Prihlásenie Registrácia
E-SHOP
zdravie keep-fit vitamínové doplnky
Vyberte eshopovú skupinu

SOMAVEDIC VEDIC

2 X ÚČINNEJŠÍ AKO SOMAVEDIC URAN


SOMAVEDIC VEDIC
(5) počet recenzií 44
Skvelý rodinný DARČEK.
8% VERNOSTNÁ ZĽAVA, POSTRIEBRENÝ. Somavedic VEDIC vhodný aj pre centrá, domy.
700.00
783.00€

Našli ste niekde nižšiu cenu? Informujeme Vás, ak bude daný produkt zľavnený. KLIKNI.

SOMAVEDICI pôsobia na EMF, 5G, RADIACIU, POSILNENIE IMUNITY. MYŠLIENKA BOLA: AK pomôže, čo i len jednému človeku. OSLAVUJEME 10 ROČNÉ VÝROČIE NAŠEJ FIRMY KEEP FIT, ešte sme začínali so Somavedicom ako zákazník, kde sme ich po tom ako ako sme zistili ich unikátny efekt začali odporúčať, neskôr sme sa stali ich distribútorom. Pamätáme si ešte časy, keď pán Rybjansky chodil sám autom a ponúkal ich osobne, aj s podrobným výkladom. To hlavné bolo kam nás Somavedic priviedol, aké iné obzory pre nás otvoril :) V súčastnosti sa Somavedici už predávajú po celom svete :)

Somavedic VEDIC

TERAZ môžete získať k Somavedicu VEDICU 8% VERNOSTNÁ ZĽAVA.

Tešíme sa na Vaše objednávky :) OPROTI SOMAVEDICU URANU JE EŠTE POSTRIEBRENÝ.

MY TO VŠETKO ZVLÁDNEME


UŽ SEDEM ROKOV POSKYTUJEME PORADENSTVO OHĽADNE SOMAVEDICOV

ZĽAVA IBA PRI REGISTRÁCII/VERNÝ ZÁKAZNÍK

IDE O RUČNÚ VÝROBU, KAŽDÝ SOMAVEDIC JE JEDINEČNÝ

novinky somavedic, orešák, biorezonancia bratislava

Poskytneme Vám Odborné Poradenstvo pri výbere Somavedicov.


Pre nás nejde len o Produkt, ale o možnosť SPOZNAŤ SA A AKCEPTOVAŤ ZMENU. SOMAVEDICI - NOVINKU SOMAVEDIC VEDIC.


KONTAKTUJTE NÁS, AK STE NAŠLI NIŽŠIU CENU.


GARANCIA KVALITY/DVOJMESAČNÁ GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ..

HARMONIZOVANÁ VODA, KTORÁ ÚŽASNE CHUTÍ, máte radosť piť vodu - PIŤ ČISTÚ VODU ZNAMENÁ VPLYV NA VAŠE ZDRAVIE

Jeden z našich PRÍBEHOV BOL - čo sy týka vody, náš synček Filipko nechcel piť čistú vodu, bohužial pil aj všeobecne málo tekutín. Keď sme priniesli domov Somavedic, čo harmonizoval aj vodu, mal vtedy Filipko asi 4 roky. Mali sme pri Somavedicu sklenenú karafu a on k ne začal sám od seba chodiť a naberať si sám odtiaľ vodu - PRAVIDEĽNE. To je pre nás skutočný zázrak.


novinky somavedic, orešák, biorezonancia bratislava

GARANCIA NAJLEPŠÍCH CIEN NAJVYŠŠIA KVALITATento model je najsilnejší v svojej rade, aj najúčinnejší model zo všetkých Somavedicov, nakoľko je kombináciou Somavedicu Medicu, Harmónie, Quantum a Atlantiku. Somavedic Uran vznikol spojením všetkých týchto Somavedicov. Čize sa dá povedať, že vznikol úplne postupne. Somavedic Vedic predstavuje aj pôvodný Uran, spojenie úžasných prístrojov, ktoré sa budovali postupne... Teraz sa ponúka aj prístroj, ktorý má efekt viacerých Somavedicov Vedicov, nazýva sa Somavedic Medic Amber, je ponúkaný v dvoch variantoch. Je dôležité si uvedomiť, že geopatogénne záťaze, elektromagnetický smog je čoraz väčší a preto vznikla potreba pre silnejší a účinnejší prístroj, ktorý v sebe zároveň má funkciu všetkých ostatných typov Somavedicov. Somavedic Medic uran je vhodný nie len pre domácnosti, pre nemocnice, kliniky, fitnes centrá, ordinácie, biorezonančné centrá, masážne a kozmetické salóny a pre nehnuteľnosti väčšieho rozmeru. Sklenený korpus je vyrobený z krištáľového skla s prímesou uránu. To je dôležité na zvýšenie účinnosti neutralizácie elektrosmogu. Navyše vie harmonizovať vodu, podobne ako model Atlantik. Jeho benefitom je aj harmonizácia vody. Je alternatívou pre miesta, ked elekromagnetický smog už bol príliš veľký a samotný Somavedic Medic už nebol postačujúci. Čiže sa museli v týchto prípadoch voliť dva Medici na elimináciu spomínaných záťaží.

SOMAVEDIC MENÍ ŽIVOTY

Čo je Somavedic?

Somavedic VEDIC je -prístroj-, ktorý harmonizuje prostredie, v ktorom žijeme ...

Princíp fungovania Somavedic-u bude možno väčšine ľudí, ktorí nie sú oboznámení s touto tématikou pomerne ťažko prestaviteľný, ale v skutočnosti vychádza z dnes už komplexných poznatkov a mnohoročných výskumov, týkajúcich sa vlastností minerálov a pôsobenia ich konkrétnych vibrácií na okolie prostredia a ľudský organizmus.

SOMAVEDIC VEDIC- NOVINKA.

Prístroj, ktorý vplýva na geopatogénne zóny, elektrosmog, wi-fi žiarenie, mikrovlny ako aj na žiarenie z mobilov. Potvrdené Certifikovanými laboratóriami. Na vyžiadanie Vám predložíme Vám aj empirický dôkaz. Tiež rieši psychosomatické energie v danom prostredí.

Somavedic pomohol už mnohým, mení životy

SOMAVEDIC VEDIC

SOMAVEDIC VEDIC DOPRAVA ZDARMA

Somavedic Uran pracuje na princípe riadeného uvoľňovania energie minerálov - ide predovšetkým o polodrahokamy a drahokamy v presnom vzájomnom rozostavení, ktorý tvorí jadro Somavedic-u.

SOMAVEDICI POMOHLI MNOHÝM ĽUĎOM PO CELOM SVETE...

Chronické a rôzne neurčité zdravotné ťažkosti môžu byť spôsobené vplyvom geopatogénnych zón a elektrosmogu.

Geopatogénne zóny

Patogénnou zónou rozumieme nepravidelnú časť priestoru, zaťaženú určitým druhom žiarenia. Ide o elektromagnetické žiarenie, radiačné, rôzne vysielače i prijímače, radar, röentgen, magnetiské pole, žiarenie gama, ultrazvuk, infrazvuk, mikrovlny - ďalej gravitačné vibrácie v oblastiah pohybujúcich sa hmôt - podzemné pramene alebo tiež vodné žily tektonických zlomov a iné geologické útvary Hartmannova mriežka, Curryho mriežka.

Tam, kde sa patogénne zóny krížia, dochádza k znásobenému zosilneniu ich účinku.

SOMAVEDIC ELIMINUJE GEOPATOGÉNNE ZÓNY

Geopatogénne zóny (Hartmanove a Curryho pásy, vodné žily) a škodlivé žiarenie z televízorov a počítačov i mobilných telefónov (elektrosmog) môžu byť potlačované vhodne umiestneným Somavedic-om.
Prvotná symptomatika je zlý alebo prerušovaný spánok, respektíve, že aj napriek zjavne dostatočnému spánku sa ráno cítite extrémne vyčerpaný. Je to spôsobené tým, že Vaše telo nedostáva dostatok energie.

Viac ...

Somavedic Bratislava

OSOBNÝ ODBER Darček ZDARMA.

Onkologické ochorenia sú tiež zapríčinené dlhodobým pôsobením geopatogeopatogénnych zón a elektrosmogu!

Ak spíte v geopatogénnej zóne, Vaše telo nemá možnosť -dobiť- dostatočné množstvo energie potrebnej na uchovanie zdravia.

Je ideálny pri chronických ochoreniach, prospieva pri srdcovej arytmii, na čo má aj medzinárodný certifikát

Má v sebe frekvencie na základné parazity, vírusy a baktérie, pôsobí detoxikačne na organizmus

Geopatogénne zóny odrušenie

Somavedic VEDIC

Vplyv Somavedic-u na človeka (fyzické pocity vynímajúc) je merateľný na každom biorezonančnom prístroji. V priemere po mesiaci je geopatogénny stres a elektrosmog vyčistený, t.j. človek (flóra a fauna) je vďaka Somavedic-u mimo týchto nebezpečných žiarení.

Somavedic VEDIC

Somavedic Uran je prístroj, ktorý dokáže spoľahlivo eliminovať a následne úplne odstrániť nežiadúce vplyvy geopatogénnych, patogénnych, psychosomatických zón, elektrosmogu.

Viac o Somavedicu, elektrosmogu a geopatogénnych zónach...

Jadro Somavedicu VEDICU

Jadro Somavedicu VEDIC tvoria drahé minerálne kamene v tvare pyramídy, ktoré sú zaliate v českom skle. Prístroj kvôli jeho uzemneniu a zbavovaniu sa škodlivín je zapojený do elekrickej siete s minimálnym odberom elektrickej energie.

Použitý minerál „vibruje“ na určitej frekvencii, v Somavedicu je ich použitých zhruba do 19 drahých kameňov. Každý jeden Somavedic je poskladaný s láskou v unikátnom zložení. Minerály fungujú na princípe riadeného uvoľňovania ich energii, ktoré v svojej synergii pozitívne ovplyvňujú dané prostredie. Rozostavenie minerálov nie je zvolené náhodne.

VIDEO K SOMAVEDICOM

obchod, somavedic uran,zdravie, somavedic, výživové doplnky, keepfit, eshopNOVE VIDEO ZMEŇ SVOJ ŽIVOT SOMAVEDIC

Video vytvorené priamo pre Vás. Veľa lásky.

Referencie pre Somavedici


Hana z Bratislavy

Somavedic Uran

Somavedic Uran je perla našej domácnosti a tiež záhrady. Pán Rybjanský je krásny človek a čistá bytosť a Somavedici sú odrazom svojho tvorcu. Som rada, že máme Medic doma a tu prežaruje - september.


Alena K.

Somavedic Uran používateľ

Somavedic výrazne pomohol. Bola som po onkologickom ochorení a mala som neústale problémy s infekciami, nemohla som spávať. Kvalita môjho spánku sa výrazne zlepšila. Ďakujeme Somavedic.


MUDr. Jozef Pekárek

Somavedic Uran používateľ

Všeobecne

Postupov alebo prístupov, ako znižovať vplyv geopatogénnych zón a elektrosmogu je viac, ale podľa toho, čo som mal možnosť vidieť a merať, tak Somavedic mal najlepší a hlavne dlhotrvajúci efekt.


Janka z Bratislavy

Somavedic Uran používateľ

Veľmi sme boli spokojní so Somavedicom Medic, vymenili sme ho za Uran a nevieme si ho vynachváliť. Každé ráno sa tešíme na jeho vodu, aj malý ju poctivo pije.

monchi

5.0 out of 5 stars Superb product, Superb customer care! - HIGHLY recommend!

Reviewed in the United Kingdom on 22 August 2019

Verified Purchase Somavedic is a truly amazing product. The moment you receive it you feel something and the moment you switched on all started feeling different. I am not exaggerating. I have only been using it for a week (switched on at all times), but it is already an essential part of our life. We are a family of 3, we all love the beautiful light yellow/green light, the faint smell (very faint that most people do not even notice) and its subtle but strong presence. First day I felt my body is reacting, some subtle vibrational sensations all around the body, but all felt good. I noticed from the 2nd day my partner is showing very harmonious attitudes/reactions to things, again in very subtle ways but clearly noticeable. I feel in general 3 of us are a lot calmer than before when we are in the house, it is a beautiful feeling. It is also beautiful to come back home where this beautiful light welcomes you and the air inside of the house is cooler and fresher, more breathable. All in all, we are very happy with Somavedic, cannot imagine being without it.

monchi

Recenzia z Veľkej Británie - 22. augusta 2019

5,0 z 5 hviezdičiek Vynikajúci produkt, Vynikajúca starostlivosť o zákazníka! - Vysoko odporucany!

Overený nákup Somavedic je skutočne úžasný produkt. V okamihu, keď ho dostanete a zapnete ho, začnete sa cítiť inak. Nepreháňam. Používala som ho iba týždeň (stále bol zapnutý), ale už sa stal nevyhnutnou súčasťou nášho života. Sme trojčlenná rodina, všetci milujeme úžasné žlto/zelené svetlo, slabú vôňu (veľmi slabý, ktorý si väčšina ľudí nevšimne) a jeho delikátnu, ale silnú prítomnosť. Prvý deň som cítila ako moje telo reaguje, viacero jemných vibrácii po celom tele, ale všetky boli príjemné. Od druhého dňa som si všimla, že správanie môjho partnera/ jeho reakcie na situácie sú veľmi pokojné. Opäť veľmi delikátne, zároveň zreteľné zmeny. Cítim, že všeobecne sme všetci traja kľudnejší ako predtým, keď sme v dome. Je to nádherný pocit. Je tiež krásne sa vrátiť domov, kde vás toto nádherné svetlo privíta a vzduch vo vnútri domu je čerstvejší a lepšie sa dýcha. Celkovo vzaté sme so Somavedikom veľmi spokojní a nevieme si predstaviť, že by sme boli bez neho.

Martin Podhradsky

5,0 von 5 Sternen Sehr zufrieden!!!

Rezension aus Deutschland vom 9. Dezember 2019 Somavedic ist ein fabelhaftes Gerät. In meinem Leben haben sich so viele positive Verbesserungen ergeben. Vielen Dank Somavedic.

Martin Podhradský

5,0 z 5 hviezdičiek Veľmi spokojný !!! Recenzia z Nemecka - 9. decembra 2019 Somavedic je úžasné zariadenie. V mojom živote nastalo veľa pozitívnych zmien. Ďakujem veľmi pekne Somavedic.


Keep Fit Distibútor Somavedicu

Somavedic Uran distribútor a používateľ

Somavedic je pre nás ako priniesť si kúsok lesa domov. Jeho pôsobenie môžeme rozdeliť na dve oblasti: na tie, čo vieme vedecky dokázať, jeho pôsobenie na elektrosmog, znižuje srdcovú frekvenciu (ľudská štúdia). Ide o certifikovaný prístroj IIREC a IGEF, pôsobenie na vírusy, parazity. Potom ide o jeho pôsobenie na energické centrá, stimuláciu merediánových bodov. Ďakujeme Somavedic, Somavedic mení životy.

#somavedic #somavedicuran #somavedicmedic #geopatogénnezóny #somavedicharmonie #somavedic medic uran #geopatogénne zóny #odrušenie rušičky #geopatogénnych zón # geopatogenne zony meranie #somavedic #somavedic uran #geopatogenne zony #harmonizator #odrusovac #somavedic #somavedic lumen #somatex #somavedic bratislava #somavedicmedicuran #somavedicuran #emf #somavedic #somavedic emf
SOMAVEDIC VEDIC


NOVÁ ENERGIA, Vitalita

Dodatočná 8 % VERNOSTNÁ ZĽAVA.

10 EUR SA automaticky ODPOČÍTA PRI PRIAMEJ PLATBE (z Vášho účtu na náš) CEZ Internetové bankovníctvo


somavedic uran

2 MESAČNÁ ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ A 5 ROČNÁ ZÁRUKA


somavedic uran

SOMAVEDIC VEDIC PRINESIE NOVÝ IMPULZ, povzbudí organizmus


somavedic uran

RÝCHLY DETOX, očista organizmu
     

   

   

    
Somavedic ponúka Cestu k zdraviu a Harmonizácii s využitým jedinečného potenciálu prírody. Somavedic je prístroj, ktorý sa zameriava na všetky oblasti Zdravia a Harmonizácie prostredia.S využitím naších výživových doplnkov a biorezonancie sa stáva silným nástrojom v oblasti prevencie zdravia a optimalizácii rodinného života.

kremelina,somavedic ZOBRAZIŤ DETAIL ETIKETY
zdravie keep-fit vitamínové doplnky SKLADOM
MNOŽSTVO minus zdravie keep-fit vitamínové doplnky plus zdravie keep-fit vitamínové doplnky
zdravie keep-fit vitamínové doplnkyprístroj
783.00€
700.00 VERNOSTNÁ ZĽAVA
Podobné produkty
Sledujte nás      facebook keep-fit.sk
      twitter keep-fit.sk
2015 DEVMAKO
zdravie keep-fit vitamínové doplnky

x
Štandard
35.00
Stimulácia akupunktúrnych bodov a merediánov, frekvencie podľa Paula Smidta Základný program na vírusy, parazity, imunita, stimulácia imunitného systému.
Bachove frekvencie
10€
Krízová zmes na úzkosť, strach, fóbie, návaly zlosti (Impatiens - Netýkavka žliazkatá (18) * Star of Bethlehem - Bledavka chocholíkatá (29) * Cherry Plum - Slivka čerešňoplodá (6) * Rock Rose (26) - Devätorník peniažtekový * Clematis (9) - Plamienok plotný).
Psychosomatika
10€
Programy na vzťahy podľa Dr Ulricha, na depresívne stavy. Programy na ochranu, energetizácia kundaliny (hlavné energetické centrum).
Nadstavba na mieru
25€
Konkrétny zdravotný problém? Harmonizácia na mieru podľa konkétnej diagnózy, prebieha špecializovaným prístrojom Raycomp PS1000. 3 hodinová harmonizáciu toboliek.
Cena za produkt je 35.00 €
x

Vyber si farbu Somavedic Medic Amber

Somavedic Medic Amber Medový

Somavedic medic amber medový 1 994.00 €

Somavedic Medic Amber Šampaň

Somavedic medic amber Šampaň 1 994.00 €