Prihlásenie Registrácia
E-SHOP
zdravie keep-fit vitamínové doplnky
zdravie keep-fit vitamínové doplnky
Vyberte eshopovú skupinu

Kremelina

prášková, 500 gramov


Kremelina
akcia,cena,Kremelina  prášková, 500 gramov
(5) počet recenzií 11
Kremičitá sedimentárna hornina
Vitalita, zdravšia pokožka
Detoxikuj organizmus, ťažke kovy
21.00
15.49€

Našli ste niekde nižšiu cenu? Informujeme Vás, ak bude daný produkt zľavnený. KLIKNI.

Kremelina prášok, 0,5 kg | Potravinárska kvalita – sladkovodný zdroj | Vhodné pre vegánov a vegetariánov | Neobsahuje umelé farbivá, konzervačné látky, kvasnice, lepok, škrob ani laktózu. Bez pridania soli alebo cukru. TERAZ PONÚKAME AJ S PLASTOVOU LYŽIČKOU, ktorá je nevyhnutná nakoľko kremelina má kladne nabité ióny a naväzuje na seba ťažke kovy. Zloženie: Prírodný amorfný oxid kremičitý SiO2 s malým množstvom iných elementárnych oxidov. Typické mineralogické zloženie 98% kremeliny, 2% kremeňa.

Čo je Kremelina?

Kremelina (Diatomická zemina) je prirodzene vyskytujúca sa mäkká, kremičitá sedimentárna hornina, ktorá sa ľahko štiepi na jemný prášok. Skladá sa zo skamenelých zvyškov diatomov (rozsievok – jednobunkových rias) a má širokú škálu použitia.

Kremelina je netoxický prírodný materiál obsahujúci okrem rozsievok aj minerály ako mangán, magnézium, železo, titán, vápnik, kremičitany a ďalšie.

Radíme Vám zistiť si viac o produktoch, veľakrát síce obsahujú prospešné látky, ale spolu s ďalšími škodlivými prídavnými aditívami. Tiež si treba všímať koncentráciu, obsah daných látok, ako aj farbivá, emulgulátory.

Aké sú výhody užívania Kremeliny?

Kremelina

má schopnosť absorbovať toxíny. Je prirodzeným a organickým zdrojom rastlinného kremíka - oxidu kremičitého, ktorý je nevyhnutný napríklad pre vstrebávanie vápnika.

Pre ľudský organizmus má kremík nezastupiteľný význam. Je súčasťou mnohých enzýmov riadiacich chemické reakcie v našom tele. Spolu s vápnikom a horčíkom prispieva k stavbe pevných kostí a tvorbe tkanív (kože, nechtov, vlasov), ktorým dodáva pevnosť a pružnosť. Je jedným zo základných stavebných kameňov svalových tkanív. Má vysoké protizápalové účinky, zrýchluje hojenie rán a pôsobí proti starnutiu kože.

Tento produkt ponúkame aj
ZVÝHODNENÝ BALÍK - 2 KUSY - DOPRAVA ZDARMA

Nedostatok kremíka

Väčšina ľudí má nedostatok kremíka v organizme. Nedostatok kremíku v organizme spôsobuje: spomalenie rastu a vývoja, lámavosť a deformáciu kostí, vypadávanie a lámavosť vlasov, lámavosť a krehkosť nechtov, osteoporózu, zápaly pokožky, zlé hojenie jaziev a rán, väčšiu precitlivelosť na chlad, zlý stav zubov a ďasien, nedostatočnú kondíciu chrupaviek, väzív a šliach.

Chemické zloženie kremeliny - Dôkaz potravinárskej kvality!

Chemický prvok Aktívna látka Zloženie v %
SiO2 Kremík 92.5
TiO2 Oxid titaničitý 0.2
Al2O3 Oxid hlinitý 2.5
Fe2O3 Oxid železitý 0.9
Mn2O3 Mangán 0.3
CaO Oxid vápenatý 0.5
Na2O Oxid sodný 0.2
K2O Oxid draselný 0.4
SO3 Siričitan 0.4
P2O5 Oxid fosforečný 0.3


Pozitívny vplyv kremíka na organizmus

Vďaka vysokému obsahu kremíka kremelina posilňuje imunitný system, chráni pre nebezpečným volnými radikálmi (antioxidant), pôsobí preventívne proti vzniku srdcových chorôb, má protizápalové účinky, podporuje hojenie rán, podieľa sa na stavbe kostí. Kremík je tiež dôležitý pre krásu vlasov, nechtov a pokožky, chráni pred Alzheimerovou chorobou, pozitívne sa podieľa na syntéze vitamínu B1 v ľudskom organizme, kontroluje prenos nerových impulzov, je prevenciou osteoporózy, tlmí škodlivý vplyv hliníka na ľudský organizmus, znižuje hladinu cholesterol v krvi, pozitívne ovplyvňuje močové cesty a funkciu ladvín, napomáha liečbe kožných chorôb, má priaznivý vplyv na srdce a krvný obeh, má pozitívny vplyv na starších ľudí a ženy v menopause.

Kremelina

používaná ako doplnok stravy pôsobí na ľudský organizmus tromi rôznymi spôsobmi:

kremelina, diatomická zemina, rozsievky,detox

Absorbuje – Kremelina má tvar malých valčekov s množstvom malých otvorov. Tieto valčeky majú veľmi silný negatívny náboj. Ako sa tieto milióny malých valčekov pohybujú cez žalúdok a tráviaci trakt, priťahujú a absorbujú baktérie, huby, prvoky, vírusy, pesticídy a zvyšky iných chemických látok a ťažkých kovov. Tieto toxíny sú zachytené a vyplavené von z tela. Okrem toho sú aj väčšie parazity, ktoré môžu žiť v tráviacom trakte poškodené kremelinou a neskôr vylúčené z organizmu.

kremelina, diatomická zemina, rozsievky,detox

Čistí – Kremelina je veľmi tvrdá a pritom rozdrvená na veľmi jemný prášok. To je veľmi dôležité, pretože milióny týchto drobných valčekov kremeliny prechádzajú cez črevá a jemne čistia ich steny. Po niekoľkých mesiacoch užívania kremeliny už nie je sliznica čreva potiahnutá hlienom a v ňom usadenými plesňami. Výsledkom je, že sa živiny lepšie vstrebávajú do krvného obehu.

kremelina, diatomická zemina, rozsievky,detox

Vyživuje – Kremelina obsahuje 15 prirodzene sa vyskytujúcich minerálov, ktoré sú vynikajúce pre telo. Tieto minerály podporujú zdravšie a lesklejšie vlasy, kožu a nechty. Prísun minerálov do organizmu poskytne telu viac energie a vytrvalosti. Naviac má kremelina mierne zásadité ph.

Tento produkt ponúkame aj vo
Tento produkt ponúkame aj

VO FORME KAPSÚL.

Benefity kremeliny

kremelina, diatomická zemina, rozsievky,detox

Zvyšuje absorpciu minerálov. Oxid kremičitý, je rozpustný vo vode a nezostáva v tele veľmi dlho. Pravidelným doplnením kremeliny napomáha telu udržať optimálne vstrebávanie týchto dôležitých minerálnych látok

kremelina, diatomická zemina, rozsievky,detox

Môže pomôcť pri znižovaní cholesterolu a krvného tlaku

kremelina, diatomická zemina, rozsievky,detox

Môže prispieť k stimulácii tráviacej sústavy respektíve pravidelnému pohybu čriev, pretože pôsobí ako vnútorná očista tela

kremelina, diatomická zemina, rozsievky,detox

Používa sa aj pre domáce zvieratá a dobytok na doplnenie minerálov a reguláciu črevných parazitov. Boli tiež preukázané, veľké úspechy v zbavovaní zvierat vírusu E. coli, rovnako ako iných formiem baktérií a vírusov

kremelina, diatomická zemina, rozsievky,detox

Má protiplesňové účinky

kremelina, diatomická zemina, rozsievky,detox

Pôsobí detoxikačne - ako silné prírodné spojivo, kremelina pohlcuje ťažké kovy (obsiahnuté napr. vo vakcínach, pitnej vode a potravínách)

Naša Kremelina je potravinárska, čo znamená, že je bezpečná pre vnútorné užívanie. Je množstvo ložísk kremeliny ale nie všetky sú vhodné pre konzumáciu. Je zaujímavé, že zo 600 známych ložísk kremeliny v Amerike, len štyri sú hodnotené ako “potravinárske” podľa štandardov FDA. Okrem toho, Health Leads Kremelina pochádza zo sladkovodného zdroja. Vďaka tomu sa vytvárajú tvrdšie a ostrejšie fragmenty v porovnaní so zdrojom zo slanej vody.

Náš výrobok je nekalcinovaný, čo uľahčuje jeho konzumáciu.

Ďalšie použitie Kremeliny

Použitie v domácnosti:

Použite proti domácemu hmyzu (mravcom, švábom, rybenky, ploštice, muchy, blchy, kliešte, atď.). Posypeme oblasť, ktorá sa domnievate, že je napadnutá.

Domáce zvieratá:

Na ochranu proti hmyzu a parazitom, votrite prášok do srsti zvieraťa, posypeme tam kde spia.

Pridať do potravy zvierat (bezpečný na odparazitovanie) - Mačky: 1 čajová lyžička na deň; Psi: 2 lyžičky až 2 polievkové lyžice denne, v závislosti na veľkosti zvieraťa (1 lyžička pre veľmi malé psy).

Hospodárske zvieratá:

Kone, kravy, ošípané, ovce, králiky, sliepky, ako aj ostatné hospodárke zvieratá budú mať prospech z použitia Kremininy známej aj pod názvom Kremelina Diatomická. Na dosiahnutie najlepšieho účinku je nevyhnutné pridať kremelinu do krmiva pre zvieratá, aby eliminovali parazity. Tiež pôsobí ako prírodný minerálny doplnok. Daľším benefitom je eliminovanie odoru.

Pre menšie hospodárske zvieratá (ošípané, ovce, kozy), pridá sa asi 12 g do ich krmiva. U väčších zvierat (kravy, kone), pridajte 25 do 50 g kŕmiť, raz denne. U hydiny a malých zvierat chovaných vo veľkých počtoch sa dáva cca 2% z celkového množstva do potravy.

Kuriozita

Rastliny a zelenina:

Prirodzená ochrana rastlín proti hmyzu:

Kremelina

ponúka organický spôsob eliminovania hmyzu v záhrade, skleníku, ovocnom sade, a na ďalších miestach. Kremelina má významné použitie pri zbavovaní sa slimákov, chrobákov, roztočov ako aj kobyliek. Je vhodná na použitie v skleníku ako aj vonku na ovocie, zeleninu, kvety, obilie a trávu. Uistite sa, že celú rastlinu prikryjete tiež pod listami.

Nariadenie Európskeho Parlamentu a Rady č 1924/2006 zo dňa 20. decembra 2006 výslovne zakazuje predajcom uvádzať u potravín a doplnkov stravy akákoľvek "zdravotné, alebo výživové tvrdenie", okrem tých, ktoré schváli priamo Európska Komisia. Výživový doplnok nie je liek, neslúži na liečbu, a preto je v ich prípade zakázané zákonom uvádzať akékoľvek informácie o prevencii, liečbe a hojení.

Kremelina
akcia,cena,Kremelina  prášková, 500 gramovkremelina výživové doplnky, parazity, imunita

VITALITA ORGANIZMU


kremelina, kremelina praskova, výživové doplnky, parazity, imunita

RÝCHLO SA VSTREBÁVA


kremík, kremelina praskova, výživové doplnky, vitamín, parazity, imunita

NOVÁ ENERGIA


kremelina prasok, výživové doplnky, kremik, parazity, imunita

EFEKTÍVNA, proste jednotka

     

   

       
Health Leads UK/Keep Fit kladie dôraz na kvalitu a čistotu produktov. Chceme, aby ste mali čo najkvalitnejšie výživové doplnky. Hlavne preto sa vyhýbame používaniu škodlivých látkok respektíve plnidiel, ako aj stearátu horečnatého. Niektoré z týchto prímesí, totiž majú často vplyv na účinok daného produktu. Preto Vám ako našemu zákazníkovi, garantujeme, že produkt, ktorý si od Health Leads zakúpite, obsahuje dané zloženie aké je uvedené na etikete.

kremelina,somavedic ZOBRAZIŤ DETAIL ETIKETY
zdravie keep-fit vitamínové doplnky NIE JE SKLADOM
MNOŽSTVO minus zdravie keep-fit vitamínové doplnky plus zdravie keep-fit vitamínové doplnky
zdravie keep-fit vitamínové doplnky500 gramov/1 balenie
15.49€
21.00€
Podobné produkty
Sledujte nás      facebook keep-fit.sk
      twitter keep-fit.sk
2015 DEVMAKO
zdravie keep-fit vitamínové doplnky

x
Štandard
35.00
Stimulácia akupunktúrnych bodov a merediánov, frekvencie podľa Paula Smidta Základný program na vírusy, parazity, imunita, stimulácia imunitného systému.
Bachove frekvencie
10€
Krízová zmes na úzkosť, strach, fóbie, návaly zlosti (Impatiens - Netýkavka žliazkatá (18) * Star of Bethlehem - Bledavka chocholíkatá (29) * Cherry Plum - Slivka čerešňoplodá (6) * Rock Rose (26) - Devätorník peniažtekový * Clematis (9) - Plamienok plotný).
Psychosomatika
10€
Programy na vzťahy podľa Dr Ulricha, na depresívne stavy. Programy na ochranu, energetizácia kundaliny (hlavné energetické centrum).
Nadstavba na mieru
25€
Konkrétny zdravotný problém? Harmonizácia na mieru podľa konkétnej diagnózy, prebieha špecializovaným prístrojom Raycomp PS1000. 3 hodinová harmonizáciu toboliek.
Cena za produkt je 35.00 €
x

Vyber si farbu Somavedic Medic Amber

Somavedic Medic Amber Medový

Somavedic medic amber medový 1 728.00 €

Somavedic Medic Amber Šampaň

Somavedic medic amber Šampaň 1 728.00 €