E-SHOP
zdravie keep-fit vitamínové doplnky

Somavedic Uran

Somavedic Uran


Somavedic Uran

Somavedic Uran

TERAZ môžete získať k Somavedicu Uranu a Somavedicu Medicu - sklenený prívesok Somavedic

Portable. Tešíme sa na Vaše objednávky :)

VYPÝTAJTE SI OD NÁS ZĽAVOVÝ KUPÓN NA 5 % ZĽAVU :)

novinky somavedic, orešák, biorezonancia bratislava


UŽ ŠESŤ ROKOV POSKYTUJEME PORADENSTVO OHĽADNE SOMAVEDICOV

Poskytneme Vám Odborné Poradenstvo pri výbere Somavedicov. Predali sme ich už stovky. Zmeráme odozvu geopatogénnych zón, elektromagnetického žiarenia na našom prístroji Rayonex PS1000 :) Somavedic Medic Uran - spolu s príveskom Somavedic Portable.

Tento model je najsilnejší aj najúčinnejší model zo všetkých Somavedicov, nakoľko je kombináciou Somavedicu Medicu, Harmónie, Quantum a Atlantiku. Je dôležité si uvedomiť, že geopatogénne záťaze, elektromagnetický smog je čoraz väčší a preto vznikla potreba pre silnejší a účinnejší prístroj, ktorý v sebe zároveň má funkciu všetkých ostatných typov Somavedicov. Somavedic Medic uran je vhodný nie len pre domácnosti, pre nemocnice, kliniky, fitnes centrá, ordinácie, biorezonančné centrá, masážne a kozmetické salóny a pre nehnuteľnosti väčšieho rozmeru. Sklenený korpus je vyrobený z krištáľového skla s prímesou uránu. To je dôležité na zvýšenie účinnosti neutralizácie elektrosmogu. Navyše vie harmonizovať vodu, podobne ako model Atlantik. Jeho benefitom je aj harmonizácia vody. Je alternatívou pre miesta, ked elekromagnetický smog už bol príliš veľký a samotný Somavedic Medic už nebol postačujúci. Čiže sa museli v týchto prípadoch voliť dva Medici na elimináciu spomínaných záťaží.

SOMAVEDIC MENÍ ŽIVOTY

Čo je Somavedic Uran?

Somavedic Medic Uran je -prístroj-, ktorý harmonizuje prostredie, v ktorom žijeme ...

Princíp fungovania Somavedic-u bude možno väčšine ľudí, ktorí nie sú oboznámení s touto tématikou pomerne ťažko prestaviteľný, ale v skutočnosti vychádza z dnes už komplexných poznatkov a mnohoročných výskumov, týkajúcich sa vlastností minerálov a pôsobenia ich konkrétnych vibrácií na okolie prostredia a ľudský organizmus.

SOMAVEDIC URAN PRODUKT ZDARMA - Bachove kvapky Krízový set.

Prístroj, ktorý vplýva na geopatogénne zóny, elektrosmog, wi-fi žiarenie, mikrovlny ako aj na žiarenie z mobilov. Potvrdené Certifikovanými laboratóriami. Na vyžiadanie Vám predložíme Vám aj empirický dôkaz. Tiež rieši psychosomatické energie v danom prostredí.

Somavedic pomohol už mnohým, mení životy

SOMAVEDIC MEDIC URAN

SOMAVEDIC URAN DOPRAVA ZDARMA Prívesok Somavedic Portable

novinky somavedic, orešák, biorezonancia bratislava

Somavedic Uran pracuje na princípe riadeného uvoľňovania energie minerálov - ide predovšetkým o polodrahokamy a drahokamy v presnom vzájomnom rozostavení, ktorý tvorí jadro Somavedic-u.

SOMAVEDIC URAN UŽ POMOHOL MNOHÝM ĽUĎOM PO CELOM SVETE...

Somavedic uran Medic, somavedic uran, elektrosmog, geopatogénne zóny

Chronické a rôzne neurčité zdravotné ťažkosti môžu byť spôsobené vplyvom geopatogénnych zón a elektrosmogu.

Geopatogénne zóny

Patogénnou zónou rozumieme nepravidelnú časť priestoru, zaťaženú určitým druhom žiarenia. Ide o elektromagnetické žiarenie, radiačné, rôzne vysielače i prijímače, radar, röentgen, magnetiské pole, žiarenie gama, ultrazvuk, infrazvuk, mikrovlny - ďalej gravitačné vibrácie v oblastiah pohybujúcich sa hmôt - podzemné pramene alebo tiež vodné žily tektonických zlomov a iné geologické útvary Hartmannova mriežka, Curryho mriežka.

Tam, kde sa patogénne zóny krížia, dochádza k znásobenému zosilneniu ich účinku.

SOMAVEDIC ELIMINUJE GEOPATOGÉNNE ZÓNY

Geopatogénne zóny (Hartmanove a Curryho pásy, vodné žily) a škodlivé žiarenie z televízorov a počítačov i mobilných telefónov (elektrosmog) môžu byť potlačované vhodne umiestneným Somavedic-om.
Prvotná symptomatika je zlý alebo prerušovaný spánok, respektíve, že aj napriek zjavne dostatočnému spánku sa ráno cítite extrémne vyčerpaný. Je to spôsobené tým, že Vaše telo nedostáva dostatok energie.

Viac ...

Somavedic Bratislava

OSOBNÝ ODBER Darček ZDARMA. Somavedic uran Medic, somavedic uran, elektrosmog, geopatogénne zóny

Onkologické ochorenia sú tiež zapríčinené dlhodobým pôsobením geopatogeopatogénnych zón a elektrosmogu!

Somavedic uran Medic, somavedic uran, elektrosmog, geopatogénne zóny

Ak spíte v geopatogénnej zóne, Vaše telo nemá možnosť -dobiť- dostatočné množstvo energie potrebnej na uchovanie zdravia.

Somavedic uran Medic, elektrosmog, geopatogénne zóny

Je ideálny pri chronických ochoreniach, prospieva pri srdcovej arytmii, na čo má aj medzinárodný certifikát

Somavedic Medic, elektrosmog, harmonizacia, geopatogénne zóny

Má v sebe frekvencie na základné parazity, vírusy a baktérie, pôsobí detoxikačne na organizmus

Somavedic Medic, elektrosmog, odrusovac, harmonizer, geopatogénne zóny

Geopatogénne zóny odrušenie

Somavedic Medic Uran

Vplyv Somavedic-u na človeka (fyzické pocity vynímajúc) je merateľný na každom biorezonančnom prístroji. V priemere po mesiaci je geopatogénny stres a elektrosmog vyčistený, t.j. človek (flóra a fauna) je vďaka Somavedic-u mimo týchto nebezpečných žiarení.

somavedic,somavedic uran, somavedic bratislava

Somavedic Uran

Somavedic Uran je prístroj, ktorý dokáže spoľahlivo eliminovať a následne úplne odstrániť nežiadúce vplyvy geopatogénnych, patogénnych, psychosomatických zón, elektrosmogu.

Viac o Somavedicu, elektrosmogu a geopatogénnych zónach...

Jadro Somavedicu Uran

Jadro Somavedicu Uran tvoria drahé minerálne kamene v tvare pyramídy, ktoré sú zaliate v českom skle. Prístroj kvôli jeho uzemneniu a zbavovaniu sa škodlivín je zapojený do elekrickej siete s minimálnym odberom elektrickej energie.

Použitý minerál „vibruje“ na určitej frekvencii, v Somavedicu je ich použitých zhruba do 19 drahých kameňov. Každý jeden Somavedic je poskladaný s láskou v unikátnom zložení. Minerály fungujú na princípe riadeného uvoľňovania ich energii, ktoré v svojej synergii pozitívne ovplyvňujú dané prostredie. Rozostavenie minerálov nie je zvolené náhodne.

Video o Somavedicu Uran

Referencie pre Somavedic Uran

Hana Somavedic uran

Hana z Bratislavy

Somavedic Uran

Somavedic Uran je perla našej domácnosti a tiež záhrady. Pán Rybjanský je krásny človek a čistá bytosť a Somavedici sú odrazom svojho tvorcu. Som rada, že máme Medic doma a tu prežaruje - september.

Alena Somavedic uran

Alena K.

Somavedic Uran používateľ

Somavedic výrazne pomohol. Bola som po onkologickom ochorení a mala som neústale problémy s infekciami, nemohla som spávať. Kvalita môjho spánku sa výrazne zlepšila. Ďakujeme Somavedic.

Jozef Somavedic medic uran

MUDr. Jozef Pekárek

Somavedic Uran používateľ

Všeobecne

Postupov alebo prístupov, ako znižovať vplyv geopatogénnych zón a elektrosmogu je viac, ale podľa toho, čo som mal možnosť vidieť a merať, tak Somavedic mal najlepší a hlavne dlhotrvajúci efekt.

Janka Somavedic medic uran

Janka z Bratislavy

Somavedic Uran používateľ

Veľmi sme boli spokojní so Somavedicom Medic, vymenili sme ho za Uran a nevieme si ho vynachváliť. Každé ráno sa tešíme na jeho vodu, aj malý ju poctivo pije.

Marek Somavedic uran

Keep Fit Distibútor Somavedicu

Somavedic Uran distribútor a používateľ

Somavedic je pre nás ako priniesť si kúsok lesa domov. Jeho pôsobenie môžeme rozdeliť na dve oblasti: na tie, čo vieme vedecky dokázať, jeho pôsobenie na elektrosmog, znižuje srdcovú frekvenciu (ľudská štúdia). Ide o certifikovaný prístroj IIREC a IGEF, pôsobenie na vírusy, parazity. Potom ide o jeho pôsobenie na energické centrá, stimuláciu merediánových bodov. Ďakujeme Somavedic, Somavedic mení životy.

#somavedic #somavedicuran #somavedicmedic #geopatogénnezóny #somavedicharmonie #somavedic medic uran #geopatogénne zóny #odrušenie rušičky #geopatogénnych zón # geopatogenne zony meranie #somavedic #somavedic uran #geopatogenne zony #harmonizator #odrusovac #somavedic #somavedic lumen #somatex #somavedic bratislava #somavedicmedicuran #somavedicuran #emf #somavedic #somavedic emf
Somavedic Uransomavedic uran

NOVÁ ENERGIA, Vitalita


somavedic uran

2 MESAČNÁ ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ A 5 ROČNÁ ZÁRUKA


somavedic uran

SOMAVEDIC MEDIC URAN PRINESIE NOVÝ IMPULZ, povzbudí organizmus


somavedic uran

RÝCHLY DETOX, očista organizmu

     

   

   

    
Somavedic ponúka Cestu k zdraviu a Harmonizácii s využitým jedinečného potenciálu prírody. Somavedic je prístroj, ktorý sa zameriava na všetky oblasti Zdravia a Harmonizácie prostredia.S využitím naších výživových doplnkov a biorezonancie sa stáva silným nástrojom v oblasti prevencie zdravia a optimalizácii rodinného života.

kremelina,somavedic ZOBRAZIŤ DETAIL ETIKETY
zdravie keep-fit vitamínové doplnky SKLADOM
MNOŽSTVO minus zdravie keep-fit vitamínové doplnky plus zdravie keep-fit vitamínové doplnky
zdravie keep-fit vitamínové doplnkyprístroj
zdravie keep-fit vitamínové doplnky646€
Podobné produkty
Sledujte nás      facebook keep-fit.sk
      twitter keep-fit.sk
2015 DEVMAKO
zdravie keep-fit vitamínové doplnky