Prihlásenie Registrácia
E-SHOP
zdravie keep-fit vitamínové doplnky
Vyberte eshopovú skupinu

Železo a Vitamín C

Iron & Vitamin C


Železo a Vitamín C
(5) počet recenzií 4
Železo je dôležité pre optimálnu tvorbu červených krviniek, celkové okysličovanie buniek a prispieva k zníženiu únavy
14.99
11.00€

Našli ste niekde nižšiu cenu? Informujeme Vás, ak bude daný produkt zľavnený. KLIKNI.

Čim je jedinečný produkt od Health Leads Železo a Vitamín C?

Spoločnosť Health Leads používa železo z bis-glycinátu, pretože sa považuje za najjemnejšiu formu železa, ktorú znášajú dobre aj citlivejší jedinci. Tiež pridanou hodnotou je jeho kombinácia s vitamín C, pretože zvyšuje schopnosť vstrebania železa aj do mäkkých tkanív.

V čom je jedninečná práve kombinácia železa a vitamín C?

Železo je dôležité pre optimálnu tvorbu červených krviniek (hemoglobínu), celkové okysličovanie buniek a prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania.

Odporúčané dávkovanie pre dospelých

1 kapsula denne. Dávku vyššiu ako je odporúčané dávkovanie užívajte iba pod dohľadom lekára. Tento produkt je vhodný pre vegetariánov. Neprekračujte stanovenú odporúčanú dennú dávku. Pred prvým použitím prípravku sa uistite, že uzáver nádoby je neporušený. Dátum spotreby je uvedený na obale výrobku.

Doplnky výživy by sa nemali používať ako náhrada pestrej stravy. Skladujte na chladnom a tmavom mieste.

Každá vegetariánska kapsula z rastlinného zdroja obsahuje: 20 mg elementárneho železa z bis-glycinátu železa 100mg vitamín C (kyselina askorbová) Organická ryžová múka

Nikdy nepoužívame škodlivé prísady, hydrogenovaný olej, trans-tuky, farbivá, sladidlá alebo pomocné látky, ako je stearan horečnatý.

Nariadenie Európskeho Parlamentu a Rady č 1924/2006 zo dňa 20. decembra 2006 výslovne zakazuje predajcom uvádzať u potravín a doplnkov stravy akákoľvek "zdravotné, alebo výživové tvrdenie", okrem tých, ktoré schváli priamo Európska Komisia. Výživový doplnok nie je liek, neslúži na liečbu, a preto je v ich prípade zakázané zákonom uvádzať akékoľvek informácie o prevencii, liečbe a hojení.

Železo a Vitamín C

Health Leads UK/Keep Fit kladie dôraz na kvalitu a čistotu produktov. Chceme, aby ste mali čo najkvalitnejšie výživové doplnky. Hlavne preto sa vyhýbame používaniu škodlivých látkok respektíve plnidiel, ako aj stearátu horečnatého. Niektoré z týchto prímesí, totiž majú často vplyv na účinok daného produktu. Preto Vám ako našemu zákazníkovi, garantujeme, že produkt, ktorý si od Health Leads zakúpite, obsahuje dané zloženie aké je uvedené na etikete.

kremelina,somavedic ZOBRAZIŤ DETAIL ETIKETY
zdravie keep-fit vitamínové doplnky SKLADOM
MNOŽSTVO minus zdravie keep-fit vitamínové doplnky plus zdravie keep-fit vitamínové doplnky
zdravie keep-fit vitamínové doplnky90 kapsúl/1 balenie
11.00€
14.99€
Podobné produkty
Sledujte nás      facebook keep-fit.sk
      twitter keep-fit.sk
2015 DEVMAKO
zdravie keep-fit vitamínové doplnky

x
Štandard
35.00
Stimulácia akupunktúrnych bodov a merediánov, frekvencie podľa Paula Smidta Základný program na vírusy, parazity, imunita, stimulácia imunitného systému.
Bachove frekvencie
10€
Krízová zmes na úzkosť, strach, fóbie, návaly zlosti (Impatiens - Netýkavka žliazkatá (18) * Star of Bethlehem - Bledavka chocholíkatá (29) * Cherry Plum - Slivka čerešňoplodá (6) * Rock Rose (26) - Devätorník peniažtekový * Clematis (9) - Plamienok plotný).
Psychosomatika
10€
Programy na vzťahy podľa Dr Ulricha, na depresívne stavy. Programy na ochranu, energetizácia kundaliny (hlavné energetické centrum).
Nadstavba na mieru
25€
Konkrétny zdravotný problém? Harmonizácia na mieru podľa konkétnej diagnózy, prebieha špecializovaným prístrojom Raycomp PS1000. 3 hodinová harmonizáciu toboliek.
Cena za produkt je 35.00 €
x

Vyber si farbu Somavedic Medic Amber

Somavedic Medic Amber Medový

Somavedic medic amber medový 1 994.00 €

Somavedic Medic Amber Šampaň

Somavedic medic amber Šampaň 1 994.00 €