E-SHOP
zdravie keep-fit vitamínové doplnky

Multi enzýmový komplex

Multi-enzým


Multi enzýmový komplex
DigeZyme® Multienzýmový komplex - 90 kapsúl * * Amyláza 44mg, Proteáza 22mg, Laktáza 18mg, Lipáza 7 mg, Celuláza 9mg, Papaín 22mg, Bromelaín 11mg, Plnivo: Uhličitan vápenatý * Ostatné zložky: Žiadne

Multi-enzým od Health Leads obsahuje širokú škálu vegetariánskych enzýmov. Výživové doplnky od Health Leads sú 100% bez škodlivých aditív. Nie sú použité žiadne plnidlá alebo činidlá zväčšujúce objem, iba 100% aktívnej zložky, a rovnako ako u všetkých našich doplnkov, neobsahuje stearát horečnatý.

Enzýmy

Multenzýmový komplex obsahuje niekoľko viacero enzýmov (polypeptidových reťazcov), ktoré tvoria jednu sústavu/zostavu. Multienzýmový komplex prispieva v bunkách k niekoľkým biochemických reakcií.

Multienzým bez škodlivín

Rastlinné enzýmy

Vysoko účinný Multienzým v jednom obsahuje:

DigeZyme® Multienzýmový komplex * * Amyláza 44mg, Proteáza 22mg, Laktáza 18mg, Lipáza 7 mg, Celuláza 9mg, Papaín 22mg, Bromelaín 11mg, Ostatné zložky: Žiadne

Jediný svojho druhu bez škodlivín ako sú stearát horečnatý a fosforečnanu vápenatého

NOVINKA (MULTIENZÝMOVÝ KOMPEX)

Produkt vhodný pre VEGÁNOV A VEGETARIÁNOV

Skladá sa z rastlinných enzýmov lipázy, amylázy, celulázy, laktázy a iných. Veľmi efektívny pri tráviacich ťažkostiach, intoleranciách, ulceratívnej kolitíde a iných.

Nie sú použité žiadne umelé farbivá, arómy, konzervanty, mlieko, laktóza, sója, lepok, pšenica, droždie.

Amyláza

Amyláza je enzým, ktorý zaisťuje štiepenie škrobu na jednoduchšie cukry. Amylázu produkuje tiež pankreas, ktorý sa nezastupiteľne podieľa na rozklade cukrov, tukov a bielkovín.

Lipáza

(triacylglycerol acylhydroláza) je enzým rozkládajúci tuky na glycerol a mastné kyseliny (na absorbovateľnú formu). Lipáza tak riadi množstvo syntetizovaného tuku, zaisťuje redukciu tukovej zásoby a v dostatečnom množstve je schopná napomôcť pri jeho efektívnom spalování.

Bromelain a papaín

Bromelain a papaín sú enzýmy, ktoré sa získavajú z ananásu respektíve papája. Majú zásluhu na lepšom štiepení bielkovín, prispievajú k správnemu tráveniu, ako aj redukcii hmotnosti.regulat, výživové doplnky, regulatpro, imunita

NOVÁ ENERGIA, na tráviace ťažkostiregulat, výživové doplnky, regulatpro, imunita

RÝCHLO SA VSTREBÁVA, účinný
regulat, výživové doplnky, regulatpro, imunita

RÝCHLE SPAĽOVANIE TUKOV, chudnite zdravo

Nariadenie Európskeho Parlamentu a Rady č 1924/2006 zo dňa 20. decembra 2006 výslovne zakazuje predajcom uvádzať u potravín a doplnkov stravy akákoľvek "zdravotné, alebo výživové tvrdenie", okrem tých, ktoré schváli priamo Európska Komisia. Výživový doplnok nie je liek, neslúži na liečbu, a preto je v ich prípade zakázané zákonom uvádzať akékoľvek informácie o prevencii, liečbe a hojení.

Referencie pre Mutlienzýmový komplex

enzýmy

Dávid

Multienzým a všeobecne

Vynikajúci výrobok. Obsahuje všetky dôležité enzýmy potrebné na správne trávenie. Tieto výživové doplnky sú vysokej kvality bez škodlivých látok. Škoda, že zákon neumožňuje, aby mohli byť výživovým doplnkom tiež pripisované zdravotné benefity.

enzymy

Petra z Piešťan

Multienzymovy komplex

Trávenie sa mi zlepšilo, tento produkt nebol dlho dostupný. Som rada, že je späť. Mojej známej pomáha aj pri chudnutí. Odporúčam ho.

Multienzym

Mark

MULTIENZÝM

Zlepšenie intolerancie, cítim sa oveľa lepšie, nemusím sa báť si dať aj mastnejšie jedlá a mliečne výrobky. Fajn produkt.

#multienzym #traviace enzymy #enzymy #multienzymovy komplex #amylaza #lipaza #bromelain #papain #intolerancia #intolerancia laktoza #crevna flora #proteaza #laktaza
Multi enzýmový komplex

Health Leads UK/Keep Fit kladie dôraz na kvalitu a čistotu produktov. BEZ STEARÁNU HOREČNATÉHO, FOSFOREČNANU VÁPENATÉHO (regulátor kyslosti, emulgátor a stabilizátor). Chceme, aby ste mali čo najkvalitnejšie výživové doplnky. Hlavne preto sa vyhýbame používaniu škodlivých látok respektíve plnidiel, ako aj stearátu horečnatého. Niektoré z týchto prímesí, totiž majú často vplyv na účinok daného produktu.

Drvivá väčšina výrobcov bohužiaľ používa škodlivé plnidlá respektíve prídavné látky aj napriek tomu, že sú si vedomí ich škodlivých účinkov.

Preto Vám ako našemu zákazníkovi, garantujeme, že produkt, ktorý si od Health Leads zakúpite, obsahuje dané zloženie aké je uvedené na etikete.

kremelina,somavedic ZOBRAZIŤ DETAIL ETIKETY
zdravie keep-fit vitamínové doplnky SKLADOM
MNOŽSTVO minus zdravie keep-fit vitamínové doplnky plus zdravie keep-fit vitamínové doplnky
zdravie keep-fit vitamínové doplnky90 kapsúl/balenie
zdravie keep-fit vitamínové doplnky24€
zdravie keep-fit vitamínové doplnky30.00€
Podobné produkty
Sledujte nás      facebook keep-fit.sk
      twitter keep-fit.sk
2015 DEVMAKO
zdravie keep-fit vitamínové doplnky