Prihlásenie Registrácia
E-SHOP
zdravie keep-fit vitamínové doplnky
Vyberte eshopovú skupinu

AFA MODRO ZELENÁ RIASA

BLUE GREEN ALGAE - KELP


AFA MODRO ZELENÁ RIASA
akcia,cena,AFA MODRO ZELENÁ RIASA BLUE GREEN ALGAE - KELP
(4.8) počet recenzií 31
Alternatíva KELP, Protizápalové účinky
Obnova buniek
Antioxidačné pôsobenie
Imunomodulačné pôsobenie
POSLEDNÉ KUSY
20.00
11.50€

Našli ste niekde nižšiu cenu? Informujeme Vás, ak bude daný produkt zľavnený. KLIKNI.

NOVINKA , Klamath AFA Modrozelená Riasa, 90 vegetariánskych kapsúl | Neobsahuje umelé farbivá, konzervačné látky, kvasnice, lepok, škrob ani laktózu. Prírodné produkty za výhodnú cenu. Bez pridania soli alebo cukru | 100% prírodný produkt | Bez prídavných látok | Vhodné pre vegánov a vegetariánov

Zloženie: 300 mg modrozelenej riasy; Materiál kapsuly na rastlinnej báze.

Prípravok z Modrozelenej Riasy

Klamath Blue Green Algae - Klamath Modrozelená Riasa

Modro zelená riasa získavané z jazier Upper Klamath sú jedným z najbohatších nutrientov bohatých na živiny, známych človeku. Health Leads jedinečná Modrozelená riasa rastúca v prírode patrí k sladkovodným druhom cyanobaktérií. Organické, vysoká kvalita AFA (Aphanizomenon flos-aquae) je starostlivo zbieraná v priebehu júna až do novembra z vysokých, chladných, nedotknutých jazier v Klamath Falls, Oregon USA. Naše modrozelené riasy sa starostlivo zozbierajú z hladiny, odfiltrujú a udržiavajú sa v rýchlo chladených vodných nádržiach, čo pomáha uchovať prírodné bioaktívne látky. Potom používame jednu z najefektívnejších spôsobov sušenia. Špeciálne počítačom riadené sušenie využíva technológiu prenosu tepla, ktorú vystavuje modro zelenú riasu ohrevu iba na krátku chvíľu, čím dodáva sušený produkt, ktorý je čo najbližšie k jeho prirodzenému stavu. Chlorellu a Spirulinu sme nahradili práve týmto doplnkom modrej zelenej riasy v práškovej forme.

Popularita

Počas posledných niekoľkých rokov došlo k obrovskému nárastu popularity Aphanizomenon flos-aquae (AFY) modrozelenej riasy a to bolo nazvaná zeleným potravinovým doplnkom aj vďaka jeho užívaniu najslávnejšími hollywoodskymi celebritami. Pribúdajúce svedectvá AFY svedčia o mnohých zdravotných benefitoch, ktoré boli zaznamenané a zaznamenané počas konzumácie tejto úžasnej superpotraviny.

Prírodný Zber

Po tisíce rokov boli riasy konzumované ako výživné jedlo. Je plná ľahko stráviteľných proteinov, 55-70% v porovnaní s hovädzím mäsom, kurčatami a rybami, ktoré ich obsahujú iba 25%. Nehovoriac, že tu hovoríme o rastlinnej báze. Skladá sa zo všetkých osem potrebných aminokyselín a ostatných aminokyselín. Signifikatné je, že aminokyselinová skladba AFA je takmer identická požiadavkám ľudského tela. Je to skvelý zdroj chlorofylu, ktorý môže pomôcť regenerácii buniek nášho tela, prospieva prečisteniu krvi a všeobecnej detoxikácii. Obsahuje minerály, stopové minerály, mastné kyseliny, nukleové kyseliny, vitamíny, enzýmy, peptidy, lipidy a karbohydráty.

Majú pozitívny vplyv na celý nervový systém posilňujú funkcie hypotalamu, hypofýzy a iných. Je dôležité zabezpečiť rovnováhu nadobličiek, štítnej žľazy, pankreasu a iných endokrinnych žliaz.

Pri čom môže byť táto riasa nápomocná:

V prípade Alzheimerovej choroby a iných ochorení súvisiacich s demenciou v staršom veku. Nesústredenosť a hyperaktivita spôsobená endokrynní nerovnováhou - ADD a ADHD.

Náš dodávateľ potvrdzuje, že tento výrobok je

BEZ GMO
100% prírodný produkt
Podlieha Ekologickým procesom

AFA MODRO ZELENÁ RIASA
akcia,cena,AFA MODRO ZELENÁ RIASA BLUE GREEN ALGAE - KELPkremelina výživové doplnky, parazity, imunita

VITALITA ORGANIZMU

Alternatíva Kelp

AFA MODRO ZELENÁ RIASA NIE JE SKLADOM


kremelina, kremelina praskova, výživové doplnky, parazity, imunita

RÝCHLO SA VSTREBÁVA


kremík, kremelina praskova, výživové doplnky, vitamín, parazity, imunita

NOVÁ ENERGIA


kremelina prasok, výživové doplnky, kremik, parazity, imunita

EFEKTÍVNA, proste jednotka

     

   

       
Health Leads UK/Keep Fit kladie dôraz na kvalitu a čistotu produktov. Chceme, aby ste mali čo najkvalitnejšie výživové doplnky. Hlavne preto sa vyhýbame používaniu škodlivých látkok respektíve plnidiel, ako aj stearátu horečnatého. Niektoré z týchto prímesí, totiž majú často vplyv na účinok daného produktu. Preto Vám ako našemu zákazníkovi, garantujeme, že produkt, ktorý si od Health Leads zakúpite, obsahuje dané zloženie aké je uvedené na etikete.

kremelina,somavedic ZOBRAZIŤ DETAIL ETIKETY
zdravie keep-fit vitamínové doplnky NA OBJEDNÁVKU
MNOŽSTVO minus zdravie keep-fit vitamínové doplnky plus zdravie keep-fit vitamínové doplnky
zdravie keep-fit vitamínové doplnky90 kapsúl/1 balenie
11.50€
20.00€
Podobné produkty
Sledujte nás      facebook keep-fit.sk
      twitter keep-fit.sk
2015 DEVMAKO
zdravie keep-fit vitamínové doplnky
x
Štandard
50.00
Stimulácia akupunktúrnych bodov a merediánov, frekvencie podľa Paula Smidta Základný program na vírusy, parazity, imunita, stimulácia imunitného systému.
Bachove frekvencie
10€
Krízová zmes na úzkosť, strach, fóbie, návaly zlosti (Impatiens - Netýkavka žliazkatá (18) * Star of Bethlehem - Bledavka chocholíkatá (29) * Cherry Plum - Slivka čerešňoplodá (6) * Rock Rose (26) - Devätorník peniažtekový * Clematis (9) - Plamienok plotný).
Psychosomatika
10€
Programy na vzťahy podľa Dr Ulricha, na depresívne stavy. Programy na ochranu, energetizácia kundaliny (hlavné energetické centrum).
Nadstavba na mieru
25€
Konkrétny zdravotný problém? Harmonizácia na mieru podľa konkétnej diagnózy, prebieha špecializovaným prístrojom Raycomp PS1000. 3 hodinová harmonizáciu toboliek.
Cena za produkt je 50.00 €
x

Vyber si farbu Somavedic Medic Amber

Somavedic Medic Amber Medový

Somavedic medic amber medový 1 994.00 €

Somavedic Medic Amber Šampaň

Somavedic medic amber Šampaň 1 994.00 €