Prihlásenie Registrácia
E-SHOP
zdravie keep-fit vitamínové doplnky
Vyberte eshopovú skupinu

Kremelina

Diatomaceous Earth


Kremelina
akcia,cena,Kremelina  Diatomaceous Earth
(4.6) počet recenzií 21
Kremičitá sedimentárna hornina, ktorá sa skladá z rozsievok. Može napomáhať pri odstraňovaní parazitov, toxínov a baktérii, stimuluje tráviacu sústavu.
11.00
8.00€

Našli ste niekde nižšiu cenu? Informujeme Vás, ak bude daný produkt zľavnený. KLIKNI.

Kremelina prášková, 250 GRAMOVÉ BALENIE

(špeciálne balenia)

Kedže reflektujeme na Váš dopyt

250 gramové, 750 gramové a 2 kilové rodinné balenia za AKCIOVÉ CENY |

Potravinárska kvalita – sladkovodný zdroj | Vhodné pre vegánov a vegetariánov
Zloženie: Prírodný amorfný oxid kremičitý SiO2 s malým množstvom iných elementárnych oxidov.
Typické mineralogické zloženie 98% kremeliny, 2% kremeňa.
regulat, výživové doplnky, regulatpro, imunita - Má schopnosť absorbovať toxíny, ťažké kovy
- Môže pomôcť pri znižovaní cholesterolu a krvného tlaku
- Môže prispieť k stimulácii tráviacej sústavy respektíve pravidelnému pohybu čriev, pretože pôsobí ako vnútorná očista tela

Kremelina

pôsobí na ľudský organizmus tromi rôznymi spôsobmi:

kremelina, diatomická zemina, rozsievky,detox

Absorbuje

– Kremelina má tvar malých valčekov s množstvom malých otvorov. Tieto valčeky majú veľmi silný negatívny náboj. Ako sa tieto milióny malých valčekov pohybujú cez žalúdok a tráviaci trakt, priťahujú a absorbujú baktérie, huby, prvoky, vírusy, pesticídy a zvyšky iných chemických látok a ťažkých kovov. Tieto toxíny sú zachytené a vyplavené von z tela. Okrem toho sú aj väčšie parazity, ktoré môžu žiť v tráviacom trakte poškodené kremelinou a neskôr vylúčené z organizmu.

kremelina, diatomická zemina, rozsievky,detox

Čistí

– Kremelina je veľmi tvrdá a pritom rozdrvená na veľmi jemný prášok. To je veľmi dôležité, pretože milióny týchto drobných valčekov kremeliny prechádzajú cez črevá a jemne čistia ich steny. Po niekoľkých mesiacoch užívania kremeliny už nie je sliznica čreva potiahnutá hlienom a v ňom usadenými plesňami. Výsledkom je, že sa živiny lepšie vstrebávajú do krvného obehu.

kremelina, diatomická zemina, rozsievky,detox

Vyživuje

– Kremelina obsahuje 15 prirodzene sa vyskytujúcich minerálov, ktoré sú vynikajúce pre telo. Tieto minerály podporujú zdravšie a lesklejšie vlasy, kožu a nechty. Prísun minerálov do organizmu poskytne telu viac energie a vytrvalosti. Naviac má kremelina mierne zásadité ph. Odporúčame kremelinu naberať plastovou lyžičkou kvôli kladne nabitým iónom. PONÚKAME PLASTOVÚ NABERAČKU ZDARMA.

kremelina, diatomická zemina, rozsievky,detox

Tento produkt ponúkame aj v DVOJ KILOVOM RODINNOM BALENÍ(klikni).

- Pôsobí detoxikačne - kremelina pohlcuje ťažké kovy (obsiahnuté napr. vo vakcínach, pitnej vode a potravínách)

Zloženie: Prírodný amorfný oxid kremičitý SiO2 s malým množstvom iných elementárnych oxidov.

Tento produkt ponúkame aj v 750 gramovom BALENÍ(klikni).

VEĽKÉ BALENIA 750 gramové a 2 KILOVÉ EKONOMICKÉ RODINNÉ BALENIE


Kremelina (diatomit) je prirodzene vyskytujúca sa mäkká, kremičitá sedimentárna hornina, ktorá sa ľahko štiepi na jemný prášok. Pôsobí veľmi pozitívne na tráviaci trakt, urýchľuje metabolizmus. Skladá sa zo skamenelých zvyškov diatomov (rozsievok – jednobunkových rias).

Kremelina je netoxický prírodný materiál obsahujúci okrem rozsievok aj minerály ako mangán, magnézium, železo, titán, vápnik, kremičitany a ďalšie.

POTRAVINÁRSKA S CERTIFIKÁTOM NAJVYŠŠEJ KVALITY. SLADKOVODNÝ ZDROJ, PERUÁNSKA. TIEŽ MÁ HĹBKOVÝ SKEN A TESTOVANIE NA OBSAH ŤAŽKÝCH KOVOV.

Aké sú výhody užívania Kremeliny?

Kremelina

má schopnosť absorbovať toxíny. Je prirodzeným a organickým zdrojom rastlinného kremíka - oxidu kremičitého, ktorý je nevyhnutný napríklad pre vstrebávanie vápnika.

Pre ľudský organizmus má kremík nezastupiteľný význam. Je súčasťou mnohých enzýmov riadiacich chemické reakcie v našom tele. Spolu s vápnikom a horčíkom prispieva k stavbe pevných kostí a tvorbe tkanív (kože, nechtov, vlasov), ktorým dodáva pevnosť a pružnosť. Je jedným zo základných stavebných kameňov svalových tkanív. Má vysoké protizápalové účinky, zrýchluje hojenie rán a pôsobí proti starnutiu kože.

Nedostatok kremíka

Aj vy máte nedostatok kremíka v organizme. Za nedostatkom kremíku máme aj civilizačné ochorenia väčšiu lámavosť a deformáciu kostí, zhoršená kvalita vlasov, lámavosť a krehkosť nechtov, osteoporózu, zápaly pokožky, zlé hojenie jaziev a rán, väčšiu precitlivelosť na chlad, zlý stav zubov a ďasien, nedostatočnú kondíciu chrupaviek, väzív a šliach.

kremelina, diatomická zemina, rozsievky,detox

KREMELINA SA STANE SÚČASŤOU VAŠICH ZDRAVÝCH RAŇAJOK, PRIDAJTE HO DO SVOJHO ŠEJKU :)

Pozitívny vplyv kremíka na organizmus

Kremík posilňuje imunitný system, chráni pred nebezpečným volnými radikálmi, pôsobí preventívne proti vzniku srdcových chorôb, má protizápalové účinky, podporuje hojenie rán, podieľa sa na stavbe kostí. Kremík je tiež dôležitý pre krásu vlasov, nechtov a pokožky, pozitívne sa podieľa na syntéze vitamínu B1 v ľudskom organizme, kontroluje prenos nerových impulzov, je prevenciou osteoporózy, tlmí škodlivý vplyv hliníka na ľudský organizmus, znižuje hladinu cholesterolu v krvi, pozitívne ovplyvňuje močové cesty a funkciu obličiek, napomáha liečbe kožných chorôb.

Tento produkt ponúkame aj

VO FORME KAPSÚL.

Benefity kremeliny

kremelina, diatomická zemina, rozsievky,detox

Zvyšuje absorpciu minerálov. Oxid kremičitý, je rozpustný vo vode a nezostáva v tele veľmi dlho. Pravidelným doplnením kremeliny napomáha telu udržať optimálne vstrebávanie týchto dôležitých minerálnych látok

kremelina, diatomická zemina, rozsievky,detox

Môže pomôcť pri znižovaní cholesterolu a krvného tlaku

kremelina, diatomická zemina, rozsievky,detox

Môže prispieť k stimulácii tráviacej sústavy respektíve pravidelnému pohybu čriev, pretože pôsobí ako vnútorná očista tela

kremelina, diatomická zemina, rozsievky,detox

Používa sa aj pre domáce zvieratá a dobytok na doplnenie minerálov a reguláciu črevných parazitov. Boli tiež preukázané, veľké úspechy v zbavovaní zvierat vírusu E. coli, rovnako ako iných formiem baktérií a vírusov

kremelina, diatomická zemina, rozsievky,detox

Má protiplesňové účinky

kremelina, diatomická zemina, rozsievky,detox

Pôsobí detoxikačne - ako silné prírodné spojivo, kremelina pohlcuje ťažké kovy (obsiahnuté napr. vo vakcínach, pitnej vode a potravínách)

Naša Kremelina je potravinárska, čo znamená, že je bezpečná pre vnútorné užívanie. Je množstvo ložísk kremeliny ale nie všetky sú vhodné pre konzumáciu. Je zaujímavé, že zo 600 známych ložísk kremeliny v Amerike, len štyri sú hodnotené ako “potravinárske” podľa štandardov FDA. Okrem toho, Health Leads Kremelina pochádza zo sladkovodného zdroja. Vďaka tomu sa vytvárajú tvrdšie a ostrejšie fragmenty v porovnaní so zdrojom zo slanej vody.

Náš výrobok je nekalcinovaný, čo uľahčuje jeho konzumáciu.

Ďalšie použitie Kremeliny

Použitie v domácnosti, na záhrade, odčervovanie domácich zvierat, použitie proti domácemu hmyzu

Rastliny a zelenina:

Prirodzená ochrana rastlín proti hmyzu:

Kremelina

Ak ste zástancom bio hnojív, potom je kremelina veľmi dobrou alternatívou, aj proti škodcom. Tam môže ísť o nižšiu kvalitu, môže byť viac hrudkovitá. Na druhej strane tiež je dôležité sledovať obsah ťažkých kovov.

Nariadenie Európskeho Parlamentu a Rady č 1924/2006 zo dňa 20. decembra 2006 výslovne zakazuje predajcom uvádzať u potravín a doplnkov stravy akákoľvek "zdravotné, alebo výživové tvrdenie", okrem tých, ktoré schváli priamo Európska Komisia. Výživový doplnok nie je liek, neslúži na liečbu, a preto je v ich prípade zakázané zákonom uvádzať akékoľvek informácie o prevencii, liečbe a hojení.

#kremelina #peruanska kremelina #diatomit #proti parazitom #tazke kovy #detoxikacia #kremelina #peruánska kremelina #kremelina prášok #kremelina kapsuly #potravinarska kvalita #lepsia plet #krajsie zuby #zdravsie nechty #zdravšia pleť
Kremelina
akcia,cena,Kremelina  Diatomaceous Earthkremelina, výživové doplnky, peruanska kremelina, proti parazitom, na pokozku, lepsie vlasy

NOVÁ ENERGIA, Vitalitakremelina, výživové doplnky, peruanska kremelina, proti parazitom, na pokozku, lepsie vlasy

RÝCHLA ÚČINNOSŤ


kremelina, výživové doplnky, peruanska kremelina, proti parazitom, na pokozku, lepsie vlasy

PRINESIE NOVÝ IMPULZ, povzbudí organizmus


kremelina, výživové doplnky, peruanska kremelina, proti parazitom, na pokozku, lepsie vlasy

RÝCHLY DETOX, očista organizmuPonúkame tie najčistejšie produkty, najlepšej kvality vhodné pre vegetariánov a vegánov. Potravinárska kvalita

zdravie keep-fit vitamínové doplnky NIE JE SKLADOM
MNOŽSTVO minus zdravie keep-fit vitamínové doplnky plus zdravie keep-fit vitamínové doplnky
zdravie keep-fit vitamínové doplnky250 gramov/1 balenie
8.00€
11.00€
Podobné produkty
Sledujte nás      facebook keep-fit.sk
      twitter keep-fit.sk
2015 DEVMAKO
zdravie keep-fit vitamínové doplnky
x
Štandard
50.00
Stimulácia akupunktúrnych bodov a merediánov, frekvencie podľa Paula Smidta Základný program na vírusy, parazity, imunita, stimulácia imunitného systému.
Bachove frekvencie
10€
Krízová zmes na úzkosť, strach, fóbie, návaly zlosti (Impatiens - Netýkavka žliazkatá (18) * Star of Bethlehem - Bledavka chocholíkatá (29) * Cherry Plum - Slivka čerešňoplodá (6) * Rock Rose (26) - Devätorník peniažtekový * Clematis (9) - Plamienok plotný).
Psychosomatika
10€
Programy na vzťahy podľa Dr Ulricha, na depresívne stavy. Programy na ochranu, energetizácia kundaliny (hlavné energetické centrum).
Nadstavba na mieru
25€
Konkrétny zdravotný problém? Harmonizácia na mieru podľa konkétnej diagnózy, prebieha špecializovaným prístrojom Raycomp PS1000. 3 hodinová harmonizáciu toboliek.
Cena za produkt je 50.00 €
x

Vyber si farbu Somavedic Medic Amber

Somavedic Medic Amber Medový

Somavedic medic amber medový 1 994.00 €

Somavedic Medic Amber Šampaň

Somavedic medic amber Šampaň 1 994.00 €