraviny, poradenstvo ohľadne alkalickej stravy.

Cena: 50 EUR, 2 HODINY

ZÁKAZNÍCKA KARTA 2

7 SEDENÍ V TRVANÍ 2 až 2.5 hodiny


biorezonancia, biorezonancia bratislava,frekvenčná liečba,liečba frekvenciami,diagnostika,biorezonančná terapia,bratislava ružinov

CENA VO VÝŠKE 300 EUR. 1 SEDENIE ZDARMA.

biorezonancia, biorezonancia bratislava,frekvenčná liečba,liečba frekvenciami,diagnostika,biorezonančná terapia,bratislava ružinovMOŽNÁ KOMBINÁCIA DIAGNOSTIKY A HARMONIZÁCIE

biorezonancia, biorezonancia bratislava,frekvenčná liečba,liečba frekvenciami,diagnostika,biorezonančná terapia,bratislava ružinovVENUJEME ZÁKAZNÍKOM VIAC ČASU

Cena:300 eur

Doplnkový cenník

Diagnostika v trvaní 1 hodiny.....................DOHODOU

Harmonizácia v trvaní 1 hodiny...................DOHODOU

Diagnostika Bachove kvapky.....................DOHODOU

Hĺbková harmonizácia čakier.....................DOHODOU

Harmonizácia akupunktúr. bodov..............DOHODOU
KEEP FIT - CESTA K ZDRAVIU.POSKYTUJEME PORADENSTVO, KONZULTÁCIU: ZAVOLAJTE 0903 837 607 email:info@keep-fit.sk

NOVINKA , KELP, 90 vegetariánskych kapsúl | Neobsahuje umelé farbivá, konzervačné látky, kvasnice, lepok, škrob ani laktózu. Prírodné produkty za výhodnú cenu. Bez pridania soli alebo cukru | 100% prírodný produkt | Bez prídavných látok | Vhodné pre vegánov a vegetariánov
9.50€
25.00€
ASPHALIA na spoľahlivý spánok.

SPÁNOK je najdôležitejšou súčasťou, ASPHALIA na spoľahlivý spánok. SLADKÉ SNY. Naše produkty neobsahujú PESTICÍDY. Cítite sa unavení bez dôvodu? Chceli by ste vyzerať sviežo a zvýšiť svoju energiu? Potrebujete naozaj dobrý nočný spánok? Asphalia na spánok Vám pomôže prežiť kvalitný spánok. ZMES JAČMENNÝCH A OVSENÝCH BYLÍN

16.00€
30.00€


BYLINA NA DOSIAHNUTIE HORMONÁLNEJ ROVNOVÁHY, na problémy menštruačného cyklu a predmenštruačného syndrómu - PMS

Pri problémoch s menštruačným cyklom, klimaktériom
PRIRODZENÉ LÁTKY, KTORÉ PODPORUJÚ LEPŠIU FUNKCIU hormonálneho systému.

10.00€
16.99€

KEEP FIT - CESTA K ZDRAVIU. ZĽAVY PRODUKTOV POKRAČUJÚ, POSKYTUJEME PORADENSTVO, DÁME KONZULTÁCIU: ZAVOLAJTE 0903 837 607.

KEEP FIT PONÚKA EXTRA ZĽAVY

NA NIEKTORÉ PRODUKTY AŽ 50% Z CENY

Tešíme sa na Váš nákup :)
Úsmev
S KEEP FIT
Pokračujúce ZĽAVY
NA VŠETKY NAŠE PRODUKTY
Nechajte organizmus vydýchnuť...


cena,Harmonizacna jednotka
interiér
Veľkosť: 10 x 10 x 7 cm

HARMONIZAČNÁ JEDNOTKA ZVYŠUJE ZÁPORNE NABITÉ IÓNY. ČO JE UŽ NAOZAJ SIGNIFIKANTNÉ NAKOĽKO NAPRÍKLAD 2000 ZÁPORNÝCH IÓNOV ZODPOVEDÁ NEDOTKNUTEJ PRÍRODE. 10 OKRÚHLYCH KAMENNÝCH ZALIATYCH PRODUKTOV, S HARMONIZAČNOU DOSTIČKOU, V RÔZNOM FAREBNOM PREVEDENÍ

JEDINEČNÁ CENA 195.00 EUR


 
  width=
 
Nech sa Vám darí a veľa lásky.
Tím Keep Fit