E-SHOP
zdravie keep-fit vitamínové doplnky
Kontakt
Tel. . +421 903 837 607
info@keep-fit.sk
Kancelria a sklad:
Zhradncka 70, 851 02 Bratislava
Monos osobnho vyzdvihnutia tovaru a stretnutia po vzjomnej dohode.

Vitamínový Akciový Set I (Vitamín B12, Extrakt z Grepu, Horké marhuľové)


Vitamínový Akciový Set I

Health Leads UK/Keep Fit kladie dôraz na kvalitu a čistotu produktov. Chceme, aby ste mali čo najkvalitnejšie výživové doplnky. Hlavne preto sa vyhýbame používaniu škodlivých látkok respektíve plnidiel, ako aj stearanu horečnatého. Niektoré z týchto prímesí, totiž majú často vplyv na účinok daného produktu. Preto Vám ako našemu zákazníkovi, garantujeme, že produkt, ktorý si od Health Leads zakúpite, obsahuje dané zloženie aké je uvedené na etikete.
Vitamínový Akciový Set I
Vitamín B12, 90 vegetariánskych kapsúl | Prírodný produkt bez prídavných látok | Vhodné pre vegánov a vegetariánov

Zloženie: Vitamín B12, Metylkobalamín 500mcg; Plnivo ryžová múka; Materiál kapsuly na rastlinnej báze. 500 mcg Vitamínu B12 predstavuje 20000% referenčnej výživovej hodnoty. Prírodné produkty za výhodnú cenu.

Vitamín B12

pozitívne vplýva na imunitný systém, metylkobalamín sa rýchlejšie vstrebáva. Je vhodný pri anémii, podporuje srdcovo cievny systém a je potrebný pri tvorbe červených krviniek. Pomáha pri liečbe chronického únavového syndrómu.

Viac informácii VITAMÍN B12

 imunita, grepove jadierka, vitaminy, vitamin e, vitamin b12

Extrakt z Grepových jadierok, 30 vegetariánskych kapsúl | Neobsahuje umelé farbivá, konzervačné látky, kvasnice, lepok, škrob ani laktózu. Bez pridania soli alebo cukru | Vhodné pre vegánov a vegetariánov | Je označovaný aj ako GSE

Extrakt z grepových jadierok

Je považovaný za veľmi účinné prírodné “antibiotikum”. Grepové jadierka pôsobia proti nespočentnému množstvu vírusov, baktérii, plesní a parazitom. Majú antiseptické účinky. Pri rozmiešaní vo vode sa z Extraktu z Grepových jadierok dá pripraviť účinnejší Citricidal ako sa momentálne ponúka na trhu.

Viac informácii EXTRAKT Z GREPU


Horké marhuľové jadierka | 30 vegetariánskych kapsúl | 100% prírodný produkt | Bez prídavných látok | Vhodné pre vegánov a vegetariánov | Neobsahuje hydrogenovaný olej, umelé sladidlá ani farbivá | Prírodné produkty za výhodnú cenu

Zloženie: Horké marhuľové jadierka (Prunus armeniaca) 500mg; Materiál kapsuly na rastlinnej báze.

Čistejšie a zdravšie ako sáčkové horké marhuľové jadierka.

Horké marhuľové jadierka (B17)

Amygdalín sa najviac vyskytuje v horkých kôstkach mandlí, marhúľ, sliviek, čerešní a jabĺk, hlavne však v HORKÝCH MARHUĽOVÝCH JADIERKACH. Práve táto látka dodáva kôstkam ich horkú chuť. Nie sú jadierka ako jadierka. My ponúkame Extra Horké marhuľové jadrá. Kupujte kvalitu a vyššiu efektívnosť vo vyššom obsahu amygdalínu. Vplýva na imunitu, detoxikácia organizmu.

Nariadenie Európskeho Parlamentu a Rady č 1924/2006 zo dňa 20. decembra 2006 výslovne zakazuje predajcom uvádzať u potravín a doplnkov stravy akákoľvek "zdravotné, alebo výživové tvrdenie", okrem tých, ktoré schváli priamo Európska Komisia. Výživový doplnok nie je liek, neslúži na liečbu, a preto je v ich prípade zakázané zákonom uvádzať akékoľvek informácie o prevencii, liečbe a hojení.

Viac informácii Horké marhuľové jadierka


zdravie keep-fit vitamínové doplnky ZOBRAZIŤ DETAIL ETIKETY
zdravie keep-fit vitamínové doplnky NIE JE SKLADOM
MNOŽSTVO minus zdravie keep-fit vitamínové doplnky plus zdravie keep-fit vitamínové doplnky
zdravie keep-fit vitamínové doplnkyset
zdravie keep-fit vitamínové doplnky14.99€
Podobné produkty
Sledujte nás      facebook keep-fit.sk
      twitter keep-fit.sk
2015 DEVMAKO
zdravie keep-fit vitamínové doplnky