Prihlásenie Registrácia
E-SHOP
  • zdravie keep-fit vitamínové doplnky
  • zdravie keep-fit vitamínové doplnky
  • zdravie keep-fit vitamínové doplnky
  • zdravie keep-fit vitamínové doplnky
  • zdravie keep-fit vitamínové doplnky
Články o somavedicu

Somavedic je prístroj, ktorý dokáže spoľahlivo eliminovať a následne plne odstrániť nežiaduce vlyvy ...

Geopatogénnych zón, psychosomatických zón, vodných krížov, Curryho a Hartmannových pásov, ako aj elektrosmogu. Odstaňuje aj ďalšie negatívne vplyvy, ktoré majú vplyv na bunkovú štruktúru fyzického tela. Somavedic slúži k celkovo dokonalej harmonizácie tela a mysle. Harmonizuje vzťahy v rodine, zlepšuje metabolizmus a spánok. Je dôležitý pre očistu domáceho a firemného prostredia.

Somavedic má pozitívne účinky na tieto problémy, spôsobené vplyvom geopatogénnych zón:

NIE JE NÁHRADOU ZDRAVOTNEJ STAROSTLIVOSTI, NENAHRÁDZA LIEČBU A ZDRAVOTNÚ STAROSTLIVOSŤ

nepohodlie na fyzickej či psychickej úrovni
bolesti hlavy
bolesti chrbta
choroby chrbtice
reumatické problémy
stuhnuté svaly a celkové vnútorné napätie
nervozita, nesústredenosť, podráždenosť
únavový syndróm, vyčerpanie, neschopnosť vydržať pri práci
poruchy spánku, slabosť pri rannom vstávaní - pocit ťažkopádnosti, nepokojné sny alebo nespavosť - deti utekajú k rodičom (v noci), starší menia miesto spania
nervové poruchy
tráviace problémy
srdečné choroby

Aké sú prejavy a ako rýchlo na sebe pocítite účinky Somavedic-u?

Účinky Somavedic-u sú individuálne a sú závislé na viacerých faktoroch. Prvé pocity po spustení Somavedic-u závisia na citlivosti a vnímaní každého jedinca. Väčšina užívateľov zo začiatku žiadnu zmenu nepociťuje, ale citlivejší jedinci môžu pocítiť vplyv Somavedic-u ihneď po jeho zapnutí. Viditeľné pozitívne účinky sú závislé predovšetkým na závažnosti zdravotných problémov a ich charaktere. Zlepšenie akútnych stavov je obvykle rýchlejšie ako pri chronických problémoch, kde môže k dôjsť k viditeľnému zlepšeniu až po niekoľkých mesiacoch. Napriek tomu nepoznáme prípad, kedy by sa pozitívne účinky Somavedic-u skôr či neskôr neprejavili! Rýchlosť účinkov je závislá na miere znečistenia organizmu, ale taktiež na disciplíne a dodržovaní správnej životosprávy. Je logické, že ak budete počas pôsobenia Somavedic-u svoj organizmus akokoľvek nadmerne zaťažovať, bránite tak vlastne Somavedic-u konať svoju prácu a jeho pozitívne účinky tak prinajmenšom oddialite. Ak teda chcete maximálne využiť účinky Somavedic-u, odporúčame chovať sa k svojmu zdraviu čo najzodpovednejšie. Tým naopak účinky Somavedic-u urýchlite!

Prvotné účinky

Najprv dochádza k zrušeniu vplyvu geopatogénnych zón, ktoré nastáva už behom prvých troch hodín po inštalácii Somavedic-u. Väčšina ľudí na sebe spočiatku žiadne okamžité viditeľné zmeny nepociťuje. Niektorý citlivejší jedinci môžu tieto prvé účinky pocítiť takmer okamžite. Tieto účinky sa prejavia dvojakým spôsobom. V prvom prípade môžete cítiť pocitovú zmenu atmosféry v danom prostredí (akoby sa vyčistil vzduch), väčší pocit uvoľnenia, niekedy až eufórie. U niekoha sa môžu naopak prejaviť "adaptačné obtiaže", ktoré vyvolávajú rôzne nepríjemné pocity (po psychickej stránke)!*

Ide o celkom obvyklú reakciu, ktorá nie je vôbec nebezpečná! Tento stav je vždy dočasný aIde o individuálny proces, chronické problémy môžu byť čiastočne elimimované, vy ste tým najsilnejším nástrojom. Je dôležité, aby ste prepojili všetky svoje oblasti, veľmi zjednodušene telo aj dušu, prijali sa a odpostili sebe a iným.

NIE JE NÁHRADOU ZDRAVOTNEJ STAROSTLIVOSTI, NENAHRÁDZA LIEČBU A ZDRAVOTNÚ STAROSTLIVOSŤ

Novinky Somavedic AMBER (rieši aj 5 G), SOMAVEDIC KOBALT a Somavedic RUBÍN. TERAZ môžete získať k Somavedicu Amberu – DARČEK. Tešíme sa na Vaše objednávky :)

NOVE VIDEO o Somavedicoch Ivan Rybjanský, Somavedic - Nová generácia

Referencie pre Somavedic Uran


Hana z Bratislavy

Somavedic Medic je perla našej domácnosti a tiež záhrady. Pán Rybjanský je krásny človek a čistá bytosť a Somavedici sú odrazom svojho tvorcu. Som rada, že máme Medic doma a tu prežaruje - september.

NIE JE NÁHRADOU ZDRAVOTNEJ STAROSTLIVOSTI, NENAHRÁDZA LIEČBU A ZDRAVOTNÚ STAROSTLIVOSŤ,

obchod, somavedic uran,zdravie, somavedic, výživové doplnky, keepfit, eshop
Sledujte nás      facebook keep-fit.sk
      twitter keep-fit.sk
2015 DEVMAKO
zdravie keep-fit vitamínové doplnky
x
Štandard
50.00
Stimulácia akupunktúrnych bodov a merediánov, frekvencie podľa Paula Smidta Základný program na vírusy, parazity, imunita, stimulácia imunitného systému.
Bachove frekvencie
10€
Krízová zmes na úzkosť, strach, fóbie, návaly zlosti (Impatiens - Netýkavka žliazkatá (18) * Star of Bethlehem - Bledavka chocholíkatá (29) * Cherry Plum - Slivka čerešňoplodá (6) * Rock Rose (26) - Devätorník peniažtekový * Clematis (9) - Plamienok plotný).
Psychosomatika
10€
Programy na vzťahy podľa Dr Ulricha, na depresívne stavy. Programy na ochranu, energetizácia kundaliny (hlavné energetické centrum).
Nadstavba na mieru
25€
Konkrétny zdravotný problém? Harmonizácia na mieru podľa konkétnej diagnózy, prebieha špecializovaným prístrojom Raycomp PS1000. 3 hodinová harmonizáciu toboliek.
Cena za produkt je 50.00 €
x

Vyber si farbu Somavedic Medic Amber

Somavedic Medic Amber Medový

Somavedic medic amber medový 1 994.00 €

Somavedic Medic Amber Šampaň

Somavedic medic amber Šampaň 1 994.00 €