Prihlásenie Registrácia
E-SHOP
zdravie keep-fit vitamínové doplnky
Vyberte eshopovú skupinu

Rayonex Raycomp PS 10

Harmonizátor


Rayonex Raycomp PS 10
akcia,cena,Rayonex Raycomp PS 10 Harmonizátor
(0) počet recenzií 0
Rayonex Raycomp PS10 Harmonizuje všetky orgány. Frekvencie na parazity a vírusy, plesne. Možnosť vykonávať s ním mobilnú diagnostiku a harmonizáciu.
1 750.00€

Našli ste niekde nižšiu cenu? Informujeme Vás, ak bude daný produkt zľavnený. KLIKNI.

Prístroj Raycomp PS 10 - harmonizácia, diagnostika zdravia Málo používaný jedinečný harmonizačný a diagnostický prístroj Rayocomp PS 10 Advanced (so špeciálnymi programami navyše) značky Rayonex, ktorá je priekopníkom v biorezonancii. Kompletný set v prenosnom kufríku.

Raycomp PS 10

Rayonex patrí medzi najlepšie harmonizačné prístroje, ktoré harmonizujú organizmus, merediánové (akupunktúrne body, frekvencie na parazity, vírusy) body. Jeho frekvencie a jednotlivé programy sú poskladané na základe niekoľko dekád skúseností

Harmonizuj svoj organizmus princípy akupunktúry

Tento prístroj môže byť používaný na harmonizáciu a diagnostiku všetkých orgánov. Umožňuje to komplexný program podľa Dr Elmara Ulricha. Ideálny aj na vykonávanie harmonizácie v domácom prostredí, zároveň ho možete prenášať podľa potreby.

Pristroj má integrované programy na všetky vnútorné orgány. Prístroj umožňuje Akupunktúrnu biorezonančnú terapiu, harmonizáciu akupunktúrnych bodov (merediánov) a čakier.

Má špeciálne programy na alergiu, depresiu, prekyslenie organizmu, očistu, tinitus program, tiež spirituálne programy - partnerské spolunažívanie (stres), Kundalíni, Programy na Diabetes, Astmu. Program na panické stavy, na ochranu pred radiáciou, na posilnenie srdca.

Veľmi jednoduchá obsluha: navolíte kód podľa príručky a možete sa harmonizovať respektíve testovať. Možnosť zmeny polarity testovacím tenzorom s virguľou. Testovanie celého organizmu, elektrosmogu, geopatogénnych zón, vírusov, baktérii, parazitov, minerálov, vitamínov, tiež testovanie merediánových bodov. Poskytuje možnosť harmonizovania vody, špeciálnych toboliek, testovanie vhodnosti jednotlivých preparátov, doplnkov, liekov, potravín. Prístroj umožňuje detekovanie Geopatogénnych zón. Možnosť s prístrojom vykonávať aj mobilnú diagnostiku.

Rayocomp PS 10 má presnoť frekvencií 0,05 (napr. 10.25; 10.30...) Poskytnutie základného tréningu ovládania prístroja v cene.

Obsahuje: 54 Integrovaných Terepeutických Programov podľa Dr. Ulricha Špeciálne programy Detektory na nohy (2 kusy) s 1,5 m káblami Testovacia nádoba s 1 m káblom Priručka s frekvenciami Kovové držiaky s 1,5 m dlhým káblom 2 ks 22x17 cm Detektor s 1,5 m káblom, anglický adaptér 3 pamäťové karty, možnosť dokúpenia komplexného systému RAH. Kniha Biorezonancie podľa Paula Schmidta, zakladateľa Biorezonancie.

Rayonex Raycomp PS 10
akcia,cena,Rayonex Raycomp PS 10 Harmonizátor


kremelina,somavedic ZOBRAZIŤ DETAIL ETIKETY
zdravie keep-fit vitamínové doplnky SKLADOM
MNOŽSTVO minus zdravie keep-fit vitamínové doplnky plus zdravie keep-fit vitamínové doplnky
zdravie keep-fit vitamínové doplnky
1 750.00€
CENA NOVÉHO 7000 EUR
Podobné produkty
Sledujte nás      facebook keep-fit.sk
      twitter keep-fit.sk
2015 DEVMAKO
zdravie keep-fit vitamínové doplnky
x
Štandard
50.00
Stimulácia akupunktúrnych bodov a merediánov, frekvencie podľa Paula Smidta Základný program na vírusy, parazity, imunita, stimulácia imunitného systému.
Bachove frekvencie
10€
Krízová zmes na úzkosť, strach, fóbie, návaly zlosti (Impatiens - Netýkavka žliazkatá (18) * Star of Bethlehem - Bledavka chocholíkatá (29) * Cherry Plum - Slivka čerešňoplodá (6) * Rock Rose (26) - Devätorník peniažtekový * Clematis (9) - Plamienok plotný).
Psychosomatika
10€
Programy na vzťahy podľa Dr Ulricha, na depresívne stavy. Programy na ochranu, energetizácia kundaliny (hlavné energetické centrum).
Nadstavba na mieru
25€
Konkrétny zdravotný problém? Harmonizácia na mieru podľa konkétnej diagnózy, prebieha špecializovaným prístrojom Raycomp PS1000. 3 hodinová harmonizáciu toboliek.
Cena za produkt je 50.00 €
x

Vyber si farbu Somavedic Medic Amber

Somavedic Medic Amber Medový

Somavedic medic amber medový 1 994.00 €

Somavedic Medic Amber Šampaň

Somavedic medic amber Šampaň 1 994.00 €