E-SHOP
zdravie keep-fit vitamínové doplnky

Vitamínový akciový set III

Vitamín B12, Koralový vápnik, Vitamín E


Vitamínový akciový set III
(4.6) počet recenzií 54
Výhodný set minerálov a vitamínov. Korálový vápnik
je komplet 73 minerálov.
Vitamín B12 a Vitamín E
v prírodnej forme.
33.99€

Našli ste niekde nižšiu cenu? Informujeme Vás, ak bude daný produkt zľavnený. KLIKNI.

Vitamín B12, 90 vegetariánskych kapsúl | Prírodný produkt bez prídavných látok | Vhodné pre vegánov a vegetariánov

Zloženie: Vitamín B12, Metylkobalamín 500mcg; Plnivo ryžová múka; Materiál kapsuly na rastlinnej báze. 500 mcg Vitamínu B12 predstavuje 20000% referenčnej výživovej hodnoty. Prírodné produkty za výhodnú cenu.

Vitamín B12

pozitívne vplýva na imunitný systém, metylkobalamín sa rýchlejšie vstrebáva. Je vhodný pri anémii, podporuje srdcovo cievny systém a je potrebný pri tvorbe červených krviniek. Pomáha pri chronickom únavovovom syndróme.

Viac informácii VITAMÍN B12


Korálový vápnik, 70 vegetariánskych kapsúl | 100% prírodný produkt| Bez prídavných látok |Vhodné pre vegánov a vegetariánov | Prírodné produkty za výhodnú cenu

Zloženie: Morský koralový vápnik z Okinawy. 1000mg; Materiál kapsuly na rastlinnej báze. Dve kapsuly obsahujú 680mg (80% RVH*) vápnika a 30mg (8% RVH*) horčíka.

Koralový vápnik

Koralový vápnik sa skladá zo súboru 73 minerálov s najvyšším obsahom vápnika, horčika, mangánu, Stopové prvky magnézia, mangánu a ďalších dôležitých prvkov pre stavbu organizmu. Odporúčame pri prevencii Osteoporózy, Artritídy a iných závažných ochorení.

Viac informácii KORALOVÝ VÁPNIK


Vitamín E, 90 želatínových kapsúl | Prírodný produkt bez prídavných látok | Nevhodné pre vegánov | Neobsahuje umelé farbivá, konzervačné látky, kvasnice, lepok, škrob ani laktózu. Bez pridania soli alebo cukru. Prírodné produkty za výhodnú cenu.

Zloženie: D-alpha tocopherol 400iu (267mg); Obsahuje D-alfa-tokoferol a slnečnicový olej – nerafinovaný a bez vône; želatínová a glycerínová kapsula. 267 mg Vitamínu E predstavuje 2225% referenčnej výživovej hodnoty.

Vitamín E

Vitamín E sa považuje sa za účinný antioxidant. Prispieva k tvorbe červených krviniek, je veľmi účinný pri autoimúnnyh ochoreniach. Rychlo sa vstrebáva. Vplýva na plodnosť a potenciu.

Viac informácii VITAMÍN E

Nariadenie Európskeho Parlamentu a Rady č 1924/2006 zo dňa 20. decembra 2006 výslovne zakazuje predajcom uvádzať u potravín a doplnkov stravy akákoľvek "zdravotné, alebo výživové tvrdenie", okrem tých, ktoré schváli priamo Európska Komisia. Výživový doplnok nie je liek, neslúži na liečbu, a preto je v ich prípade zakázané zákonom uvádzať akékoľvek informácie o prevencii, liečbe a hojení.

Vitamínový akciový set III

Health Leads UK/Keep Fit kladie dôraz na kvalitu a čistotu produktov. Chceme, aby ste mali čo najkvalitnejšie výživové doplnky. Hlavne preto sa vyhýbame používaniu škodlivých látkok respektíve plnidiel, ako aj stearátu horečnatého. Niektoré z týchto prímesí, totiž majú často vplyv na účinok daného produktu. Preto Vám ako našemu zákazníkovi, garantujeme, že produkt, ktorý si od Health Leads zakúpite, obsahuje dané zloženie aké je uvedené na etikete.

kremelina,somavedic ZOBRAZIŤ DETAIL ETIKETY
zdravie keep-fit vitamínové doplnky NIE JE SKLADOM
MNOŽSTVO minus zdravie keep-fit vitamínové doplnky plus zdravie keep-fit vitamínové doplnky
zdravie keep-fit vitamínové doplnkyset
33.99€
38.97€
Podobné produkty
Sledujte nás      facebook keep-fit.sk
      twitter keep-fit.sk
2015 DEVMAKO
zdravie keep-fit vitamínové doplnky

x
Štandard
35€
Stimulácia akupunktúrnych bodov a merediánov, frekvencie podľa Paula Smidta Základný program na vírusy, parazity, imunita, stimulácia imunitného systému.
Bachove frekvencie
10€
Krízová zmes na úzkosť, strach, fóbie, návaly zlosti (Impatiens - Netýkavka žliazkatá (18) * Star of Bethlehem - Bledavka chocholíkatá (29) * Cherry Plum - Slivka čerešňoplodá (6) * Rock Rose (26) - Devätorník peniažtekový * Clematis (9) - Plamienok plotný).
Psychosomatika
10€
Programy na vzťahy podľa Dr Ulricha, na depresívne stavy. Programy na ochranu, energetizácia kundaliny (hlavné energetické centrum).
Nadstavba na mieru
25€
Konkrétny zdravotný problém? Harmonizácia na mieru podľa konkétnej diagnózy, prebieha špecializovaným prístrojom Raycomp PS1000. 3 hodinová harmonizáciu toboliek.
Cena za produkt je 35 €
x

Vyber si farbu Somavedic Medic Amber

Somavedic Medic Amber Medový

Somavedic medic amber medový 1920.00€

Somavedic Medic Amber Šampaň

Somavedic medic amber Šampaň 1920.00€