E-SHOP
zdravie keep-fit vitamínové doplnky

Čistý Vitamín C

VItamín C


Čistý Vitamín C
akcia,cena,Čistý Vitamín C VItamín C
(4.7) počet recenzií 32
Pomáha pri prečisťovaní organizmu a posilňovaní jeho odolnosti. Môže ničiť baktérie, vírusy aj plesne.
10.00€

Čistý Vitamín C - 240 gramov v prášku

Najvyššia kvalita Vitamínu C, 1 zarovnaná čajová lyžička = 5 gramov (equivalent 6250 % maximálnej odporúčenej dávky).

Veľmi efektívny na vírusy, baktérie, plesne. Ak máte ochorenia chronického charakteru (autoimunitné ochorenia), potrebujete podporiť imunitný systém a prispieť k stabilizácii tráviaceho traktu, nakoľko ten veľmi úzko súvisí s jeho imunitou.

Tento produkt je vhodný pre vegánov a vegetarianov

EXTRA SILNÝ | Neobsahuje umelé farbivá, konzervačné látky, kvasnice, lepok, škrob ani laktózu. Bez pridania soli alebo cukru.

Je výborným zdrojom vitamínu C, a to môže napomáhať k stabilizovaniu hladiny PH v tele. Obsahuje vlákninu, draslík a pektín. Niektorí autori poukazujú na to, že môže fungovať antivírusovo a anti-bakteriálne. Tiež býva označovaný za prírodné antiseptikum.

Čo je vitamín C (kyselina askorbová)?

Vitamín C je nevyhnutnou výživnou látkou, ktorá produkuje zlúčeniny nevyhnutné na udržanie špecifických chemických procesov v tele.

Vitamín C sa nevytvára v tele a je rozpustný vo vode, čo znamená, že ho vaše telo nemôže uložiť do zásoby. Preto je nevyhnutné zabezpečiť, aby sme prijímali primerané zásoby - zvyčajne z vyváženej stravy.

Vitamín C je tiež známy ako kyselina askorbová a často sa nazýva čistý vitamín C (samotná kyselina askorbová), ktorá sa neviaže na žiadne iné zlúčeniny. Ide o jej najčistejšiu formu, ktorá nie je bežne dostupná na našom trhu. Teda ide o jej najčistejšiu kvalitu.

Existuje veľa rôznych foriem vitamínu C. Sme presvedčení, že čistá kyselina askorbová je najlepšou formou na jej orálne užívanie.

Najvýznamnejší presadzovateľ vitamínu C a nositeľ Nobelovej ceny na svete Linus Pauling vydal knihu Vitamín C and Common Cold v roku 1970 a venoval veľkú časť svojho života , aby informoval o dôležitosti a význame vitamínu C po celom svete.

Ako funguje vitamín C (kyselina askorbová)?

V živých organizmoch je askorbát antioxidant a chráni bunky pred oxidačným stresom. Je veľmi dôležitým faktorom pri niekoľkých životne dôležitých enzymatických reakciách.

Vitamín C je potrebný na podporu rastu a opravy tkanív, pri hojení rán a pri udržiavaní a obnove zubov a kostí. Ďalšou dôležitou úlohou, ktorú hrá vitamín C, je pomoc s produkciou kolagénu. Tie pomáhajú pri regenerácii kože, šliach, chrupaviek, väzov a krvných ciev.

Doktor Jacob Harich, fyzik bol jedným z prvých, ktorý zdokumentovali zdravotné benefity užívania grapefruitových jadierok. Zistil, že mnohé z tradičných spoločnosti ho používa ako dezinfekčný prostriedok. Nedávna štúdia zo Žurnálu alternatívnej a komplementárnej medicíny poukázala na to, že Extrakt z grapefruitových jadierok bol účinný pri zabíjaní cez "800 bakteriálnych a vírusových kmeňov" a "100 kmeňov húb", rovnako ako aj veľkého množstva parazitov.

Health Leads UK/Keep Fit kladie dôraz na kvalitu a čistotu produktov.

Chceme, aby ste mali čo najkvalitnejšie výživové doplnky. Hlavne preto sa vyhýbame používaniu škodlivých látok respektíve plnidiel, ako aj stearátu horečnatého. Niektoré z týchto prímesí, totiž majú často vplyv na účinok daného produktu. Preto Vám ako našemu zákazníkovi, garantujeme, že produkt, ktorý si od Health Leads zakúpite, obsahuje dané zloženie aké je uvedené na etikete.

Nariadenie Európskeho Parlamentu a Rady č 1924/2006 zo dňa 20. decembra 2006 výslovne zakazuje predajcom uvádzať u potravín a doplnkov stravy akákoľvek "zdravotné, alebo výživové tvrdenie", okrem tých, ktoré schváli priamo Európska Komisia. Výživový doplnok nie je liek, neslúži na liečbu, a preto je v ich prípade zakázané zákonom uvádzať akékoľvek informácie o prevencii, liečbe a hojení.

Čistý Vitamín C
akcia,cena,Čistý Vitamín C VItamín C

Health Leads UK/Keep Fit kladie dôraz na kvalitu a čistotu produktov. Chceme, aby ste mali čo najkvalitnejšie výživové doplnky. Hlavne preto sa vyhýbame používaniu škodlivých látkok respektíve plnidiel, ako aj stearátu horečnatého. Niektoré z týchto prímesí, totiž majú často vplyv na účinok daného produktu. Preto Vám ako našemu zákazníkovi, garantujeme, že produkt, ktorý si od Health Leads zakúpite, obsahuje dané zloženie aké je uvedené na etikete.

kremelina,somavedic ZOBRAZIŤ DETAIL ETIKETY
zdravie keep-fit vitamínové doplnky NIE JE SKLADOM
MNOŽSTVO minus zdravie keep-fit vitamínové doplnky plus zdravie keep-fit vitamínové doplnky
zdravie keep-fit vitamínové doplnkyprášok
10.00€
Novinka
Podobné produkty
Sledujte nás      facebook keep-fit.sk
      twitter keep-fit.sk
2015 DEVMAKO
zdravie keep-fit vitamínové doplnky

x
Štandard
35€
Stimulácia akupunktúrnych bodov a merediánov, frekvencie podľa Paula Smidta Základný program na vírusy, parazity, imunita, stimulácia imunitného systému.
Bachove frekvencie
10€
Krízová zmes na úzkosť, strach, fóbie, návaly zlosti (Impatiens - Netýkavka žliazkatá (18) * Star of Bethlehem - Bledavka chocholíkatá (29) * Cherry Plum - Slivka čerešňoplodá (6) * Rock Rose (26) - Devätorník peniažtekový * Clematis (9) - Plamienok plotný).
Psychosomatika
10€
Programy na vzťahy podľa Dr Ulricha, na depresívne stavy. Programy na ochranu, energetizácia kundaliny (hlavné energetické centrum).
Nadstavba na mieru
25€
Konkrétny zdravotný problém? Harmonizácia na mieru podľa konkétnej diagnózy, prebieha špecializovaným prístrojom Raycomp PS1000. 3 hodinová harmonizáciu toboliek.
Cena za produkt je 35 €
x

Vyber si farbu Somavedic Medic Amber

Somavedic Medic Amber Medový

Somavedic medic amber medový 1850.00€

Somavedic Medic Amber Šampaň

Somavedic medic amber Šampaň 1850.00€