Prihlásenie Registrácia
E-SHOP
  • zdravie keep-fit vitamínové doplnky
  • zdravie keep-fit vitamínové doplnky
  • zdravie keep-fit vitamínové doplnky
  • zdravie keep-fit vitamínové doplnky
  • zdravie keep-fit vitamínové doplnky

Referencie Biorezonancia

Annatop7

Profesionalita

30. 6. 2016
Lotusinka

Mily pristup,vysvetlenie suvislosti,+mail doprucenie stravy..dohodnute dalsie stretnutie

16. 6. 2016
ubomír

Mily pristup,vysvetlenie suvislosti,+mail doprucenie stravy..dohodnute dalsie stretnutie

4. 6. 2016
Monika

Prostredie bolo príjemne, relaxacná hudba, pokoj. Dostupnos je dobrá, akurát som nevedela kde parkovať. Pán Kohutik je profesionál s dlhoročnými skusenosťami aj v zahraničí. Vyhodnotenie bolo jasné, doporučenia tiež. Absolutne skvelá komunikácia aj mailová. Len odporúčam, nám velmi pohohol a nie sme KeepFite naposledy.

2. 5. 2016
Dominika

Prostredie, atmosféra, prístup, ochota, komunikácia....všetko :)

7. 4. 2016
Andrej

Profesionálny prístup, komunikácia a vysvetlenie problémov. Pokiaľ nemáte radi naťahovanie sa s doktormi a nemáte kopu času na trávenie ho na všetkých možných vyšetreniach(asi to ani nie je možné), toto je to pravé :-) Pomohlo mi to určiť problém a následne mi poradili ako ho riešiť zdravou formou, nie umelými liekmi. Vrelo odporúčam. Andrej

6. 4. 2016
Sona

Prijemny pristup a komunikacia, taktiez potesila salka caju :) Diagnostika ma obohatila o vedomosti ohladom môjho zdravia a urcite by som to odporucila aj mojim znamym.

22. 3. 2016
Róbert

Veľmi príjemný prístup, vynikajúca komunikácia a podrobné vysvetlenie jednotlivých procesov a následných zistení.

22. 3. 2016
z

Super. Velmi dobre sme sa porozpravali, urcite odporucam.

15. 3. 2016
Xawerlin

Velmi prijemne prostredie, kvalitne poskytnuta sluzba, nemam s cim porovnavat, na diagnostike som bola po prvy krat, ale bola naozaj rozsiahla a pan bol velmi napomocny a vsetko vysvetlil. Ocenujem obcerstvenie a prijemnu hudbu.

10. 3. 2016
Dominika

Prostredie, pristup personalu. Naozaj to funguje.

5. 3. 2016
Lucia

- skvelý prístup špecialistu (privítanie s úsmevom a šálkou výborného čaju, a to aj napriek večernému termínu a môjmu meškaniu) - v porovnaní s inými diagnostikami ponúkanými na Zľavomate je táto jednoznačne najkomplexnejšia, dozvie sa z nej človek najviac a v tomto prípade je motto "Spolu nájdeme odpoveď" veľmi výstižné - už som túto diagnostiku odporučila 2 známym a určite budú aj oni spokojní.

9. 2. 2016
Miriam

Skvelý prístup poradcu, ochota, detailná diagnostika. Určite sa vrátim opakovane.

2. 2. 2016
Alena

maximalne som spokojna s pristupom pan bol velmi mily poradil mi vela veci, mozem iba odporucit urcite ich znova navstivim

19. 1. 2016
Gabriela

Príjemné prostredie, priateľská atmosféra, profesionálny prístup, celkovo spokojná so službami...Sledujte nás      facebook keep-fit.sk
      twitter keep-fit.sk
2015 DEVMAKO
zdravie keep-fit vitamínové doplnky

x
Štandard
35.00
Stimulácia akupunktúrnych bodov a merediánov, frekvencie podľa Paula Smidta Základný program na vírusy, parazity, imunita, stimulácia imunitného systému.
Bachove frekvencie
10€
Krízová zmes na úzkosť, strach, fóbie, návaly zlosti (Impatiens - Netýkavka žliazkatá (18) * Star of Bethlehem - Bledavka chocholíkatá (29) * Cherry Plum - Slivka čerešňoplodá (6) * Rock Rose (26) - Devätorník peniažtekový * Clematis (9) - Plamienok plotný).
Psychosomatika
10€
Programy na vzťahy podľa Dr Ulricha, na depresívne stavy. Programy na ochranu, energetizácia kundaliny (hlavné energetické centrum).
Nadstavba na mieru
25€
Konkrétny zdravotný problém? Harmonizácia na mieru podľa konkétnej diagnózy, prebieha špecializovaným prístrojom Raycomp PS1000. 3 hodinová harmonizáciu toboliek.
Cena za produkt je 35.00 €
x

Vyber si farbu Somavedic Medic Amber

Somavedic Medic Amber Medový

Somavedic medic amber medový 1 940.00 €

Somavedic Medic Amber Šampaň

Somavedic medic amber Šampaň 1 940.00 €