Prihlásenie Registrácia
E-SHOP
zdravie keep-fit vitamínové doplnky
Vyberte eshopovú skupinu

Proti parazitálny program

HULDY CLARKOVEJ


Proti parazitálny program
akcia,cena,Proti parazitálny program  HULDY CLARKOVEJ
(4.5) počet recenzií 14
Tieto tri byliny sú súčasťou proti-parazitálneho programu. Pôsobia na dospelé parazity, larválne štádia a vajíčka parazitov.
70.00
65.00€

Našli ste niekde nižšiu cenu? Informujeme Vás, ak bude daný produkt zľavnený. KLIKNI.

ŠPECIÁLNA AKCIA NA PROTIPARAZITÁLNY SET - 12 % ZĽAVA: Orešák čierny americký (Juglans nigra) 125 ml - NA HLAVNÚ KÚRU AJ PRE DVOCH - odporúčame ho užívať podľa inštrukcii od HULDY CLARKE, Tinktúra 1:2 Extra silný koncentrát, 1 flaška Orešáku v koncentrácii 1:2 = najúčinnejšia koncentrácia.

Palina (Artemesia absinthum) 300mg - 90 vegetariánskych kapsúl.

Klinčeky (Syzgium aromatica) 500mg - 90 želatínových kapsúl. Prírodné produkty za výhodnú cenu.

DETOX, TEN NAJÚČINNEJŠÍ

Produkty iných značiek často obsahujú:

ŠPECIÁLNA AKCIA NA PROTIPARAZITÁLNY SET - 12 % ZĽAVA

Stearán horečnatý

nepriaznivo pôsobí na T-lymfocyty - imunitný systém. Fosforečnan vápenatý (regulátor kyslosti, emulgátor a stabilizátor) E 341.

Radíme Vám zistiť si viac o konkurenčných produktoch, veľakrát síce obsahujú prospešné látky, ale spolu s ďalšími škodlivými prídavnými aditívami. Tiež si treba všímať koncentráciu, obsah daných látok, ako aj farbivá, emulgulátory.

Väčšina dostupných tinktúr má koncentráciu 1:5 (respektíve koncentrácia ani nie je udávaná), čo znamená, že na jednu kúru spotrebujete trojnásobné niekedy až štvornásobné množstvo.

Orešák, Palina a Klinčeky

Tieto tri byliny sú súčasťou proti parazitálneho programu. Orech čierny, Klinčeky a Palina musia byť použité spoločne, ale ako samostatné prísady. Len vtedy, ak ich používate dohromady, sa môžete spoľahlivo zbaviť parazitov. Ak sa zbavíte len dospelých jedincov, ich menšie larválne štádia a vajíčka čoskoro dorastú na dospelých parazitov. Taktiež to platí aj opačne, ak sa snažíte eliminovať iba vajíčka, automaticky nepôsobíte na dospelé formy parazitov a larválne štádia, ktoré nakoniec povedú k ďalšej produkcii vajíčok.

Proti parazitom

Preto je veľmi dôležité brať tieto tri prípravky (Orešák, Palina a Klinčeky) spoločne ako súčasť proti parazitálneho programu.

Samozrejme je potrebné dodržiavať ich užívanie podľa odporúčania Dr Huldy Clarkovej, ktorá tiež navrhuje vykonávať dve až tri kúry ročne. Podľa nej by malo ísť o tri separátne prípravky a extra silný koncentrát Orešáku Amerického respektíve Orecha čierneho.

Orech čierny (Orešák Americký)

Orešák obsahuje flavonoidy, taníny, organické kyseliny, dôležité minerály fluór, mangán a tiež pre organizmus nenahraditeľný jód.

Naša tinktúra Orešáku Amerického je v koncentrácii 1:2, čo Vám vystačí na tri až štyri kúry. Túto koncentráciu odporúča aj Hulda Clarková.

Orešák americký má najvyšší podiel tanínov z ostatných druhov orechov, tie majú veľmi blahodárne účinky, kedže sú veľmi dobrý antioxidant. Aj preto v kombinácii s jódom a ostatnými látkami sú tak účinné v boji proti parazitom.

orešák, parazity,detox, proti parazitom, orech čierny, orech cierny, clarková

Extra silný koncentrát Orešáku 1:2 podľa odporúčaní Huldy Clarkovej

orešák, parazity,detox, orech čierny, orech cierny, proti parazitom, clarková

Tri bylinky Orešák, Palina a Klinčeky by mali byť uživané separátne podľa navrhutého dávkovania Proti parazitálneho programu Huldy Clarkovej

orešák, orech čierny, parazity,detox, proti parazitom, orech cierny, clarková

Orech čierny pôsobí na dospelé parazity, Palina na larválne štádia parazitov a Klinčeky odstraňujú vajíčka parazitov

orešák, orech čierny, parazity,detox, orech cierny, proti parazitom, clarková

Efektívny antiparazitálny program pri zbavovaní sa pásomnice, mrlí, škrkaviek a ďalších parazitov

Nariadenie Európskeho Parlamentu a Rady č 1924/2006 zo dňa 20. decembra 2006 výslovne zakazuje predajcom uvádzať u potravín a doplnkov stravy akákoľvek "zdravotné, alebo výživové tvrdenie", okrem tých, ktoré schváli priamo Európska Komisia. Výživový doplnok nie je liek, neslúži na liečbu, a preto je v ich prípade zakázané zákonom uvádzať akékoľvek informácie o prevencii, liečbe a hojení.

regulat, výživové doplnky, regulatpro, imunita

Protiparazitný balíček

Dodávame ho spolu s DÁVKOVANÍM, kde si viete priamo odškrtnúť užítú látku. Ide o Orininálnu receptúru od Huldy Clark, Orešák Americký v pomere 1:2. Ide o čísté substancie bez pesticídov. PONÚKAME KVALITU ZA ROZUMNÚ CENU :)

Dr Hulda Clarková odporúča užívanie Arginínu

Môžete si ho priobjednať k Protiparazitálnemu programu od Huldy Clarkovej. Arginín je dôležitý pre dodanie energie popri kúre, kedže pri eliminácii parazitov je viac zaťažovaná pečen toxínmi a amoniakom. Tiež sa ním detoxikuje pečen a L-Arginín je veľmi efektívny aj pri srdcovo cievnych ochoreniach.

Kliknite, ak máte záujem len o Orešák Americký NA 4 KÚRY, iba za 34 €

Kliknite, ak máte záujem o L-Arginín 500 mg, kapsuly

#protiparazitalny balicek #protiparazitalny program #hulda clarkova #proti parazitom #na parazity #kura na parazity #protiparazitny program #protiparazitny balicek #antiparazit #protiparazitálny program #protiparazitný program
Proti parazitálny program
akcia,cena,Proti parazitálny program  HULDY CLARKOVEJprotiparazitná kúra, protiparazitalny balicek, výživové doplnky,hulda clarkova, na parazity

NOVÁ ENERGIA, Vitalita


protiparazitná kúra, protiparazitalny balicek, výživové doplnky,hulda clarkova, na parazity

RÝCHLA ÚČINNOSŤ


protiparazitná kúra, protiparazitalny balicek, výživové doplnky,hulda clarkova, na parazity

PRINESIE NOVÝ IMPULZ, povzbudí organizmus


protiparazitná kúra, protiparazitalny balicek, výživové doplnky,hulda clarkova, na parazity

RÝCHLY DETOX, očista organizmu
protiparazitná kúra, protiparazitalny balicek, výživové doplnky,hulda clarkova, na parazity regulat, výživové doplnky, regulatpro, imunita
     

   

   

    
Health Leads UK/Keep Fit kladie dôraz na kvalitu a čistotu produktov. BEZ STEARÁNU HOREČNATÉHO, FOSFOREČNANU VÁPENATÉHO (regulátor kyslosti, emulgátor a stabilizátor). Chceme, aby ste mali čo najkvalitnejšie výživové doplnky. Hlavne preto sa vyhýbame používaniu škodlivých látok respektíve plnidiel, ako aj stearátu horečnatého. Niektoré z týchto prímesí, totiž majú často vplyv na účinok daného produktu.

Drvivá väčšina výrobcov bohužiaľ používa škodlivé plnidlá respektíve prídavné látky aj napriek tomu, že sú si vedomí ich škodlivých účinkov.

Preto Vám ako našemu zákazníkovi, garantujeme, že produkt, ktorý si od Health Leads zakúpite, obsahuje dané zloženie aké je uvedené na etikete.

kremelina,somavedic ZOBRAZIŤ DETAIL ETIKETY
zdravie keep-fit vitamínové doplnky NIE JE SKLADOM
MNOŽSTVO minus zdravie keep-fit vitamínové doplnky plus zdravie keep-fit vitamínové doplnky
zdravie keep-fit vitamínové doplnky
65.00€
70.00€
Podobné produkty
Sledujte nás      facebook keep-fit.sk
      twitter keep-fit.sk
2015 DEVMAKO
zdravie keep-fit vitamínové doplnky
x
Štandard
50.00
Stimulácia akupunktúrnych bodov a merediánov, frekvencie podľa Paula Smidta Základný program na vírusy, parazity, imunita, stimulácia imunitného systému.
Bachove frekvencie
10€
Krízová zmes na úzkosť, strach, fóbie, návaly zlosti (Impatiens - Netýkavka žliazkatá (18) * Star of Bethlehem - Bledavka chocholíkatá (29) * Cherry Plum - Slivka čerešňoplodá (6) * Rock Rose (26) - Devätorník peniažtekový * Clematis (9) - Plamienok plotný).
Psychosomatika
10€
Programy na vzťahy podľa Dr Ulricha, na depresívne stavy. Programy na ochranu, energetizácia kundaliny (hlavné energetické centrum).
Nadstavba na mieru
25€
Konkrétny zdravotný problém? Harmonizácia na mieru podľa konkétnej diagnózy, prebieha špecializovaným prístrojom Raycomp PS1000. 3 hodinová harmonizáciu toboliek.
Cena za produkt je 50.00 €
x

Vyber si farbu Somavedic Medic Amber

Somavedic Medic Amber Medový

Somavedic medic amber medový 1 994.00 €

Somavedic Medic Amber Šampaň

Somavedic medic amber Šampaň 1 994.00 €