Prihlásenie Registrácia
E-SHOP
zdravie keep-fit vitamínové doplnky
Vyberte eshopovú skupinu

Regulatpro Bio RODINNÉ BALENIE

Reguláty 3 KS - RODINNÉ BALENIE


Regulatpro Bio RODINNÉ BALENIE
akcia,cena,Regulatpro Bio RODINNÉ BALENIE Reguláty 3 KS - RODINNÉ BALENIE
(4.7) počet recenzií 65
DOPRAVA ZDARMA. Regulatpro Bio
je fermentovaný enzýmový doplnok z bio ovocia, orechov, zeleniny, klíčkov a bylín. Kožné problémy, alergie, bolesti kĺbov, tráviace ťažkosti, odkyslenie a detox.
142.50€

Našli ste niekde nižšiu cenu? Informujeme Vás, ak bude daný produkt zľavnený. KLIKNI.

NOVINKA PRE VAŠE ZDRAVIE

Akcia!!! 3 KS Regulatpro. DOPRAVA ZDARMA.

3 BALENIA ORIGINÁLNEHO REGULÁTU PRO BIO - ide o BIO VERZIU, ktorá je z nich najúčinnejšia, nakoľko neobsahuje žiadne umelo pridané substancie resp. látky

IDE O KOMPLEXNÉ RODINNÉ BALENIE, ZA ZVÝHODNENÚ CENU, SO SPREJOM do nosa ZDARMA.

Veľmi odporúčame. Regulátpro Bio pre nás predstavuje živú vodu videli sme u neho veľa pozitívnych účinkov. Čo sa týka fermentovaných prípravkov určite jeden z najlepších, ktorý prešiel našimi rukami.

Regulatpro Bio (350 ml) je kaskádovo fermentovaný enzýmový doplnok výživy z bio ovocia, orechov, zeleniny, klíčkov a bylín. Je určený na vnútorné a vonkajšie užívanie, vydrži zhruba na mesiac. Odporúčané dávkovanie sa líši podľa účelu respektíve diagnózy. Štandartné odporúčané úžívanie je 10 ml dva krát denne. Pri chronických a dlhotrvajúcich ťažkostiach sa začína s nižším dávkovaním 5 ml a postupne sa zvyšuje .

Fermentovaná je ideálna výživa pre udržanie alebo obnovu zdravia (živá surová strava).

produktas-regulatpro-bio-bezpozadia.png

Regulat >> je zložený z bio produktov (ovocie, orechy, zelenina) >> BEZ PESTICÍDOV.

regulat, výživové doplnky, regulatpro, imunita

Bio a RAW kvalita >>Nie je pasterizovaný, ZMES enzýmov a vitamínov.

Momentálne AKCIA DOPRAVA ZDARMA

Regulátpro Bio a jeho cena

Ušetrite na tomto produkte. Ľudia platia niekedy aj stovky eur za vitaminy, minerály so systémom postupného uvoľňovania, ktoré v sebe majú škodlivé látky napr. ftaláty. Tiez platia desiatky eur za Probiotiká. Regulatpro Bio má väčšinu prospešných látok. Tí čo jete málo zeleniny, ovocia a veľa mäsa. Regulát Vám poskytne spektrum vitamínov a minerálov vo forme surovej stravy.

100% prírodné >> neobsahuje žiadne pridavné látky, ani žiadne konzervanty

Úspora energie >> fermentovaná (predtrávená) výživa šetrí energiu trávenia


Regulatpro Bio pomáha pri všetkých zdravotných problémoch...

- KOŽNÉ PROBLÉMY (akné, bradavice, ekzém), POMOC PRI BOLESTI (kĺbov, krížov, hlavy a zubov)

- PRI CIVILIZAČNÝCH OCHORENIACH (cukrovke, nadváhe, psoriáze, vysokom tlaku, cholesterole), pri tráviacich ťažkostiach, pri únavovom syndróme, veľmi dobrý detoxikačný prostriedok pečene, žlčníka, pozitívne vplýva na močové cesty, nervovú sústavu, hormonálny a cievny systém.

- POMÁHA PRI ZMENŠOVANÍ CÝST, RESPIRAČNÝCH PROBLÉMOCH (chronickej sinusitíde, bronchitíde).

regulat, výživové doplnky, regulatpro, imunita

Datle

Datle v sebe obsahujú vitamín B5 (kyselinu pantotenovú), ktorá je veľmi prospešná pri zvyšovaní vitality a koncentrácie. Vápnik pre kosti a zuby, železo pre červené krvinky, meď (krvotvorba), draslík (odvodňujúci prostriedok a znižuje krvný tlak). Tryptofan je aminokyselina, ktorá podporuje zaspávanie. Je prekurzorom pri biosyntéze serotonínu (neurotransmiter), melatonínu (neurohormón) a niacínu (vitamín B3).

regulat, výživové doplnky, regulatpro, imunita

Figy

Obsahujú látky, ktoré usmrcujú baktérie (pri liečení rán) a enzýmy, ktoré podporujú trávenie taktiež pomáhajú pri chudnutí. Naviac zlepšujú dobrú náladu, pomáhajú pri únave a poklese výkonnosti. Zlepšujú koncentráciu, pomáhajú pri neurasténii. Pomáhajú pri miernej bolesti počas menštruácie.

regulat, výživové doplnky, regulatpro, imunita

Vlašské orechy

Vitamíny B, A, C a E podporujú trávenie a dôležité funkcie mozgu vrátane kognitívnych. Vlašské orechy znižujú cholesterol LDL. Zo všetkých potravín obsahujú najvačšiu koncentráciu alfa-linolenovej kyseliny (nenasýtená esenciálna mastná kyselina). Spolu s vitamínom E vplývajú blahodárne na srdcovú činnosť.

regulat, výživové doplnky, regulatpro, imunita

Kokosové orechy

Kokosové orechy v sebe obsahujú zvýšené množstvo vápnika (pri prevencii osteoporózy), železo, fosfor, sodík, nenasýtené mastné kyseliny. Ďalej kokosové orechy obsahujú vitamín A, B2 a C. Podporujú látkovú výmenu zubov a kostí, pozitívne vplývajú na zrak, imunitu, krvotvorbu a svaly.

regulat, výživové doplnky, regulatpro, imunita

Citróny

Vysoký obsah vitamínu C je veľmi účinným antiseptikom a prírodným „antibiotikom“ , má proti plesňové účinky. Posilňuje imunitný systém, pôsobí proti infekciám. Citróny posilňujú cievy, zastavujú krvácanie ďasien, podporujú rast respektíve regeneráciu buniek. Vitamín C stimuluje produkciu kyseliny solnej a enzýmu pepsínu, ktorý štiepi bielkoviny. Tým sa zlepšuje využitie železa a vápniku. Telo potrebuje vitamín C pre syntézu stresových a sexuálnych hormónov, týmto spôsobom sú vyrábané i hormóny šťastia a eufórie.

regulat, výživové doplnky, regulatpro,regulatpro bio, ferment, imunita, živá strava

Sójové bôby

Sú najlepším darcom bielkovín, ľahší prísun (extrahovanie) bielkovín ako u mäsa a rýb. Pri nedostatku bielkovín tlmia gény bunkovú výmenu, nakoľko chýba stavebný materiál pre dôležité bunkové proteíny. Toto vedie k zvýšenej únave, apatii a nervozite. Prispieva k zbavovaniu tukov v pečeni, pomáha pri slabozrakosti, zvyšuje libido. Obsahuje nenahraditeľné látky fostalidylcholín a inozitol, ktoré ukľudňujú nervy, obnovujú neurotransmiter acetylcholín a stimulujú produkciu žalúdočnej kyseliny.

regulat, regulatpro bio, regulatprobio, výživové doplnky, regulatpro, imunita

Cibuľa

Cibuľa obsahuje alicín, ten má antibakteriálne (antibiotické) a fungicídne (protiplesňové) účinky. Tiež dodáva zinok, kyselinu listovú a flavonoidy. Cibuľa dezinfikuje oblasť nosa, úst a hltanu. Znižuje hodnoty krvného tlaku, tuku pomáha pri poruchách prekrvenia ako aj pri arterioskleróze. Pôsobí blahodárne pri problémoch s obličkami, močovým mechúrom a tráviacim systémom.

regulat, výživové doplnky,  regulatpro bio, regulatpro, imunita, ferment, raw strava

Zeler

Zeler má vysoký obsah éterických olejov, špeciálne terpenov. Tieto látky pôsobia antibakteriálne a antimykoticky (zabíjajú plesne) v ústach, hltane, žalúdku, črevách. Veľmi priaznivo pôsobia na obličky v prípade zápalov, ako aj pri slabosti močového mechúra. Vysoký obsah vitamínu B pôsobí pozitívne na nervovú sústavu, mozog, podráždenosť a depresie. Zeler dodáva dôležité látky pre zdravú pokožku, vlasy, oči a pečeň.

regulat,  regulatpro bio, výživové doplnky, regulatpro, imunita

Klíčky

Klíčky obsahujú veľa rastlinných bielkovín, esenciálnych mastných kyselín, minerálov, vitamínov A, C, B2. Podporujú žalúdok, pečen, zdravú pokožku.

regulat, výživové doplnky, regulatpro, imunita

Artičoky

Prospešná látka je cynarín. Chráni pečeň a stimuluje pečeňové bunky k zvýšenému vylučovaniu kyseliny žlčovej. Pôsobia na odvádzanie cholesterolu z pečene a brzdia jeho syntézu. Artičoky prispievajú k zdravej pečeni a toku žlče. Karotény, vitamíny B, C, železo a horčík regulujú hladinu cukru v krvi.

regulat, výživové doplnky, regulatpro, imunita

Proso

Je bohaté na bielkoviny, kyselinu kremičitú a lecitín na poporu a rast vlasou a nechtov. Vitamíny B, železo, horčík, meď, mangán zvyšujú koncentráciu a zlepšujú pamäť.

regulat, výživové doplnky, regulatpro, imunita

Hrach

Obsahuje nukleové kyseliny, molekuly, v ktorých sa ukladá dedičná informácia. Tieto kyseliny majú prirodzený omladzujúci prostriedok, pretože sú používané našimi bunkami pri regenerácii buniek. Spolu s vysokým obsahom horčíka aktivujú látkovú výmenu, podporuje rast buniek, vytvára svaly, pôsobia na nervovú sústavu.

regulat, výživové doplnky, regulatpro, imunita

Šafrán

Toto korenie je bohaté na éterické oleje a glukosidy. Pôsobí upokojujúco pri bolestivých stavoch pri klimaktériu, menštruačných bolestiach.

regulat, výživové doplnky, regulatpro, imunita

Kurkuma

Kurkuma stimuluje produkciu žalúdočných šťiav a kyseliny žlčovej. Žlté pigmenty obsiahnuté v kurkume vykazujú protirakovinové, antioxidačné a protizápalové účinky.

MEDICÍNSKE VYSVETLENIE:

-Regulát kompletizuje enzymatické vzorce, ktoré sú telu vlastné. *To vedie k produkcii obranných látok vo zvýšenej miere, čím sa imunitný systém optimalizuje, získava stratenú rovnováhu.

-Regulát ovplyvňuje humorálnu komunikáciu v enzymatickej a hormonálnej oblasti.

-Regulát aktivuje neurotransmitery, prípadne prenášacie látky. Tým je po blokovanej cholinesteráze opäť plne k dispozícii acetylcholín pre prenášanie vzruchov na nervovosvalovej platničke.

#regulatpro bio #regulatpro #detoxikacia #regulat #fermentovane ovocie zelanina #ferment #bio ovocie #raw strava #bio zelenina #dr niedermaier #enzymovy doplnok #enzymy
Regulatpro Bio RODINNÉ BALENIE
akcia,cena,Regulatpro Bio RODINNÉ BALENIE Reguláty 3 KS - RODINNÉ BALENIEBunkám dobíja baterky

- Regulatpro® Bio zásobuje bunky a dobíja ich biologické baterky.

regulat, regulatpro bio, regulatpro, výživové doplnky, regulatpro, imunita, ferment, raw strava

Zvyšuje energiu ATP

(Adenosin-Tri-Phosphat) - Rozštiepením živín je aktivovaná slnečná energia a liečebná informácia. Dostáva sa až do mitochondrii.

regulat, výživové doplnky, regulatpro, imunita

Posilňuje imunitu

- Posilnená imunita zlepšuje a urýchluje látkovú výmenu, štartuje očistné a opravné procesy.

regulat, výživové doplnky, regulatpro, imunita

Okamžite sa vstrebáva

Enzýmy, živiny sú (za 8 až 12 týždňov) rozštiepené na malé části (molekuly).regulat, výživové doplnky, regulatpro, imunita

Streknutie na pokožku 1:1


regulat, výživové doplnky, regulatpro, imunita

Zábal alebo obklad 1:1


regulat, výživové doplnky, regulatpro, imunita

Nosná aplikácia 1:3


regulat, výživové doplnky, regulatpro, imunita

Vlasová aplikácia 1:3


zdravie keep-fit vitamínové doplnky NIE JE SKLADOM
MNOŽSTVO minus zdravie keep-fit vitamínové doplnky plus zdravie keep-fit vitamínové doplnky
zdravie keep-fit vitamínové doplnky350 ml/balenie
142.50€
DOPRAVA
ZDARMA
Podobné produkty
Sledujte nás      facebook keep-fit.sk
      twitter keep-fit.sk
2015 DEVMAKO
zdravie keep-fit vitamínové doplnky
x
Štandard
50.00
Stimulácia akupunktúrnych bodov a merediánov, frekvencie podľa Paula Smidta Základný program na vírusy, parazity, imunita, stimulácia imunitného systému.
Bachove frekvencie
10€
Krízová zmes na úzkosť, strach, fóbie, návaly zlosti (Impatiens - Netýkavka žliazkatá (18) * Star of Bethlehem - Bledavka chocholíkatá (29) * Cherry Plum - Slivka čerešňoplodá (6) * Rock Rose (26) - Devätorník peniažtekový * Clematis (9) - Plamienok plotný).
Psychosomatika
10€
Programy na vzťahy podľa Dr Ulricha, na depresívne stavy. Programy na ochranu, energetizácia kundaliny (hlavné energetické centrum).
Nadstavba na mieru
25€
Konkrétny zdravotný problém? Harmonizácia na mieru podľa konkétnej diagnózy, prebieha špecializovaným prístrojom Raycomp PS1000. 3 hodinová harmonizáciu toboliek.
Cena za produkt je 50.00 €
x

Vyber si farbu Somavedic Medic Amber

Somavedic Medic Amber Medový

Somavedic medic amber medový 1 994.00 €

Somavedic Medic Amber Šampaň

Somavedic medic amber Šampaň 1 994.00 €