E-SHOP
zdravie keep-fit vitamínové doplnky

Epsomská soľ

kapsuly


Epsomská soľ
akcia,cena,Epsomská soľ kapsuly
15 % ZĽAVA, 80 vegetariánskych kapsúl | Neobsahuje umelé farbivá, konzervačné látky, kvasnice, lepok, škrob ani laktózu. Prírodné produkty za výhodnú cenu. Bez pridania soli alebo cukru | 100% prírodný produkt | Bez prídavných látok | Vhodné pre vegánov a vegetariánov

Zloženie: Epsomská soľ, 600 mg; Materiál kapsuly na rastlinnej báze.

Prípravok z Epsomskej soli

Epsom soľ, pomenovaná podľa horkého soľného prameňa v Epsom v oblasti Surrey, Anglicko. Nejde vlastne o soľ, ale prirodný zdroj obsahujúci čistú minerálna zmes horčíka a síranu. Dlhodobo známy ako prírodný prostriedok pre množstvo ochorení.

Štúdie ukázali, že horčík a síran sa ľahko absorbujú cez pokožku. Horčík hrá klúčovú úlohu v tele vrátane regulácie viac ako 325 enzýmov. Horčík má protizápalové účinky, pomáha svalovým a nervovým funkciám a prispieva k flexibilite tepien. Sírany pomáhajú zlepšiť vstrebávanie živín, vyplavujú toxíny a pomáhajú zmierňovať migrénové bolesti hlavy. Sírany pôsobia blahodárne aj pri orálnej konzumácii, nakoľko obsahujú prospešné látky.

Aké sú zdravotné výhody použitia soli Epsom?

Zázraky soli Epsom sú známe už stovky rokov a na rozdiel od iných solí majú blahodárne vlastnosti, ktoré dokážu upokojiť telo, dušu a Vašu myseľ. Ide o ideálnu očistu tela a ducha. Blahodárne pôsobí na pokožku, bolesť končatín, chrbta, zmiernenie svalového napätia, eliminovanie toxínov tela. Pozitívne vplýva na stres a poskytuje prirodzený relax.

Epsomská soľ
akcia,cena,Epsomská soľ kapsulykremelina výživové doplnky, parazity, imunita

VITALITA ORGANIZMU


kremelina, kremelina praskova, výživové doplnky, parazity, imunita

RÝCHLO SA VSTREBÁVA


kremík, kremelina praskova, výživové doplnky, vitamín, parazity, imunita

NOVÁ ENERGIA


kremelina prasok, výživové doplnky, kremik, parazity, imunita

EFEKTÍVNA, proste jednotka

     

   

       
Health Leads UK/Keep Fit kladie dôraz na kvalitu a čistotu produktov. Chceme, aby ste mali čo najkvalitnejšie výživové doplnky. Hlavne preto sa vyhýbame používaniu škodlivých látkok respektíve plnidiel, ako aj stearátu horečnatého. Niektoré z týchto prímesí, totiž majú často vplyv na účinok daného produktu. Preto Vám ako našemu zákazníkovi, garantujeme, že produkt, ktorý si od Health Leads zakúpite, obsahuje dané zloženie aké je uvedené na etikete.

kremelina,somavedic ZOBRAZIŤ DETAIL ETIKETY
zdravie keep-fit vitamínové doplnky NA OBJEDNÁVKU
MNOŽSTVO minus zdravie keep-fit vitamínové doplnky plus zdravie keep-fit vitamínové doplnky
zdravie keep-fit vitamínové doplnky80 kapsúl/1 balenie
8.99€
11.99€
Podobné produkty
Sledujte nás      facebook keep-fit.sk
      twitter keep-fit.sk
2015 DEVMAKO
zdravie keep-fit vitamínové doplnky