Prihlásenie Registrácia
E-SHOP
zdravie keep-fit vitamínové doplnky
Vyberte eshopovú skupinu

Regulatpro Bio

Regulát


Regulatpro Bio
(4.7) počet recenzií 65
DOPRAVA ZDARMA. Regulatpro Bio
je fermentovaný enzýmový doplnok z bio ovocia, orechov, zeleniny, klíčkov a bylín. Kožné problémy, alergie, bolesti kĺbov, tráviace ťažkosti, odkyslenie a detox.
52.00
50.00€

Našli ste niekde nižšiu cenu? Informujeme Vás, ak bude daný produkt zľavnený. KLIKNI.

NOVINKA PRE VAŠE ZDRAVIE

Akcia!!! Regulatpro s propagačným materiálom (propagačná knižka od firmy Baron). DOPRAVA ZDARMA. Pri nákupe nad 50 eur obdržíte darček v podobe produktu.

Veľmi odporúčame. Regulátpro Bio pre nás predstavuje živú vodu videli sme u neho veľa pozitívnych účinkov. Čo sa týka fermentovaných prípravkov určite jeden z najlepších, ktorý prešiel našimi rukami.

Regulatpro Bio (350 ml) je kaskádovo fermentovaný enzýmový doplnok výživy z bio ovocia, orechov, zeleniny, klíčkov a bylín. Je určený na vnútorné a vonkajšie užívanie, vydrži zhruba na mesiac. Odporúčané dávkovanie sa líši podľa účelu respektíve diagnózy. Štandartné odporúčané úžívanie je 10 ml dva krát denne. Pri chronických a dlhotrvajúcich ťažkostiach sa začína s nižším dávkovaním 5 ml a postupne sa zvyšuje .

Fermentovaná je ideálna výživa pre udržanie alebo obnovu zdravia (živá surová strava).

Regulat >> je zložený z bio produktov (ovocie, orechy, zelenina) >> BEZ PESTICÍDOV.

Bio a RAW kvalita >>Nie je pasterizovaný, ZMES enzýmov a vitamínov.

Momentálne AKCIA DOPRAVA ZDARMA PROPAGAČNÁ KNIŽKA

Regulátpro Bio a jeho cena

Ušetrite na tomto produkte. Ľudia platia niekedy aj stovky eur za vitaminy, minerály so systémom postupného uvoľňovania, ktoré v sebe majú škodlivé látky napr. ftaláty. Tiez platia desiatky eur za Probiotiká. Regulatpro Bio má väčšinu prospešných látok. Tí čo jete málo zeleniny, ovocia a veľa mäsa. Regulát Vám poskytne spektrum vitamínov a minerálov vo forme surovej stravy.

100% prírodné >> neobsahuje žiadne pridavné látky, ani žiadne konzervanty

Úspora energie >> fermentovaná (predtrávená) výživa šetrí energiu trávenia


Regulatpro Bio pomáha pri všetkých zdravotných problémoch...

- KOŽNÉ PROBLÉMY (akné, bradavice, ekzém), POMOC PRI BOLESTI (kĺbov, krížov, hlavy a zubov)

- PRI CIVILIZAČNÝCH OCHORENIACH (cukrovke, nadváhe, psoriáze, vysokom tlaku, cholesterole), pri tráviacich ťažkostiach, pri únavovom syndróme, veľmi dobrý detoxikačný prostriedok pečene, žlčníka, pozitívne vplýva na močové cesty, nervovú sústavu, hormonálny a cievny systém.

- POMÁHA PRI ZMENŠOVANÍ CÝST, RESPIRAČNÝCH PROBLÉMOCH (chronickej sinusitíde, bronchitíde).

Datle

Datle v sebe obsahujú vitamín B5 (kyselinu pantotenovú), ktorá je veľmi prospešná pri zvyšovaní vitality a koncentrácie. Vápnik pre kosti a zuby, železo pre červené krvinky, meď (krvotvorba), draslík (odvodňujúci prostriedok a znižuje krvný tlak). Tryptofan je aminokyselina, ktorá podporuje zaspávanie. Je prekurzorom pri biosyntéze serotonínu (neurotransmiter), melatonínu (neurohormón) a niacínu (vitamín B3).

Figy

Obsahujú látky, ktoré usmrcujú baktérie (pri liečení rán) a enzýmy, ktoré podporujú trávenie taktiež pomáhajú pri chudnutí. Naviac zlepšujú dobrú náladu, pomáhajú pri únave a poklese výkonnosti. Zlepšujú koncentráciu, pomáhajú pri neurasténii. Pomáhajú pri miernej bolesti počas menštruácie.

Vlašské orechy

Vitamíny B, A, C a E podporujú trávenie a dôležité funkcie mozgu vrátane kognitívnych. Vlašské orechy znižujú cholesterol LDL. Zo všetkých potravín obsahujú najvačšiu koncentráciu alfa-linolenovej kyseliny (nenasýtená esenciálna mastná kyselina). Spolu s vitamínom E vplývajú blahodárne na srdcovú činnosť.

Kokosové orechy

Kokosové orechy v sebe obsahujú zvýšené množstvo vápnika (pri prevencii osteoporózy), železo, fosfor, sodík, nenasýtené mastné kyseliny. Ďalej kokosové orechy obsahujú vitamín A, B2 a C. Podporujú látkovú výmenu zubov a kostí, pozitívne vplývajú na zrak, imunitu, krvotvorbu a svaly.

Citróny

Vysoký obsah vitamínu C je veľmi účinným antiseptikom a prírodným „antibiotikom“ , má proti plesňové účinky. Posilňuje imunitný systém, pôsobí proti infekciám. Citróny posilňujú cievy, zastavujú krvácanie ďasien, podporujú rast respektíve regeneráciu buniek. Vitamín C stimuluje produkciu kyseliny solnej a enzýmu pepsínu, ktorý štiepi bielkoviny. Tým sa zlepšuje využitie železa a vápniku. Telo potrebuje vitamín C pre syntézu stresových a sexuálnych hormónov, týmto spôsobom sú vyrábané i hormóny šťastia a eufórie.

Sójové bôby

Sú najlepším darcom bielkovín, ľahší prísun (extrahovanie) bielkovín ako u mäsa a rýb. Pri nedostatku bielkovín tlmia gény bunkovú výmenu, nakoľko chýba stavebný materiál pre dôležité bunkové proteíny. Toto vedie k zvýšenej únave, apatii a nervozite. Prispieva k zbavovaniu tukov v pečeni, pomáha pri slabozrakosti, zvyšuje libido. Obsahuje nenahraditeľné látky fostalidylcholín a inozitol, ktoré ukľudňujú nervy, obnovujú neurotransmiter acetylcholín a stimulujú produkciu žalúdočnej kyseliny.

Cibuľa

Cibuľa obsahuje alicín, ten má antibakteriálne (antibiotické) a fungicídne (protiplesňové) účinky. Tiež dodáva zinok, kyselinu listovú a flavonoidy. Cibuľa dezinfikuje oblasť nosa, úst a hltanu. Znižuje hodnoty krvného tlaku, tuku pomáha pri poruchách prekrvenia ako aj pri arterioskleróze. Pôsobí blahodárne pri problémoch s obličkami, močovým mechúrom a tráviacim systémom.

Zeler

Zeler má vysoký obsah éterických olejov, špeciálne terpenov. Tieto látky pôsobia antibakteriálne a antimykoticky (zabíjajú plesne) v ústach, hltane, žalúdku, črevách. Veľmi priaznivo pôsobia na obličky v prípade zápalov, ako aj pri slabosti močového mechúra. Vysoký obsah vitamínu B pôsobí pozitívne na nervovú sústavu, mozog, podráždenosť a depresie. Zeler dodáva dôležité látky pre zdravú pokožku, vlasy, oči a pečeň.

Klíčky

Klíčky obsahujú veľa rastlinných bielkovín, esenciálnych mastných kyselín, minerálov, vitamínov A, C, B2. Podporujú žalúdok, pečen, zdravú pokožku.

Artičoky

Prospešná látka je cynarín. Chráni pečeň a stimuluje pečeňové bunky k zvýšenému vylučovaniu kyseliny žlčovej. Pôsobia na odvádzanie cholesterolu z pečene a brzdia jeho syntézu. Artičoky prispievajú k zdravej pečeni a toku žlče. Karotény, vitamíny B, C, železo a horčík regulujú hladinu cukru v krvi.

Proso

Je bohaté na bielkoviny, kyselinu kremičitú a lecitín na poporu a rast vlasou a nechtov. Vitamíny B, železo, horčík, meď, mangán zvyšujú koncentráciu a zlepšujú pamäť.

Hrach

Obsahuje nukleové kyseliny, molekuly, v ktorých sa ukladá dedičná informácia. Tieto kyseliny majú prirodzený omladzujúci prostriedok, pretože sú používané našimi bunkami pri regenerácii buniek. Spolu s vysokým obsahom horčíka aktivujú látkovú výmenu, podporuje rast buniek, vytvára svaly, pôsobia na nervovú sústavu.

Šafrán

Toto korenie je bohaté na éterické oleje a glukosidy. Pôsobí upokojujúco pri bolestivých stavoch pri klimaktériu, menštruačných bolestiach.

Kurkuma

Kurkuma stimuluje produkciu žalúdočných šťiav a kyseliny žlčovej. Žlté pigmenty obsiahnuté v kurkume vykazujú protirakovinové, antioxidačné a protizápalové účinky.

MEDICÍNSKE VYSVETLENIE:

-Regulát kompletizuje enzymatické vzorce, ktoré sú telu vlastné. *To vedie k produkcii obranných látok vo zvýšenej miere, čím sa imunitný systém optimalizuje, získava stratenú rovnováhu.

-Regulát ovplyvňuje humorálnu komunikáciu v enzymatickej a hormonálnej oblasti.

-Regulát aktivuje neurotransmitery, prípadne prenášacie látky. Tým je po blokovanej cholinesteráze opäť plne k dispozícii acetylcholín pre prenášanie vzruchov na nervovosvalovej platničke.

#regulatpro bio #regulatpro #detoxikacia #regulat #fermentovane ovocie zelanina #ferment #bio ovocie #raw strava #bio zelenina #dr niedermaier #enzymovy doplnok #enzymy
Regulatpro BioBunkám dobíja baterky

- Regulatpro® Bio zásobuje bunky a dobíja ich biologické baterky.

regulat, regulatpro bio, regulatpro, výživové doplnky, regulatpro, imunita, ferment, raw strava

Zvyšuje energiu ATP

(Adenosin-Tri-Phosphat) - Rozštiepením živín je aktivovaná slnečná energia a liečebná informácia. Dostáva sa až do mitochondrii.

regulat, výživové doplnky, regulatpro, imunita

Posilňuje imunitu

- Posilnená imunita zlepšuje a urýchluje látkovú výmenu, štartuje očistné a opravné procesy.

regulat, výživové doplnky, regulatpro, imunita

Okamžite sa vstrebáva

Enzýmy, živiny sú (za 8 až 12 týždňov) rozštiepené na malé části (molekuly).regulat, výživové doplnky, regulatpro, imunita

Streknutie na pokožku 1:1


regulat, výživové doplnky, regulatpro, imunita

Zábal alebo obklad 1:1


regulat, výživové doplnky, regulatpro, imunita

Nosná aplikácia 1:3


regulat, výživové doplnky, regulatpro, imunita

Vlasová aplikácia 1:3


zdravie keep-fit vitamínové doplnky NIE JE SKLADOM
MNOŽSTVO minus zdravie keep-fit vitamínové doplnky plus zdravie keep-fit vitamínové doplnky
zdravie keep-fit vitamínové doplnky350 ml/balenie
50.00€
52.00€
Podobné produkty
Sledujte nás      facebook keep-fit.sk
      twitter keep-fit.sk
2015 DEVMAKO
zdravie keep-fit vitamínové doplnky
x
Štandard
50.00
Stimulácia akupunktúrnych bodov a merediánov, frekvencie podľa Paula Smidta Základný program na vírusy, parazity, imunita, stimulácia imunitného systému.
Bachove frekvencie
10€
Krízová zmes na úzkosť, strach, fóbie, návaly zlosti (Impatiens - Netýkavka žliazkatá (18) * Star of Bethlehem - Bledavka chocholíkatá (29) * Cherry Plum - Slivka čerešňoplodá (6) * Rock Rose (26) - Devätorník peniažtekový * Clematis (9) - Plamienok plotný).
Psychosomatika
10€
Programy na vzťahy podľa Dr Ulricha, na depresívne stavy. Programy na ochranu, energetizácia kundaliny (hlavné energetické centrum).
Nadstavba na mieru
25€
Konkrétny zdravotný problém? Harmonizácia na mieru podľa konkétnej diagnózy, prebieha špecializovaným prístrojom Raycomp PS1000. 3 hodinová harmonizáciu toboliek.
Cena za produkt je 50.00 €
x

Vyber si farbu Somavedic Medic Amber

Somavedic Medic Amber Medový

Somavedic medic amber medový 1 994.00 €

Somavedic Medic Amber Šampaň

Somavedic medic amber Šampaň 1 994.00 €