Prihlásenie Registrácia
E-SHOP
zdravie keep-fit vitamínové doplnky
Vyberte eshopovú skupinu

Magnéziový sprej

Magnéziový olej 200 ml


Magnéziový sprej
akcia,cena,Magnéziový sprej Magnéziový olej  200 ml
(4.8) počet recenzií 61
Zechstein magnéziový olej Pri bolesti kĺbov a svalov Chronické zdravotné komplikácie, fyzická záťaž, fyzické zranenia, atletická námaha a zlý životný štýl / výber stravy.
17.00
16.00€

Našli ste niekde nižšiu cenu? Informujeme Vás, ak bude daný produkt zľavnený. KLIKNI.

Magnéziový olejový sprej, 200ml (100% BEZ ADITÍV) | Neobsahuje škodlivé látky, PRÍRODNÝ PRODUKT Zechstein chlorid horečnatý (MgCl2), 31% koncentrácia. 10 streknutí obsahuje približne 180 mg elementárneho horčíka.

Čo je magnéziový olej?

Magnéziový olej je staroveký minerál. Zechstein magnesiový olej je získavaný zo starovekého morského dna Zechstein v severnej Európe. Chlorid horečnatý vo vode, sa nazýva magnéziový olej vzhľadom k svojej štruktúre, ktorá pocitovo pripomína olej, aj keď technicky to olej nie je. Horčíkový olej je široko používaný termín pre vysoko nasýtený roztok chloridu horečnatého vo vode.

Je transdermálna aplikácia účinnejšia?

Áno je ďaleko účinnejšia. Pri transdermálnej aplikácii vstupuje horčík do kože obdobne ako pri aplikovaní magnéziového horčíka na kožu vo forme náplasti respektíve krému. Keď je magnéziový olej aplikovaný lokálne, tak neprechádza cez tráviaci systém. Je preukázané, že je absorbovaný oveľa rýchlejšie, ako pri dopĺňaní formou tabliet alebo kapsúl. Vmasírovaním soľného roztoku horčíka na postihnuté miesto sa do kože rýchlejšie vstrebáva. Aplikácia horčíka cez kožu je efektívny spôsob ako ho doplniť, pretože súčasná strava obsahuje mále horčíka, hoci je veľmi dôležitý pre zdravie.

Každá 200 ml fľaša oleja horčíka má približne 1600 dávok v spreji. Jedna čajová lyžička obsahuje približne 560 mg elementárneho horčíka.

horčík, magnézium, magnéziový olej

Inštrukcie:

https://www.keep-fit.sk/MAGNEZIOVY-OLEJOVY-SPREJ-2ks-polozky-50.html

Môže byť aplikovaný na akúkoľvek časť tela. Môže sa aplikovať podľa potreby.

Vmasírujte dôkladne do pokožky, na postihnuté miesto.

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Zabráňte kontaktu s očami. Vhodné len na vonkajšie použitie.

Aplikujte 1 až 3 streknutia z magnéziového spreju na bolestivé alebo postihnuté miesto. Nízka hladina horčíka môže spôsobiť miernu iritáciu kože. Je možné dať 1 alebo viac polievkových lyžíc do kúpeľa, dĺžka kúpela aspoň 20 minút.

horčík, magnézium, magnéziový olej

Magnéziovy olej a jeho použitie

bolest, krce, bolesti svalov, bolavy sval, tenisovy laket, magneziovy olej, magnesium oil, bolest chrbta, artritida

Magnéziový olej aplikujte transdermálne na konkrétne miesto

bolest, krce, bolesti svalov, bolavy sval, tenisovy laket, magneziovy olej, magnesium oil, bolest chrbta, artritida

Na tenisový lakeť, bolesť ramien, chrbta, bolesti svalov.

bolest, krce, bolesti svalov, bolavy sval, tenisovy laket, magneziovy olej, magnesium oil, bolest chrbta, artritida

Po fyzickej námahe, pri bolesti kĺbov a svalov.

bolest, krce, bolesti svalov, bolavy sval, tenisovy laket, magneziovy olej, magnesium oil, bolest chrbta, artritida

Rýchlejšie vstrebatelnejší cez pokožku

bolest, krce, bolesti svalov, bolavy sval, tenisovy laket, magneziovy olej, magnesium oil, bolest chrbta, artritida, chronické ochorenia

Magnéziový olej je vhodný na masáže aj do kúpelov, na relaxáciu svalov.

Nevyhnutnosť horčíka a jeho akútny nedostatok

Podľa Dr. Carolyn Dean MD, ktorá je vysoko uznávaná lekárskou obcou v zahraničí, tvrdí, že za ideálnych podmienok je potrebných približne 300 mg horčíka len na náhradu jeho denných strát. To potvrdzuje aj výskum za posledných 20 rokov.

Nariadenie Európskeho Parlamentu a Rady č 1924/2006 zo dňa 20. decembra 2006 výslovne zakazuje predajcom uvádzať u potravín a doplnkov stravy akákoľvek "zdravotné, alebo výživové tvrdenie", okrem tých, ktoré schváli priamo Európska Komisia. Výživový doplnok nie je liek, neslúži na liečbu, a preto je v ich prípade zakázané zákonom uvádzať akékoľvek informácie o prevencii, liečbe a hojení.

#magneziovyolej #magnéziovýolej #magneziovyolejovysprej #magnezium #horcik #nedostatok horcika #nedostatok magnezia #horčíkovýsprej #horcikovyolej
Magnéziový sprej
akcia,cena,Magnéziový sprej Magnéziový olej  200 ml

Health Leads UK/Keep Fit kladie dôraz na kvalitu a čistotu produktov. BEZ STEARÁNU HOREČNATÉHO, FOSFOREČNANU VÁPENATÉHO (regulátor kyslosti, emulgátor a stabilizátor). Chceme, aby ste mali čo najkvalitnejšie výživové doplnky. Hlavne preto sa vyhýbame používaniu škodlivých látok respektíve plnidiel, ako aj stearátu horečnatého. Niektoré z týchto prímesí, totiž majú často vplyv na účinok daného produktu.

Drvivá väčšina výrobcov bohužiaľ používa škodlivé plnidlá respektíve prídavné látky aj napriek tomu, že sú si vedomí ich škodlivých účinkov.

Preto Vám ako našemu zákazníkovi, garantujeme, že produkt, ktorý si od Health Leads zakúpite, obsahuje dané zloženie aké je uvedené na etikete.

zdravie keep-fit vitamínové doplnky NIE JE SKLADOM
MNOŽSTVO minus zdravie keep-fit vitamínové doplnky plus zdravie keep-fit vitamínové doplnky
zdravie keep-fit vitamínové doplnky200ml tinktúra/flaša
16.00€
17.00€
Podobné produkty
Sledujte nás      facebook keep-fit.sk
      twitter keep-fit.sk
2015 DEVMAKO
zdravie keep-fit vitamínové doplnky

x
Štandard
25.00
Stimulácia akupunktúrnych bodov a merediánov, frekvencie podľa Paula Smidta Základný program na vírusy, parazity, imunita, stimulácia imunitného systému.
Bachove frekvencie
10€
Krízová zmes na úzkosť, strach, fóbie, návaly zlosti (Impatiens - Netýkavka žliazkatá (18) * Star of Bethlehem - Bledavka chocholíkatá (29) * Cherry Plum - Slivka čerešňoplodá (6) * Rock Rose (26) - Devätorník peniažtekový * Clematis (9) - Plamienok plotný).
Psychosomatika
10€
Programy na vzťahy podľa Dr Ulricha, na depresívne stavy. Programy na ochranu, energetizácia kundaliny (hlavné energetické centrum).
Nadstavba na mieru
25€
Konkrétny zdravotný problém? Harmonizácia na mieru podľa konkétnej diagnózy, prebieha špecializovaným prístrojom Raycomp PS1000. 3 hodinová harmonizáciu toboliek.
Cena za produkt je 25.00 €
x

Vyber si farbu Somavedic Medic Amber

Somavedic Medic Amber Medový

Somavedic medic amber medový 1 994.00 €

Somavedic Medic Amber Šampaň

Somavedic medic amber Šampaň 1 994.00 €