Prihlásenie Registrácia
E-SHOP
  • zdravie keep-fit vitamínové doplnky
  • zdravie keep-fit vitamínové doplnky
  • zdravie keep-fit vitamínové doplnky
  • zdravie keep-fit vitamínové doplnky
  • zdravie keep-fit vitamínové doplnky

Vernostný program


Na Vernostnom programe sa pracuje, ďakujeme za pochopenie.

Pripravili sme bonusový program, ktorým budete odmenení Vy, naši verní zákazníci. Zapojení sú automaticky všetci registrovaní zákazníci. Vernostný program sa vzťahuje na nákup výživových doplnkov na internetovom obchode www.keep-fit.sk . Možnosť záskania dodatočných VERNOSTNÝCH ZLIAV, zaregistrujte sa alebo prihláste.

Ak v našom e-shope nakúpite tovar za viac ako 75 Eur, získavate zľavový kód na zľavu 5 % z ďalšieho nákupu. Do tejto sumy sa nezapočítava doprava a príplatok za platbu dobierkou. Zarátavajú sa iba uhradené objednávky.

Zľavový kód resp. NOVINKY Vám budú posielať na pravidelnej mesačnej báze, potrebujete však potvrdiť svoj súhlas s ich zasielaním pri OBJEDNÁVKE aleboREGISTRÁCII.

Tento si môžete uplatňovať po obdobie troch mesiacov a môžete ho využívať na neobmedzené množstvo nákupov pokiaľ splníte dané podmienky.

Pravidlá pre poskytnutie zľavy

Pre získanie zľavy je nevyhnutné, aby bol zákazník registrovaný. Započítavané sú iba objednávky vykonané pod konkrétnym účtom. Spájať alebo presúvať kontá nie je možné. Zarátavajú sa iba uhradené objednávky.

5 % zľava môže byť zrušená zákazníkovi , ktorý si v minulosti tovar objednal a neprevzal.

Prevádzkovateľ obchodu si vyhradzuje právo meniť podmienky pre zľavy , či platnosť zliav ukončiť, platnosť už existujúceho zľavového kupónu to už neobmedzí.

5 % zľavu pre stálych zákazníkov nie je možné kombinovať s inými zľavami, respektíve sa nedá aplikovať na zľavnené sety.

Sledujte nás      facebook keep-fit.sk
      twitter keep-fit.sk
2015 DEVMAKO
zdravie keep-fit vitamínové doplnky
x
Štandard
50.00
Stimulácia akupunktúrnych bodov a merediánov, frekvencie podľa Paula Smidta Základný program na vírusy, parazity, imunita, stimulácia imunitného systému.
Bachove frekvencie
10€
Krízová zmes na úzkosť, strach, fóbie, návaly zlosti (Impatiens - Netýkavka žliazkatá (18) * Star of Bethlehem - Bledavka chocholíkatá (29) * Cherry Plum - Slivka čerešňoplodá (6) * Rock Rose (26) - Devätorník peniažtekový * Clematis (9) - Plamienok plotný).
Psychosomatika
10€
Programy na vzťahy podľa Dr Ulricha, na depresívne stavy. Programy na ochranu, energetizácia kundaliny (hlavné energetické centrum).
Nadstavba na mieru
25€
Konkrétny zdravotný problém? Harmonizácia na mieru podľa konkétnej diagnózy, prebieha špecializovaným prístrojom Raycomp PS1000. 3 hodinová harmonizáciu toboliek.
Cena za produkt je 50.00 €
x

Vyber si farbu Somavedic Medic Amber

Somavedic Medic Amber Medový

Somavedic medic amber medový 1 994.00 €

Somavedic Medic Amber Šampaň

Somavedic medic amber Šampaň 1 994.00 €