Prihlásenie Registrácia
E-SHOP
zdravie keep-fit vitamínové doplnky
zdravie keep-fit vitamínové doplnky
Vyberte eshopovú skupinu

Kremelina 2 kusy

DOPRAVA ZDARMA


Kremelina 2 kusy
akcia,cena,Kremelina 2 kusy  DOPRAVA ZDARMA
(4.2) počet recenzií 32
DOPRAVA ZDARMA
LEPŠIA KVALITA VLASOV, POKOŽKY, NECHTOV
NA PARAZITY, toxíny a baktérie, stimuluje tráviacu sústavu.
35.98
27.99€

Našli ste niekde nižšiu cenu? Informujeme Vás, ak bude daný produkt zľavnený. KLIKNI.

Sypký prášok 500 g | Potravinárska kvalita – sladkovodný zdroj | Vhodné pre vegánov a vegetariánov | Neobsahuje umelé farbivá, konzervačné látky, kvasnice, lepok, škrob ani laktózu. Bez pridania soli alebo cukru. KREMELINA AJ S PLASTOVOU LYŽIČKOU ZDARMA.

Zloženie: Prírodný amorfný oxid kremičitý SiO2 s malým množstvom iných elementárnych oxidov. Typické mineralogické zloženie 98% kremeliny, 2% kremeňa.

Čo je Kremelina?

Kremelina (DE) je prirodzene vyskytujúca sa mäkká, kremičitá sedimentárna hornina, ktorá sa ľahko štiepi na jemný prášok. Skladá sa zo skamenelých zvyškov diatomov (rozsievok) a má širokú škálu použitia.

Kremelina je netoxický neutrálny materiál obsahujúci rad minerálov ako mangán, magnézium, železo, titan, vápnik, kremičitany a ďalšie.

Aké sú výhody užívania Diatomaceous Earth?

Kremelina má schopnosť absorbovať toxíny. Je prirodzeným zdrojom oxidu kremičitého, ktorý je nevyhnutný pre vstrebávanie vápnika. Navyše oxid kremičitý má veľké množstvo ďalších benefitov pre zdravie.

Benefity kremeliny

kremelina, diatomická zemina, rozsievky,detox

Zvyšuje absorpciu minerálov. Oxid kremičitý, je rozpustný vo vode a nezostáva v tele veľmi dlho. Pravidelným doplnením kremeliny napomáha telu udržať optimálne vstrebávanie týchto dôležitých minerálnych látok

kremelina, diatomická zemina, rozsievky,detox

Môže pomôcť pri znižovaní cholesterolu a krvného tlaku

kremelina, diatomická zemina, rozsievky,detox

Môže prispieť k stimulácii tráviacej sústavy respektíve pravidelnému pohybu čriev, pretože pôsobí ako vnútorná očista tela

kremelina, diatomická zemina, rozsievky,detox

Používa sa aj pre domáce zvieratá a dobytok na reguláciu črevných parazitov. Boli tiež preukázané, veľké úspechy v zbavovaní zvierat vírusu E. coli, rovnako ako iných formiem baktérií a vírusov

kremelina, diatomická zemina, rozsievky,detox

Má protiplesňové účinky

kremelina, diatomická zemina, rozsievky,detox

Pôsobí detoxikačne - ako silné prírodné spojivo, kremelina pohlcuje ťažké kovy (obsiahnuté napr. vo vakcínach, pitnej vode a potravínách)

Naša Kremelina je potravinárska, čo znamená, že je bezpečná pre vnútorné užívanie. Preto je veľmi dôležité naozaj sa aj informovať z akých nálezísk je kremelina dovážaná respektíve, kde sa ťaží. Je zaujímavé, že zo 600 známych ložísk kremeliny v Amerike, len 4 sú hodnotené " ako potravinárske" od FCA. Okrem toho, Health Leads Kremelina pochádza zo sladkovodného zdroja. Vďaka tomu sa vytvárajú tvrdšie a ostrejšie fragmenty v porovnaní so zdrojom slanej vody.

Náš výrobok je nekalcinovaný, čo uľahčuje jeho konzumáciu.

Tento produkt ponúkame aj vo

FORME KAPSÚL.

Kremelinu ponúkame aj

1 BALENIE VO FORME PRÁŠKU.

Kremelina a jej ďaľšie využitie

Kremelina je vhodná na detoxikáciu, ozdravenie, zbavenia toxínov a odstraňovanie parazitov. Je označovaná za účinný antiparazit. Tiež zbavuje kovov, je vhodným prostriedkom respektíve doplnkom pri chudnutí.

Kremelina pre ľudí

Zbav sa toxínov a škodlivých látok.

Našu kremelinu ponúkame v 0,5 kg rodinnom balení v prášku, veľkosť balenia umožňuje jej použitie na ďaľšie účely. Je potravinárskej kvality, bez prídavných látok, farbív a iných škodlivých látok. Veľmi účinná očista organizmu, vďaka svojím ostrým čiastočkám zbaví Vás nečistôt a stimuluje tráviacu sústavu.

Kremelina pre domáce zvieratá.

Na ochranu proti hmyzu a parazitom, votrite prášok do srsti zvieraťa, posypeme tam kde spia.

Pridať do potravy zvierat (bezpečný na odparazitovanie) - Mačky: 1 čajová lyžička na deň; Psi: 2 lyžičky až 2 polievkové lyžice denne, v závislosti na veľkosti zvieraťa (1 lyžička pre veľmi malé psy).

Kremelina účinný prostriedok v záhradách, skleníkoch a exteriéroch

Kremelina má významné použitie aj v záhradkárskej oblasti, ak ste zástancovia nechemickej cesty a nechcete prírodu respektíve Vaše okolie zaťažovať chemickými preparátmi, tak kremelina je vhodným výrobkom. Významné benefity pri zbavovaní sa slimákov, chrobákov, roztočov , ale aj mravcov v domácnosti.

Nariadenie Európskeho Parlamentu a Rady č 1924/2006 zo dňa 20. decembra 2006 výslovne zakazuje predajcom uvádzať u potravín a doplnkov stravy akákoľvek "zdravotné, alebo výživové tvrdenie", okrem tých, ktoré schváli priamo Európska Komisia. Výživový doplnok nie je liek, neslúži na liečbu, a preto je v ich prípade zakázané zákonom uvádzať akékoľvek informácie o prevencii, liečbe a hojení.

#kremelina #peruanskakremelina #detoxikacia #parazity #kremelinaprasok #kremelinarodinne #kremelina2kilova #kremelinakapsule
Kremelina 2 kusy
akcia,cena,Kremelina 2 kusy  DOPRAVA ZDARMAkremelina výživové doplnky, parazity, imunita

VITALITA ORGANIZMU


kremelina, kremelina praskova, výživové doplnky, parazity, imunita

RÝCHLO SA VSTREBÁVA


kremík, kremelina praskova, výživové doplnky, vitamín, parazity, imunita

NOVÁ ENERGIA


kremelina prasok, výživové doplnky, kremik, parazity, imunita

EFEKTÍVNA, proste jednotka

     

   

       
Health Leads UK/Keep Fit kladie dôraz na kvalitu a čistotu produktov. Chceme, aby ste mali čo najkvalitnejšie výživové doplnky. Hlavne preto sa vyhýbame používaniu škodlivých látkok respektíve plnidiel, ako aj stearátu horečnatého. Niektoré z týchto prímesí, totiž majú často vplyv na účinok daného produktu. Preto Vám ako našemu zákazníkovi, garantujeme, že produkt, ktorý si od Health Leads zakúpite, obsahuje dané zloženie aké je uvedené na etikete.

kremelina,somavedic ZOBRAZIŤ DETAIL ETIKETY
zdravie keep-fit vitamínové doplnky NIE JE SKLADOM
MNOŽSTVO minus zdravie keep-fit vitamínové doplnky plus zdravie keep-fit vitamínové doplnky
zdravie keep-fit vitamínové doplnky1000 GRAMOV
27.99€
35.98€
Podobné produkty
Sledujte nás      facebook keep-fit.sk
      twitter keep-fit.sk
2015 DEVMAKO
zdravie keep-fit vitamínové doplnky

x
Štandard
35.00
Stimulácia akupunktúrnych bodov a merediánov, frekvencie podľa Paula Smidta Základný program na vírusy, parazity, imunita, stimulácia imunitného systému.
Bachove frekvencie
10€
Krízová zmes na úzkosť, strach, fóbie, návaly zlosti (Impatiens - Netýkavka žliazkatá (18) * Star of Bethlehem - Bledavka chocholíkatá (29) * Cherry Plum - Slivka čerešňoplodá (6) * Rock Rose (26) - Devätorník peniažtekový * Clematis (9) - Plamienok plotný).
Psychosomatika
10€
Programy na vzťahy podľa Dr Ulricha, na depresívne stavy. Programy na ochranu, energetizácia kundaliny (hlavné energetické centrum).
Nadstavba na mieru
25€
Konkrétny zdravotný problém? Harmonizácia na mieru podľa konkétnej diagnózy, prebieha špecializovaným prístrojom Raycomp PS1000. 3 hodinová harmonizáciu toboliek.
Cena za produkt je 35.00 €
x

Vyber si farbu Somavedic Medic Amber

Somavedic Medic Amber Medový

Somavedic medic amber medový 1 728.00 €

Somavedic Medic Amber Šampaň

Somavedic medic amber Šampaň 1 728.00 €