E-SHOP
zdravie keep-fit vitamínové doplnky

Extrakt z hroznových jadierok

OPC Extrakt z hroznových jadier


Extrakt z hroznových jadierok
akcia,cena,Extrakt z hroznových jadierok OPC Extrakt z hroznových jadier
(4.8) počet recenzií 22
Účinnejší ako vitamín C Rieši pečeň, imunitu, alergie a kardio-vaskulárne ochorenia
18€

OPC Extrakt z hroznových jadierok (OPC Grape Seed Extract) 612 mg x 120 kapsúl Neobsahuje umelé farbivá, konzervačné látky, kvasnice, lepok, škrob ani laktózu. Prírodné produkty za výhodnú cenu. Bez pridania soli alebo cukru | 100% prírodný produkt | Bez prídavných látok | Vhodné pre vegánov a vegetariánov

Zloženie: NÁŠ PRÍPRAVOK MÁ UNIKÁTNY OBSAH Extraktu z hroznových jadierok 612 mg; s extra pridaným vitamínom C, Materiál kapsuly na rastlinnej báze.

Najdôležitejšou zložkou extraktu z hroznových jadierok sú oligomerné proantokyanidíny (OPC), ktoré patria do skupiny polyfenolov.

Používajú sa ako doplnok pri poruchách imunity, pri alergiách, rovnako aj pri kardiovaskulárnych poruchách. chránia pred oxidatívnym poškodením a priaznivo pôsobia na spojivové tkanivá.

Pôsobí detoxikačne, vhodný doplnok aj pri problémoch s pečeňou alebo jej stukovatení. Normálny stav pokožky Normálna činnosť cievnej sústavy

Hroznové jadierka obsahujú vitamín C a skupinu vitamínov B (okrem B12). Taktiež obsahujú mangán, hořčík a draslík. Toto ovocie urýchľujemoču obličkami a močovými cestami. Takto se vyplavují baktérie, ktoré zapříčiňují zapríčiňujú zápaly tejto oblasti.

Nariadenie Európskeho Parlamentu a Rady č 1924/2006 zo dňa 20. decembra 2006 výslovne zakazuje predajcom uvádzať u potravín a doplnkov stravy akákoľvek "zdravotné, alebo výživové tvrdenie", okrem tých, ktoré schváli priamo Európska Komisia. Výživový doplnok nie je liek, neslúži na liečbu, a preto je v ich prípade zakázané zákonom uvádzať akékoľvek informácie o prevencii, liečbe a hojení.

Extrakt z hroznových jadierok
akcia,cena,Extrakt z hroznových jadierok OPC Extrakt z hroznových jadier

Health Leads UK/Keep Fit kladie dôraz na kvalitu a čistotu produktov. Chceme, aby ste mali čo najkvalitnejšie výživové doplnky. Hlavne preto sa vyhýbame používaniu škodlivých látkok respektíve plnidiel, ako aj stearanu horečnatého. Niektoré z týchto prímesí, totiž majú často vplyv na účinok daného produktu. Preto Vám ako našemu zákazníkovi, garantujeme, že produkt, ktorý si od Health Leads zakúpite, obsahuje dané zloženie aké je uvedené na etikete.

kremelina,somavedic ZOBRAZIŤ DETAIL ETIKETY
zdravie keep-fit vitamínové doplnky SKLADOM
MNOŽSTVO minus zdravie keep-fit vitamínové doplnky plus zdravie keep-fit vitamínové doplnky
zdravie keep-fit vitamínové doplnky120 kapsul/balenie
18.00€
19.99€
Podobné produkty
Sledujte nás      facebook keep-fit.sk
      twitter keep-fit.sk
2015 DEVMAKO
zdravie keep-fit vitamínové doplnky