E-SHOP
zdravie keep-fit vitamínové doplnky

Somavedic Medic Gold

Somavedic Gold


Somavedic Medic Gold
(5) počet recenzií 1
NAJLEPŠÍ ZO SOMAVEDICOV, priamo na mieru DOPRAVA ZDARMA + PRODUKT ZDARMA.
NA 5 G / Vhodný aj pre centrá, salóny a pre nehnuteľnosti a statky.
5 000.00€

SOMAVEDIC MEDIC GOLD

SOMAVEDIC GOLD DOPRAVA ZDARMA + Prívesok Somavedic Portable

novinky somavedic, orešák, biorezonancia bratislava

SOMAVEDIC URAN UŽ POMOHOL MNOHÝM ĽUĎOM PO CELOM SVETE...

Somavedic uran Medic, somavedic uran, elektrosmog, geopatogénne zóny

Chronické a rôzne neurčité zdravotné ťažkosti môžu byť spôsobené vplyvom geopatogénnych zón a elektrosmogu.

novinky somavedic, orešák, biorezonancia bratislava

POŽIADAJTE NÁS O CENOVÚ PONUKU NA SOMAVEDIC GOLD

GARANCIA NAJNIŽŠEJ CENY, VYPÝTAJTE SI ZĽAVOVÝ KUPÓN.

AK NÁJDETE NIŽŠIU CENU, DÁME VÁM HO LACNEJŠIE

Somavedic Gold rieši aj 5 G

Geopatogénne zóny

Patogénnou zónou rozumieme nepravidelnú časť priestoru, zaťaženú určitým druhom žiarenia. Ide o elektromagnetické žiarenie, radiačné, rôzne vysielače i prijímače, radar, röentgen, magnetiské pole, žiarenie gama, ultrazvuk, infrazvuk, mikrovlny - ďalej gravitačné vibrácie v oblastiah pohybujúcich sa hmôt - podzemné pramene alebo tiež vodné žily tektonických zlomov a iné geologické útvary Hartmannova mriežka, Curryho mriežka.

Tam, kde sa patogénne zóny krížia, dochádza k znásobenému zosilneniu ich účinku.
novinky somavedic, orešák, biorezonancia bratislava

SOMAVEDIC ELIMINUJE GEOPATOGÉNNE ZÓNY

Geopatogénne zóny (Hartmanove a Curryho pásy, vodné žily) a škodlivé žiarenie z televízorov a počítačov i mobilných telefónov (elektrosmog) môžu byť potlačované vhodne umiestneným Somavedic-om.
Prvotná symptomatika je zlý alebo prerušovaný spánok, respektíve, že aj napriek zjavne dostatočnému spánku sa ráno cítite extrémne vyčerpaný. Je to spôsobené tým, že Vaše telo nedostáva dostatok energie.

Viac ...

Somavedic Bratislava OSOBNÝ ODBER Darček ZDARMA

Somavedic uran Medic, somavedic uran, elektrosmog, geopatogénne zóny

Onkologické ochorenia sú tiež zapríčinené dlhodobým pôsobením geopatogeopatogénnych zón a elektrosmogu!

Somavedic  Medic Gold, somavedic gold, elektrosmog, geopatogénne zóny

Ak spíte v geopatogénnej zóne, Vaše telo nemá možnosť -dobiť- dostatočné množstvo energie potrebnej na uchovanie zdravia.

Somavedic Gold, elektrosmog, geopatogénne zóny

Je ideálny pri chronických ochoreniach, prospieva pri srdcovej arytmii, na čo má aj medzinárodný certifikát

Somavedic Gold, elektrosmog, harmonizacia, geopatogénne zóny

Má v sebe frekvencie na základné parazity, vírusy a baktérie, pôsobí detoxikačne na organizmus

Somavedic Gold, elektrosmog, odrusovac, harmonizer, geopatogénne zóny

Geopatogénne zóny odrušenie

Somavedic Medic Gold

Vplyv Somavedic-u na človeka (fyzické pocity vynímajúc) je merateľný na každom biorezonančnom prístroji. V priemere po mesiaci je geopatogénny stres a elektrosmog vyčistený, t.j. človek (flóra a fauna) je vďaka Somavedic-u mimo týchto nebezpečných žiarení.

somavedic,somavedic uran, somavedic bratislava

Somavedic Medic Gold

Somavedic Uran je prístroj, ktorý dokáže spoľahlivo eliminovať a následne úplne odstrániť nežiadúce vplyvy geopatogénnych, patogénnych, psychosomatických zón, elektrosmogu.

Viac o Somavedicu, elektrosmogu a geopatogénnych zónach...

Jadro Somavedicu Goldu

Jadro Somavedicu Uran tvoria drahé minerálne kamene v tvare pyramídy, ktoré sú zaliate v českom skle. Prístroj kvôli jeho uzemneniu a zbavovaniu sa škodlivín je zapojený do elekrickej siete s minimálnym odberom elektrickej energie.

Použitý minerál „vibruje“ na určitej frekvencii, v Somavedicu je ich použitých zhruba do 19 drahých kameňov. Pozlátený 24 karátovým zlatom. Každý jeden Somavedic je poskladaný s láskou v unikátnom zložení. Minerály fungujú na princípe riadeného uvoľňovania ich energii, ktoré v svojej synergii pozitívne ovplyvňujú dané prostredie. Rozostavenie minerálov nie je zvolené náhodne.

Video o Somavedicu

SOMAVEDIC PROSPIEVA PRI CHRONICKÝCH OCHORENIACH :

Jeho efekt je porovnateľný s 5 SOMAVEDICMI URANMI

Každá živá hmota pozostáva z informácií. Naše myšlienky, pocity,skúsenosti všetky vedomé a podvedomé informácie, ako aj informácie o našich predkoch sú uložené v našej DNA. To všetko vytvára, resp. tvorí súčasť nášho kvantového poľa. Do toho spadajú aj karmické a prevzaté generačné vzorce. Somavedic Gold pracuje vždy v súlade s Vaším vnútorným plánom resp. vyšším ja.

Kvantové pole je preto plné informácií; ktoré na nás priamo vplývajú. Tiež bránia nášmu osobnostnému rozvoju. Ak chceme zmeniť niečo v našom živote, prvá vec, ktorú musíme urobiť, je zmeniť pole. Prístup k správnym informáciám z kvantového poľa umožňuje pozitívny vplyv kvantových vĺn na náš biotop. Veľmi jednoducho našu realitu vytvára pole. Spektrum vibrácií v Medicu Gold je naprogramované, aby zosilňovalo triedenie a štruktúru týchto informácií uložených v ľudskom kvantovom poli. To umožňuje aktiváciu samo hojivých procesov v tele a mysli.

novinky somavedic, orešák, biorezonancia bratislava

Referencie pre Somavedic Uran

Hana Somavedic uran

Hana z Bratislavy

Somavedic Uran

Somavedic Uran je perla našej domácnosti a tiež záhrady. Pán Rybjanský je krásny človek a čistá bytosť a Somavedici sú odrazom svojho tvorcu. Som rada, že máme Medic doma a tu prežaruje - september.

Alena Somavedic uran

Alena K.

Somavedic Uran používateľ

Somavedic výrazne pomohol. Bola som po onkologickom ochorení a mala som neústale problémy s infekciami, nemohla som spávať. Kvalita môjho spánku sa výrazne zlepšila. Ďakujeme Somavedic.

Janka Somavedic medic uran

Marie Korčáková

terapeut Brno/Wien

Absolutní špička pro terapeutické centrum je kombinace Somavedic Medic Uran  a Somavedic Gold. Musíte však počítat s tím, že hrábnou i do toho, co vidět nechcete. Jsou docela nekompromisní ve strhávání růžových brýlí, naivity, chimér. Jejich genialita je právě v tom rychlém zmoudření - protože ukáží skutečný stav věcí - bez příkras. Je jen na vás, zda před tím světlem zavřete či přimhouříte oči nebo realitu přijmete s povděkem, že jste si ušetřila pár let tápání.   Gold zrychluje procesy metafyzického vidění, zesiluje vnímání, napojení. . Je prostě nepostradatelný pomocník v jemnohmotných energiích Nejsou to jen slova a pocity. Je to o velké změně vnitřního i vnějšího. Prostě zvýšená produktivita i kvalita života.   Děkuji Ivanu Rybjanskému za šanci, mít a používat oba přístroje současně.

Jozef Somavedic medic uran

MUDr. Jozef Pekárek

Somavedic Uran používateľ

Všeobecne

Postupov alebo prístupov, ako znižovať vplyv geopatogénnych zón a elektrosmogu je viac, ale podľa toho, čo som mal možnosť vidieť a merať, tak Somavedic mal najlepší a hlavne dlhotrvajúci efekt.

Janka Somavedic medic uran

Janka z Bratislavy

Somavedic Uran používateľ

Veľmi sme boli spokojní so Somavedicom Medic, vymenili sme ho za Uran a nevieme si ho vynachváliť. Každé ráno sa tešíme na jeho vodu, aj malý ju poctivo pije.

Marek Somavedic uran

Keep Fit Distibútor Somavedicu

Somavedic Uran distribútor a používateľ

Somavedic je pre nás ako priniesť si kúsok lesa domov. Jeho pôsobenie môžeme rozdeliť na dve oblasti: na tie, čo vieme vedecky dokázať, jeho pôsobenie na elektrosmog, znižuje srdcovú frekvenciu (ľudská štúdia). Ide o certifikovaný prístroj IIREC a IGEF, pôsobenie na vírusy, parazity. Potom ide o jeho pôsobenie na energické centrá, stimuláciu merediánových bodov. Ďakujeme Somavedic, Somavedic mení životy.

#somavedic #somavedicgold #somavedicmedicgold #geopatogénnezóny #somavedicgold #somavedic medic gold #geopatogénne zóny #odrušenie rušičky #geopatogénnych zón # geopatogenne zony meranie #somavedic #somavedic uran #geopatogenne zony #harmonizator #odrusovac #somavedic #somavedic lumen #somatex #somavedic bratislava #somavedicmedicuran #somavedicuran #emf #somavedic #somavedic emf
Somavedic Medic Goldsomavedic uran

NOVÁ ENERGIA, Vitalita


somavedic uran

2 MESAČNÁ ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ A 5 ROČNÁ ZÁRUKA


somavedic uran

SOMAVEDIC MEDIC URAN PRINESIE NOVÝ IMPULZ, povzbudí organizmus


somavedic uran

RÝCHLY DETOX, očista organizmu

     

   

   

    
Somavedic ponúka Cestu k zdraviu a Harmonizácii s využitým jedinečného potenciálu prírody. Somavedic je prístroj, ktorý sa zameriava na všetky oblasti Zdravia a Harmonizácie prostredia.S využitím naších výživových doplnkov a biorezonancie sa stáva silným nástrojom v oblasti prevencie zdravia a optimalizácii rodinného života.

kremelina,somavedic ZOBRAZIŤ DETAIL ETIKETY
zdravie keep-fit vitamínové doplnky NA OBJEDNÁVKU
MNOŽSTVO minus zdravie keep-fit vitamínové doplnky plus zdravie keep-fit vitamínové doplnky
zdravie keep-fit vitamínové doplnkyprístroj
5 000.00€
prístroj
Podobné produkty
Sledujte nás      facebook keep-fit.sk
      twitter keep-fit.sk
2015 DEVMAKO
zdravie keep-fit vitamínové doplnky

x
Štandard
35€
Stimulácia akupunktúrnych bodov a merediánov, frekvencie podľa Paula Smidta Základný program na vírusy, parazity, imunita, stimulácia imunitného systému.
Bachove frekvencie
10€
Krízová zmes na úzkosť, strach, fóbie, návaly zlosti (Impatiens - Netýkavka žliazkatá (18) * Star of Bethlehem - Bledavka chocholíkatá (29) * Cherry Plum - Slivka čerešňoplodá (6) * Rock Rose (26) - Devätorník peniažtekový * Clematis (9) - Plamienok plotný).
Psychosomatika
10€
Programy na vzťahy podľa Dr Ulricha, na depresívne stavy. Programy na ochranu, energetizácia kundaliny (hlavné energetické centrum).
Nadstavba na mieru
25€
Konkrétny zdravotný problém? Harmonizácia na mieru podľa konkétnej diagnózy, prebieha špecializovaným prístrojom Raycomp PS1000. 3 hodinová harmonizáciu toboliek.
Cena za produkt je 35 €
x

Vyber si farbu Somavedic Medic Amber

Somavedic Medic Amber Medový

Somavedic medic amber medový 1850.00€

Somavedic Medic Amber Šampaň

Somavedic medic amber Šampaň 1850.00€