Prihlásenie Registrácia
E-SHOP
zdravie keep-fit vitamínové doplnky
Vyberte eshopovú skupinu

Vitamín E

Tokoferol


Vitamín E
(4.3) počet recenzií 36
Prírodný zdroj vitamínu E. Považuje sa za účinný antioxidant. Pomáha chrániť bunkové membrány. Ovplyvňuje tvorbu červených krviniek, zúčastňuje sa obnovy a rastu svalovej hmoty a ďalších tkanív.
17.99
14.99€

Našli ste niekde nižšiu cenu? Informujeme Vás, ak bude daný produkt zľavnený. KLIKNI.

Vitamín E | Tokoferol | 90 želatínových kapsúl | Prírodný produkt bez prídavných látok | Nevhodné pre vegánov | Neobsahuje umelé farbivá, konzervačné látky, kvasnice, lepok, škrob ani laktózu. Bez pridania soli alebo cukru. Prírodné produkty za výhodnú cenu.

Zloženie: Vitamín E, D-alpha tocopherol 400iu (267mg); Obsahuje D-alfa-tokoferol a slnečnicový olej – nerafinovaný a bez vône; želatínová a glycerínová kapsula. 267 mg Vitamínu E predstavuje 2225% referenčnej výživovej hodnoty.

Prírodný Vitamín E  D-Alfa-Tokoferol ,výživové doplnky,zdravie

Používame iba prírodnú formu, ktorá sa ľahko vstrebáva do organizmu.

 vitamin e, prírodný vitamín e,  D-Alfa-Tokoferol ,výživové doplnky,zdravie

Vitamín E sa považuje sa za účinný antioxidant.

Vitamín E ,výživové doplnky,zdravie

Pomáha chrániť bunkové membrány.

Prírodný Vitamín E, vitamin e, D-Alfa-Tokoferol ,výživové doplnky,zdravie

Vitamín E ovplyvňuje tvorbu červených krviniek, zúčastňuje sa obnovy a rastu svalovej hmoty a ďalších tkanív.

Vitamín E , vitamíny, výživové doplnky,zdravie

Má účinok na plodnosť a potenciu. Podporuje činnosť pohlavných žliaz.

 vitamin e, prírodný vitamín e,  D-Alfa-Tokoferol ,výživové doplnky, vitamíny, vitamín e, zdravie

Vitamín E mnohí používajú v boji proti autoimunitným ochoreniam a niektorým infekciám.

vitamín E, výživové doplnky,zdravie, vitamin e

267 mg Vitamínu E v kapsule, D-alpha tocopherol 400iu

Vitamín E

sa nachádza v nasledujúcich potravinách: sója, kukuričný a olivový olej, orechy, semená a olej z pšeničných klíčkov.

Vitamín E spoločnosti Health Leads nie je rafinovaný a deodorizovaný.

Prečo je také dôležité, aby vitamín E nebol rafinovaný a deodorizovaný?

Rafinované oleje sú vyrobené intenzívnymi mechanickými a chemickými procesmi na extrakciu oleja zo semien. Tento proces odstraňuje prírodné živiny. "Rafinovaný" môže na prvý pohľad znieť dobre, ale pri tomto procese sa produkt plný prírodných vitamínov, minerálov a enzýmov mení zo svojho pôvodného prírodného zloženia na relatívne "nejedlý".

Poďme sa na to pozrieť trochu podrobnejšie ....

Rafinácia Vitamínu E

Semená sa rozdrvia a potom sa zahrievajú na teplotu medzi 110 ° a 180 ° v parnom kúpeli. Za vysokej teploty sa lisovaním vytlačí zo semien olej. Potom sú do olejovej drte pridané rozpúšťadla a pri vysokej teplote opäť lisované. Následne sa zmes semien a oleja vloží do odstredivky a pridaním fosfátu sa začne oddelovanie oleja od zvyškov semien. Surový rastlinný olej potom prejde ďalšími procesmi vrátane odglejovania, neutralizácie a bielenia.

Odstránenie zápachu je posledným krokom pri rafinácii rastlinných olejov. Pod tlakom pary pri extrémne vysokých teplotách (500 ° alebo viac) sa odstránia prchavé látky, ktoré by spôsobili nepríjemný zápach a chuť v konečnom produkte.

Mary Enig a Sally Fallon z Weston A. Price Foundation: "Spracovanie pri vysokých teplotách spôsobí, že slabé uhlíkové väzby nenasýtených mastných kyselín, najmä kyseliny linolovej, sa rozpadnú a tým vytvárajú nebezpečné voľné radikály. Navyše antioxidanty ako napríklad vitamín E rozpustný v oleji, ktorý chráni telo pred voľnými radikálmi, sú neutralizované alebo zničené vysokou teplotou a tlakom. BHT a BHA, látky, ktoré sú podozrivé, že spôsobujú rakovinu a poškodenie mozgu, sa často pridávajú do týchto olejov, aby nahradili vitamín E a ďalšie prírodné konzervačné látky zničené teplom."

Zhrnutie Vitamín E alebo tokoferol:

Ovplyvňuje tvorbu červených krviniek, Vitamín E sa podieľa na obnove a rastu tkanív ako aj svalovej hmoty. Niektoré zdroje poukazujú na jeho význam pri prevencii samovoľných potratov. Spomaľuje proces starnutia buniek a tkanív, veľké využitie má aj v kozmetike práve pre spomínané účinky. Vplýva na potenciu, činnosť pohlavných žliaz.

Registrované Úradom verejného zdravotníctva SR ako výživový doplnok.

Vitamín E

Health Leads UK/Keep Fit kladie dôraz na kvalitu a čistotu produktov. Chceme, aby ste mali čo najkvalitnejšie výživové doplnky. Hlavne preto sa vyhýbame používaniu škodlivých látkok respektíve plnidiel, ako aj stearátu horečnatého. Niektoré z týchto prímesí, totiž majú často vplyv na účinok daného produktu. Preto Vám ako našemu zákazníkovi, garantujeme, že produkt, ktorý si od Health Leads zakúpite, obsahuje dané zloženie aké je uvedené na etikete.

zdravie keep-fit vitamínové doplnky NIE JE SKLADOM
MNOŽSTVO minus zdravie keep-fit vitamínové doplnky plus zdravie keep-fit vitamínové doplnky
zdravie keep-fit vitamínové doplnky90 kapsúl/1 balenie
14.99€
17.99€
Podobné produkty
Sledujte nás      facebook keep-fit.sk
      twitter keep-fit.sk
2015 DEVMAKO
zdravie keep-fit vitamínové doplnky

x
Štandard
35.00
Stimulácia akupunktúrnych bodov a merediánov, frekvencie podľa Paula Smidta Základný program na vírusy, parazity, imunita, stimulácia imunitného systému.
Bachove frekvencie
10€
Krízová zmes na úzkosť, strach, fóbie, návaly zlosti (Impatiens - Netýkavka žliazkatá (18) * Star of Bethlehem - Bledavka chocholíkatá (29) * Cherry Plum - Slivka čerešňoplodá (6) * Rock Rose (26) - Devätorník peniažtekový * Clematis (9) - Plamienok plotný).
Psychosomatika
10€
Programy na vzťahy podľa Dr Ulricha, na depresívne stavy. Programy na ochranu, energetizácia kundaliny (hlavné energetické centrum).
Nadstavba na mieru
25€
Konkrétny zdravotný problém? Harmonizácia na mieru podľa konkétnej diagnózy, prebieha špecializovaným prístrojom Raycomp PS1000. 3 hodinová harmonizáciu toboliek.
Cena za produkt je 35.00 €
x

Vyber si farbu Somavedic Medic Amber

Somavedic Medic Amber Medový

Somavedic medic amber medový 1 840.00 €

Somavedic Medic Amber Šampaň

Somavedic medic amber Šampaň 1 840.00 €