Prihlásenie Registrácia
E-SHOP
zdravie keep-fit vitamínové doplnky
Vyberte eshopovú skupinu

Somavedic Medic Amber

Somavedic Amber


Somavedic Medic Amber
(5) počet recenzií 3
Pre najnáročnejších užívateľov. Harmonizuje prostredie, vodu, geopatogénne ZÓNY, EMF. SOMAVEDIC AMBER spája viac Somavedicov/ 3 x SOMAVEDIC VEDIC - znásobuje jeho funkcie.
NA 5 G / Vhodný aj pre centrá, salóny, domy a statky.
1 834.00
1 994.00€

Našli ste niekde nižšiu cenu? Informujeme Vás, ak bude daný produkt zľavnený. KLIKNI.

S REGISTRACIOU NA NAŠEJ STRÁNKE DOSTANETE EXTRA BENEFITY, KEEP FIT PREDSTAVUJE CESTU K ZDRAVIU :)

ZĽAVA IBA PRI REGISTRÁCII/VERNÝ ZÁKAZNÍK

SOMAVEDIC MEDIC AMBER

Dodatočná VERNOSTNÁ ZĽAVA+DARČEK v podobe SOMAVEDICU DO VRECKA - STAČÍ REGISTRÁCIA.

SOMAVEDIC AMBER DOPRAVA ZDARMA

AK NÁJDETE NIŽŠIU CENU, DÁME VÁM HO LACNEJŠIE

S CERTIFIKÁTOM PRAVOSTI

GARANCIA NAJLEPŠEJ CENY, AK NÁJDETE NIŽSIU, KONTAKTUJTE NÁS.

Tešíme sa na Vaše objednávky :)

ŠPECIÁLNA AKCIA LEN DO KONCA TOHTO MESIACA

MY TO VŠETKO ZVLÁDNEME

SOMAVEDIC UŽ POMOHOL MNOHÝM ĽUĎOM PO CELOM SVETE...

Chronické a rôzne neurčité zdravotné ťažkosti môžu byť spôsobené vplyvom geopatogénnych zón a elektrosmogu.

Dodatočná VERNOSTNÁ ZĽAVA+DARČEK v podobe SOMAVEDICU DO VRECKA - STAČÍ REGISTRÁCIA.

SOMAVEDIC MEDIC AMBER rieši aj 5 G

Somavedic Medic Amber je novší model, ktorý bol predstavený na Európskom trhu. Ponúka ekonomickú alternatívu pokiaľ zákazník potrebuje riešiť silnejšie žiarenia. Je vhodnou alternatívou, ak nie vo Vaších ekonomických možnostiach zakúpiť si Somavedic Gold. Cena Somavedicu Gold sa momentálne pohybuje zhruba do 5000 eur. Cena je závislá aj od kompozície daného Somavedicu Goldu. Je nadstavbou Somavedicu Uran, v princpípe 4 x účinnejší.

Somavedic MEDIC AMBER ponúkame v MEDOVOM PREVEDENÍ ALEBO PREVEDENÍ ŠAMPAŇ(champagne).

4x silnejší ako Somavedic Uran so všetkými jeho vlastnosťami a funkciami

5G ochrana - chráni ľudské telo pred jeho negatívnymi účinkami

Vytvorenie prirodzeného prostredia, ktoré eliminuje negatívne vplyvy a záťaže

Aktivácia procesu samoliečenia je kľúčová, kde je potrebné dostať do symbiózy telo a myseľ

Ak chcete maximálnu ochranu pred akýmkoľvek elektromagnetickým žiarím (EMF), Somavedic Medic Amber Vám ju poskytne.

Vyberte si farbu Somavedicu Amber

Somavedic Medic Amber Medový

Somavedic Medic Amber Šampaň

Dodatočná VERNOSTNÁ ZĽAVA+DARČEK v podobe SOMAVEDICU DO VRECKA - STAČÍ REGISTRÁCIA.

 

Geopatogénne zóny

Patogénnou zónou rozumieme nepravidelnú časť priestoru, zaťaženú určitým druhom žiarenia. Ide o elektromagnetické žiarenie, radiačné, rôzne vysielače i prijímače, radar, röentgen, magnetiské pole, žiarenie gama, ultrazvuk, infrazvuk, mikrovlny - ďalej gravitačné vibrácie v oblastiah pohybujúcich sa hmôt - podzemné pramene alebo tiež vodné žily tektonických zlomov a iné geologické útvary Hartmannova mriežka, Curryho mriežka.

Tam, kde sa patogénne zóny krížia, dochádza k znásobenému zosilneniu ich účinku.

SOMAVEDIC ELIMINUJE GEOPATOGÉNNE ZÓNY

K Somavedicu Amberu malá pyramída ZDARMA

Pyramídka so Somavedicom sa veľmi dobre dopĺňajú. Pyramída v kombinácii s titanovou pyramídou zaznamela vskutku unikátne čísla, pri meraní s veľkou pyramídou vyšli hodnoty 3700 záporných iónov :-) Čo je už naozaj signifikantné nakoľko 2000 záporných iónov zodpovedá nedotknutej, čistej prírode.
Geopatogénne zóny (Hartmanove a Curryho pásy, vodné žily) a škodlivé žiarenie z televízorov a počítačov i mobilných telefónov (elektrosmog) môžu byť potlačované vhodne umiestneným Somavedic-om.
Prvotná symptomatika je zlý alebo prerušovaný spánok, respektíve, že aj napriek zjavne dostatočnému spánku sa ráno cítite extrémne vyčerpaný. Je to spôsobené tým, že Vaše telo nedostáva dostatok energie.

Viac ...

Aký je rozdiel medzi SOMAVEDICOM AMBER A SOMAVEDICOM GOLD

Somavedic Gold sa skladá priamo na mieru pre daného zákazníka, konkrétne na jeho zdravotné ťažkosti. Tam pán Rybjanský vykonáva aj diagnostiku daného klienta na ďialku.

Somavedic Gold je zo všetkých Somavedicov najsilnejší, porovnateľný s 5 Somavedicmi Uran/3 Somavedicmi Vedic

Somavedic Bratislava

Onkologické ochorenia sú tiež zapríčinené dlhodobým pôsobením geopatogeopatogénnych zón a elektrosmogu!

Ak spíte v geopatogénnej zóne, Vaše telo nemá možnosť -dobiť- dostatočné množstvo energie potrebnej na uchovanie zdravia.

Je ideálny pri chronických ochoreniach, prospieva pri srdcovej arytmii, na čo má aj medzinárodný certifikát

Má v sebe frekvencie na základné parazity, vírusy a baktérie, pôsobí detoxikačne na organizmus

Geopatogénne zóny odrušenie

Somavedic Medic Amber

Vplyv Somavedic-u na človeka (fyzické pocity vynímajúc) je merateľný na každom biorezonančnom prístroji. V priemere po mesiaci je geopatogénny stres a elektrosmog vyčistený, t.j. človek (flóra a fauna) je vďaka Somavedic-u mimo týchto nebezpečných žiarení.

Somavedic Medic Amber

Somavedic je prístroj, ktorý dokáže spoľahlivo eliminovať a následne úplne odstrániť nežiadúce vplyvy geopatogénnych, patogénnych, psychosomatických zón, elektrosmogu.

Viac o Somavedicu, elektrosmogu a geopatogénnych zónach...

Jadro Somavedicu

Jadro Somavedicu tvoria drahé minerálne kamene v tvare pyramídy, ktoré sú zaliate v českom skle. Prístroj kvôli jeho uzemneniu a zbavovaniu sa škodlivín je zapojený do elekrickej siete s minimálnym odberom elektrickej energie.

Použitý minerál „vibruje“ na určitej frekvencii, v Somavedicu je ich použitých zhruba do 19 drahých kameňov. Každý jeden Somavedic je poskladaný s láskou v unikátnom zložení. Minerály fungujú na princípe riadeného uvoľňovania ich energii, ktoré v svojej synergii pozitívne ovplyvňujú dané prostredie. Rozostavenie minerálov nie je zvolené náhodne.

NOVE VIDEO o Somavedicoch Ivan Rybjanský, Somavedic - Nová generácia

SOMAVEDIC PROSPIEVA PRI CHRONICKÝCH OCHORENIACH :

Jeho efekt je porovnateľný s 5 SOMAVEDICMI URANMI

Každá živá hmota pozostáva z informácií. Naše myšlienky, pocity,skúsenosti všetky vedomé a podvedomé informácie, ako aj informácie o našich predkoch sú uložené v našej DNA. To všetko vytvára, resp. tvorí súčasť nášho kvantového poľa. Do toho spadajú aj karmické a prevzaté generačné vzorce. Somavedic Gold pracuje vždy v súlade s Vaším vnútorným plánom resp. vyšším ja.

Kvantové pole je preto plné informácií; ktoré na nás priamo vplývajú. Tiež bránia nášmu osobnostnému rozvoju. Ak chceme zmeniť niečo v našom živote, prvá vec, ktorú musíme urobiť, je zmeniť pole. Prístup k správnym informáciám z kvantového poľa umožňuje pozitívny vplyv kvantových vĺn na náš biotop. Veľmi jednoducho našu realitu vytvára pole. Spektrum vibrácií v Medicu Gold je naprogramované, aby zosilňovalo triedenie a štruktúru týchto informácií uložených v ľudskom kvantovom poli. To umožňuje aktiváciu samo hojivých procesov v tele a mysli.

Medic Amber neutralizuje škodlivé účinky elektrosmogu, ako aj voľných radikálov; okrem toho eliminuje negatívne účinky geopatogénnych a psychosomatických zón na naše životné prostredie. Zároveň ovplyvňuje štruktúru, vlastnosti, pamäť, redox potenciál (oxidačne redukčný potenciál) a energiu vody. Medic Amber má pozitívny vplyv na všetky vrstvy kineziologickej Klinghardt pyramídy.

Medic Amber sa obzvlášť dobre hodí pre priestory, ktoré sú vystavené elektromagnetickým žiarením, ako sú kancelárske priestory, obchodné centrá, hotely, apartmánové komplexy a podobne. Prístroj je plne schopný neutralizovať škodlivé účinky 5G žiarenia na naše telo.

Spektrum vibrácií v Medic Amber je tak naprogramované a nielenže je potenciovaný pôsobiť proti negatívnemu vplyvu nízkofrekvenčného a vysokofrekvenčného žiarenia na ľudské energetické pole, ale aj na triedenie a štruktúru informácií, ktoré sú uložené v našich emočných a kvantových poliach. Má zjavný vplyv aj na naše éterické telo. Jeho pôsobenie umožňuje aktiváciu samoliečebných procesov v tele a mysli.

Referencie pre Somavedici


Hana z Bratislavy

Somavedic Uran

Somavedic Uran je perla našej domácnosti a tiež záhrady. Pán Rybjanský je krásny človek a čistá bytosť a Somavedici sú odrazom svojho tvorcu. Som rada, že máme Medic doma a tu prežaruje - september.


Alena K.

Somavedic Uran používateľ

Somavedic výrazne pomohol. Bola som po onkologickom ochorení a mala som neústale problémy s infekciami, nemohla som spávať. Kvalita môjho spánku sa výrazne zlepšila. Ďakujeme Somavedic.

Marie Korčáková

terapeut Brno/Wien

Absolutní špička pro terapeutické centrum je kombinace Somavedic Medic Uran  a Somavedic Gold. Musíte však počítat s tím, že hrábnou i do toho, co vidět nechcete. Jsou docela nekompromisní ve strhávání růžových brýlí, naivity, chimér. Jejich genialita je právě v tom rychlém zmoudření - protože ukáží skutečný stav věcí - bez příkras. Je jen na vás, zda před tím světlem zavřete či přimhouříte oči nebo realitu přijmete s povděkem, že jste si ušetřila pár let tápání.   Gold zrychluje procesy metafyzického vidění, zesiluje vnímání, napojení. . Je prostě nepostradatelný pomocník v jemnohmotných energiích Nejsou to jen slova a pocity. Je to o velké změně vnitřního i vnějšího. Prostě zvýšená produktivita i kvalita života.   Děkuji Ivanu Rybjanskému za šanci, mít a používat oba přístroje současně.


MUDr. Jozef Pekárek

Somavedic Uran používateľ

Všeobecne

Postupov alebo prístupov, ako znižovať vplyv geopatogénnych zón a elektrosmogu je viac, ale podľa toho, čo som mal možnosť vidieť a merať, tak Somavedic mal najlepší a hlavne dlhotrvajúci efekt.


Janka z Bratislavy

Somavedic Uran používateľ

Veľmi sme boli spokojní so Somavedicom Medic, vymenili sme ho za Uran a nevieme si ho vynachváliť. Každé ráno sa tešíme na jeho vodu, aj malý ju poctivo pije.

Martin Podhradsky

5,0 von 5 Sternen Sehr zufrieden!!!

Rezension aus Deutschland vom 9. Dezember 2019 Somavedic ist ein fabelhaftes Gerät. In meinem Leben haben sich so viele positive Verbesserungen ergeben. Vielen Dank Somavedic.

Martin Podhradský

5,0 z 5 hviezdičiek Veľmi spokojný !!! Recenzia z Nemecka - 9. decembra 2019 Somavedic je úžasné zariadenie. V mojom živote nastalo veľa pozitívnych zmien. Ďakujem veľmi pekne Somavedic.


Keep Fit Distibútor Somavedicu

Somavedic Uran distribútor a používateľ

Somavedic je pre nás ako priniesť si kúsok lesa domov. Jeho pôsobenie môžeme rozdeliť na dve oblasti: na tie, čo vieme vedecky dokázať, jeho pôsobenie na elektrosmog, znižuje srdcovú frekvenciu (ľudská štúdia). Ide o certifikovaný prístroj IIREC a IGEF, pôsobenie na vírusy, parazity. Potom ide o jeho pôsobenie na energické centrá, stimuláciu merediánových bodov. Ďakujeme Somavedic, Somavedic mení životy.

#somavedic #somavedicgold #somavedicmedicgold #geopatogénnezóny #somavedicgold #somavedic medic gold #geopatogénne zóny #odrušenie rušičky #geopatogénnych zón # geopatogenne zony meranie #somavedic #somavedic uran #geopatogenne zony #harmonizator #odrusovac #somavedic #somavedic lumen #somatex #somavedic bratislava #somavedicmedicuran #somavedicuran #emf #somavedic #somavedic emf
Somavedic Medic AmberNOVÁ ENERGIA, Vitalita


SOMAVEDIC AMBER V DVOCH FARBÁCH:

ŠAMPAŇ PREVEDENIE

MEDOVÉ PREVEDENIE plus Prívesok + CERTIFIKÁT PRAVOSTI.

2 MESAČNÁ ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ A 5 ROČNÁ ZÁRUKA


somavedic uran

SOMAVEDIC AMBER PRINESIE NOVÝ IMPULZ, povzbudí organizmus


RÝCHLY DETOX, očista organizmu

     

   

   

    
Cestu k zdraviu a Harmonizácii s využitým jedinečného potenciálu prírody. Somavedic je prístroj, ktorý sa zameriava na všetky oblasti Zdravia a Harmonizácie prostredia. Stáva sa silným nástrojom v oblasti prevencie zdravia a optimalizácii rodinného života.

kremelina,somavedic ZOBRAZIŤ DETAIL ETIKETY
zdravie keep-fit vitamínové doplnky SKLADOM
MNOŽSTVO minus zdravie keep-fit vitamínové doplnky plus zdravie keep-fit vitamínové doplnky
zdravie keep-fit vitamínové doplnkyprístroj
1 994.00€
1834.00 VERNOSTNÁ ZĽAVA
Príslušenstvo k somavedicom
SOMAVEDIC DO VRECKA
do vrecka
Titanová pyramída
interiér
Titanová pyramída
interiér
Rayonex Raycomp PS 1000
 
Podobné produkty
Sledujte nás      facebook keep-fit.sk
      twitter keep-fit.sk
2015 DEVMAKO
zdravie keep-fit vitamínové doplnky

x
Štandard
35.00
Stimulácia akupunktúrnych bodov a merediánov, frekvencie podľa Paula Smidta Základný program na vírusy, parazity, imunita, stimulácia imunitného systému.
Bachove frekvencie
10€
Krízová zmes na úzkosť, strach, fóbie, návaly zlosti (Impatiens - Netýkavka žliazkatá (18) * Star of Bethlehem - Bledavka chocholíkatá (29) * Cherry Plum - Slivka čerešňoplodá (6) * Rock Rose (26) - Devätorník peniažtekový * Clematis (9) - Plamienok plotný).
Psychosomatika
10€
Programy na vzťahy podľa Dr Ulricha, na depresívne stavy. Programy na ochranu, energetizácia kundaliny (hlavné energetické centrum).
Nadstavba na mieru
25€
Konkrétny zdravotný problém? Harmonizácia na mieru podľa konkétnej diagnózy, prebieha špecializovaným prístrojom Raycomp PS1000. 3 hodinová harmonizáciu toboliek.
Cena za produkt je 35.00 €
x

Vyber si farbu Somavedic Medic Amber

Somavedic Medic Amber Medový

Somavedic medic amber medový 1 994.00 €

Somavedic Medic Amber Šampaň

Somavedic medic amber Šampaň 1 994.00 €