E-SHOP
zdravie keep-fit vitamínové doplnky

AFA Modrozelená Riasa

Blue Green Algae


AFA Modrozelená Riasa
akcia,cena,AFA Modrozelená Riasa Blue Green Algae
NOVINKA , Klamath AFA Modrozelená Riasa, 90 vegetariánskych kapsúl | Neobsahuje umelé farbivá, konzervačné látky, kvasnice, lepok, škrob ani laktózu. Prírodné produkty za výhodnú cenu. Bez pridania soli alebo cukru | 100% prírodný produkt | Bez prídavných látok | Vhodné pre vegánov a vegetariánov

Zloženie: 300 mg modrozelenej riasy; Materiál kapsuly na rastlinnej báze.

Prípravok z Modrozelenej Riasy

Klamath Blue Green Algae - Klamath Modrozelená Riasa

Modro zelená riasa získavané z jazier Upper Klamath sú jedným z najbohatších nutrientov bohatých na živiny, známych človeku. Health Leads jedinečná Modrozelená riasa rastúca v prírode patrí k sladkovodným druhom cyanobaktérií. Organické, vysoká kvalita AFA (Aphanizomenon flos-aquae) je starostlivo zbieraná v priebehu júna až do novembra z vysokých, chladných, nedotknutých jazier v Klamath Falls, Oregon USA. Naše modrozelené riasy sa starostlivo zozbierajú z hladiny, odfiltrujú a udržiavajú sa v rýchlo chladených vodných nádržiach, čo pomáha uchovať prírodné bioaktívne látky. Potom používame jednu z najefektívnejších spôsobov sušenia. Špeciálne počítačom riadené sušenie využíva technológiu prenosu tepla, ktorú vystavuje modro zelenú riasu ohrevu iba na krátku chvíľu, čím dodáva sušený produkt, ktorý je čo najbližšie k jeho prirodzenému stavu. Chlorellu a Spirulinu sme nahradili práve týmto doplnkom modrej zelenej riasy v práškovej forme.

Popularita

Počas posledných niekoľkých rokov došlo k obrovskému nárastu popularity Aphanizomenon flos-aquae (AFY) modrozelenej riasy a to bolo nazvaná zeleným potravinovým doplnkom aj vďaka jeho užívaniu najslávnejšími hollywoodskymi celebritami. Pribúdajúce svedectvá AFY svedčia o mnohých zdravotných benefitoch, ktoré boli zaznamenané a zaznamenané počas konzumácie tejto úžasnej superpotraviny.

Prírodný Zber

Po tisíce rokov boli riasy konzumované ako výživné jedlo. Je plná ľahko stráviteľných proteinov, 55-70% v porovnaní s hovädzím mäsom, kurčatami a rybami, ktoré ich obsahujú iba 25%. Nehovoriac, že tu hovoríme o rastlinnej báze. Skladá sa zo všetkých osem potrebných aminokyselín a ostatných aminokyselín. Signifikatné je, že aminokyselinová skladba AFA je takmer identická požiadavkám ľudského tela. Je to skvelý zdroj chlorofylu, ktorý môže pomôcť regenerácii buniek nášho tela, prospieva prečisteniu krvi a všeobecnej detoxikácii. Obsahuje minerály, stopové minerály, mastné kyseliny, nukleové kyseliny, vitamíny, enzýmy, peptidy, lipidy a karbohydráty.

Majú pozitívny vplyv na celý nervový systém posilňujú funkcie hypotalamu, hypofýzy a iných. Je dôležité zabezpečiť rovnováhu nadobličiek, štítnej žľazy, pankreasu a iných endokrinnych žliaz.

Pri čom môže byť táto riasa nápomocná:

V prípade Alzheimerovej choroby a iných ochorení súvisiacich s demenciou v staršom veku. Nesústredenosť a hyperaktivita spôsobená endokrynní nerovnováhou - ADD a ADHD.

Náš dodávateľ potvrdzuje, že tento výrobok je

BEZ GMO
100% prírodný produkt
Podlieha Ekologickým procesom

AFA Modrozelená Riasa
akcia,cena,AFA Modrozelená Riasa Blue Green Algaekremelina výživové doplnky, parazity, imunita

VITALITA ORGANIZMU


kremelina, kremelina praskova, výživové doplnky, parazity, imunita

RÝCHLO SA VSTREBÁVA


kremík, kremelina praskova, výživové doplnky, vitamín, parazity, imunita

NOVÁ ENERGIA


kremelina prasok, výživové doplnky, kremik, parazity, imunita

EFEKTÍVNA, proste jednotka

     

   

       
Health Leads UK/Keep Fit kladie dôraz na kvalitu a čistotu produktov. Chceme, aby ste mali čo najkvalitnejšie výživové doplnky. Hlavne preto sa vyhýbame používaniu škodlivých látkok respektíve plnidiel, ako aj stearátu horečnatého. Niektoré z týchto prímesí, totiž majú často vplyv na účinok daného produktu. Preto Vám ako našemu zákazníkovi, garantujeme, že produkt, ktorý si od Health Leads zakúpite, obsahuje dané zloženie aké je uvedené na etikete.

kremelina,somavedic ZOBRAZIŤ DETAIL ETIKETY
zdravie keep-fit vitamínové doplnky SKLADOM
MNOŽSTVO minus zdravie keep-fit vitamínové doplnky plus zdravie keep-fit vitamínové doplnky
zdravie keep-fit vitamínové doplnky90 kapsúl/1 balenie
zdravie keep-fit vitamínové doplnky22€
zdravie keep-fit vitamínové doplnky25€
Podobné produkty
Sledujte nás      facebook keep-fit.sk
      twitter keep-fit.sk
2015 DEVMAKO
zdravie keep-fit vitamínové doplnky